Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Samsung tv

  1. #1

    Domyślnie Samsung tv

    witajcie. chciałbym kupić nowy tv
    opatrzony model ue55mu6179
    w tych cenach zostaje jeszcze grundig ale w sumie to nie wiem, na necie mało recenzji. ktoś może poradzić albo odradzic?

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Nowy

  2. #2

    Domyślnie

    Radził bym zadać to pytanie na forum o telewizorach.
    Po pierwsze trzeba określić warunki oglądania. Budżet. Może lepiej będzie kupić mniejszy, ale lepszy.
    Samsungi generalnie mają kiepskie wykonanie.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  3. #3

    Domyślnie

    Ja kupiłem 6199 w 43 calach bo ma normalny pilot i jestem zadowolony. Ale specjalistą nie jestem.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  4. #4

    Domyślnie

    wiem że to forum Nikona ale pomyślałem że może ktoś ma i może wyrazić swoją opinię.
    tak właśnie się zastanawiam nad Samsungiem bo wiem że to nie najwyższa polka , najlepiej było by sony ale po prostu budżet mam ograniczony i to dość więc do 600 euro nic innego nie znajdę raczej . jest jeszcze LG ale gorsze parametry trochę ma . co do pilota hmm chodzi ci o głosowy ? też bym wolał raczej normalny

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Nowy

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Dlaczego akurat Sony byłby lepszy ?
    Wbij na forum np hdtv i poczytaj bo jest sporo informacji.
    Samsung akurat robi przecież świetne matryce nawet w tanich modelach, do 55" ceny są atrakcyjne.
    Sprawdź jakość jaką oferuje przy upskalingu z FHD do UHD bo to może zaboleć jeśli jakość będzie gorsza niż na zwykłym FHD chyba że masz źródło 4K.

  6. #6

    Domyślnie

    Na forum z TV dostaniesz bardziej fachowe podpowiedzi.
    Generalnie w tej tematyce mamy dwa polskie fora: hdtvpolska.com oraz HDTV.com.pl.
    Na tych forach dostaniesz więcej informacji. Począwszy od wskazówek ogólnych zależnie od warunków oglądania TV, po lepsze rozeznanie użytkowników wśród różnych modeli. Oba portale testują TV. Dostaniesz więc podpowiedzi łudzi, którzy na codzień mają styczność z różnymi modelami TV, niektóre zaś jeszcze testują. Stety lub niestety - na tych forach działają także sprzedawcy. Stety, bo bywa tak, że mógłbyś wynegocjować dla siebie cenę tam, zaś niestety, bo bywają uprzedzeni lub uwielbiają wybrane marki TV. Najważniejsze - można tam przeczytać i obejrzeć testy TV.

    Odnośnie tv Samsunga generalnie. Na podstawie czytania tamtejszych for czy parametrów. Szybkie matryce - dobre dla graczy. Kiepska jakość wykonania - kto posiadał np telefon Samsunga, ten wie, o co mam na myśli. W jakimś modelu, wysokiej półki, pisali o odklejającej się ramce...
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  7. #7

    Domyślnie

    Co do jakości TV Samsunga to nie mogę narzekać. Mam już trzeci i działa. Co innego mogę powiedzieć o pralce, ale Ty pralki nie szukasz

    Pilot w 6199 jest zwykły z guzikami, ten w 6179 to taki specjalny i trzeba z nim rozmawiać.

    Poza tym HDR w serii 6 jest według specjalistów z wyżej wymienionych forów kiepskie. Lepiej dołożyć do serii 7. Ale wtedy inne pieniądze są.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  8. #8

    Domyślnie

    pralke też mam z Samsunga ale dziękuję wam pomogliscie mi , dalszej pomocy będę szukał już na forum o tv . dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Nowy

  9. #9

    Domyślnie

    No ja też mam pralkę Samsunga. Chodzi już rok i... na razie (tfu, tfu) nic się nie dzieje.
    Czyżbym wkrótce miał się spodziewać jakichś niespodzianek?

  10. #10

    Domyślnie

    Nie no, moja pochodziła kilka lat ale potem zaczęła skakać po całej łazience.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Samsung ] Samsung NX 300
    By Cosnek in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 3708
    Ostatni post / autor: 19-02-2024, 11:10
  2. Samsung NX1
    By Daniel*1977 in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 24-04-2015, 16:08
  3. Samsung EX 2
    By malyd77 in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-09-2012, 23:43
  4. samsung es 30
    By bogdi64 in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-09-2011, 17:48
  5. Samsung NX
    By ropusz in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-03-2011, 16:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •