Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie LR classic CC - jak dac mniejsze foty do share gallery?

    Do tej pory uznawalem za zlo konieczne LR CC i ichsza propozycje dzielenia sie zdjeciami w chmurze. Potrzeba chwili zmusza mnie do rewizji pogladow i powrocenia do tematu sharing. moge zdjecia wyeksportowac, stworzyc osobna kolekcje i ja zsynchronizowac, ale dla upewniena sie zapytam czy moglbym ten krok ominac i wladowac tylko w malej rozdzielczosci jpgi z obrobionych nefow? przegladam sobie czy sa opcje do tej operacji ale jakos tego nie widze... wujek g tez nie za bardzo w tym temacie sie orientuje, ktos cos podpowie? @2pompony ?
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  2. #2

    Domyślnie

    Wywołany do tablicy odpowiem, że ja jeszcze nie dorosłem (i być może nigdy nie dorosnę) do rozkosznej idei dzielenia się ze światem wszystkim co robię - więc po prostu nie rozgryzałem tego jak, co i jakim sposobem można 'chmurować'. Więcej powiem - duża część mojego researchu poszła na to, żeby chmurowe możliwości LRa albo powyłączać w cholerę, albo możliwie najbardziej jak się da ograniczyć - zjadają zasoby, a są mi nie tylko zbędne, ale nawet uznaję je za szkodliwe.

    W związku z takim podejściem ja akurat nie jestem dobrym adresatem pytań o sprawy 'chmurowe'.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #3

    Domyślnie LR classic CC - jak dac mniejsze foty do share gallery?

    dobre podejscie, podobne do mojego, ale mus to mus, moje lacze za slabe (w sumie mi wystarcza ale klientom juz nie) i musze na cos szybszego polozyc, znowu na flickru nie wiem czy klient konta nie musi miec, ech zycie jest piekne and full of zasatskas


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli chcesz tylko zrobić gallery dla klienta, to po co mieszasz w to jakąś chmurę od Adobego? Załóż konto na byle flikrze czy gdzieś indziej (jest tych serwisów zdjęćiowych do cholery i trochę, jakieś smug mugi i inne czorty), wyeksportuj zdjęcia w dokładnie takiej wielkości jak Ty chcesz a nie jak dyktuje firma Adobe i zrób upload. Fertig, gotowe.

    LR ma nawet wbudowane mechanizmy uploadu jpgów do flickra, smugmuga czy innych serwisów - ja z tego korzystałem dawno i już nei bardzo pamiętam szczegółow, ale na pewno mogłem ustawić w jakiej wielkości zdjęcia mi się uploadują na flickra, tego jestem pewien. Ale ponieważ jednocześnie z uploadem działał system synchronizacji, to ja w ogóle z tego systemu zrezygnowałem - wkurzyło mnie, że mi program zsynchronizował to, czego akurat nie chciałem synchronizować i dlatego wywaliłem cały plugin w kosmos.



    EDIT
    Acha, klient nie musi mieć konta na flickrze, żeby zobaczyć galerię. A tam mu w dodatku możesz porobić albumy i inne cuda.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #5

    Domyślnie

    w sumie to mam chmure wlasna na wlasne potrzeby, tylko moj upload czyli klienta download jest slaby ale chyba to rozwiazanie dla podgladu bedzie najlepsze, dzieki


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-04-2017, 22:40
  2. [ Krajobraz ] 3 zdjęcia, mniejsze zło.
    By CODER_BEST in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 21-09-2013, 15:07
  3. Anata Gallery
    By Marcin Borkowski in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-07-2011, 16:26
  4. Zasilanie do Apacer Share steno
    By manfred in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-03-2008, 18:52
  5. Web Gallery z podkatalogami
    By Kenobi in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-09-2005, 00:53

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •