Close

Strona 25 z 25 PierwszyPierwszy ... 15232425
Pokaż wyniki od 241 do 244 z 244

Domyślnie

Napisałem do "starego" sklepu w którym robiłem 2 czy 3 kompy (taki mały osiedlowy).
    Podałem mu listę (screen) sprzętu i jutro ma mi przygotować cennik.
    Rozpoznał że to screen z Morele i powiedział, że ceny powinny być zbliżone.
    Może mi też wystawić fakturę na "zestaw komputerowy" i "monitor" bez wyszczególniania, co by mocno rozwiązało problem.

Dziś znów mnie ktoś na zagranicznym forum "zagiął" w sprawie ramu...
    Planowałem zakup 2 kości po 16 GB - F4-3200C14D-32GTZ ale brak ich na liście kompatybilnych z tą płytą główną i odradzono mi taki zakup ze względu na możliwe problemy z działaniem.
    Tak więc teraz nie chce już dłużej kombinować - wybrałbym coś co jest na liście i jest sprawdzone... tylko co.
    Ludzie polecają ramy z chipem Samsung B-die - może w tę stronę iść?

Jeszcze raz WAS proszę - biorąc pod uwagę tą głupią listę (bo jednak boje się kupować w ciemno) - co wybrać?

Domyślnie

@mini21 ja cię rozumiem, ale miotasz się z tym składaniem komputera okrutnie. Wkroczyłeś na etap który już wcześniej Ci doradzano, czyli mniejszy i bardziej elastyczny sklep. Jeżeli masz do nich zaufanie i będziesz w tym sklepie kupował ten komputer, to te problemy o których piszesz to są ich problemy. Będą musieli dostarczyć Ci dobrze działający komputer o zadeklarowanych parametrach, więc dobór dobrze współpracujących podzespołów to ich problem. Z przebiegu dyskusji w tym wątku wynika, że masz małe szanse zrobić to lepiej niż ten dostawca, który dodatkowo musi udzielić Ci gwarancji.

Domyślnie

Tak jak mmluty napisał, firma co będzie ci składać kompa ma twoją konfiguracje, ty to sprawdzisz, a jeśli coś nie zadziała to wyjdzie na etapie składania i będą się pytać ciebie o zmianę konfiguracji, dodatkowo jak już będziesz składał to może będą ciekawsze/tańsze elementy, póki co skup się na załatwieniu papieru i sugerowałem ci co na niej ma być.
    | Zabawa w RAWki | Zadania tematyczne |
    | A7m2 28-70 1.8/50 Godox TT350S | D600 T24-70 Triopo TR-982III | plus pleśniaki 35, 50, 135, 200...

Domyślnie

Chodzi mi po prostu o to, żeby mieć od razu dwie faktury - jedną ogólną i drugą szczegółową (jakby się przyczepili).
    Jak przejdzie to problem z głowy i będę się zastanawiał jak już powiedzą że kasa jest i czeka - do tej pory może się jeszcze na rynku pozmieniać.
    Teraz to chodzi tylko o to żeby się zabezpieczyć.

Strona 25 z 25 PierwszyPierwszy ... 15232425