Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 59
  1. #41

    Domyślnie

    Na tę migawkę to bym w sumie nie liczył, bo przecież gdzieś trzeba zaakcentować, że 6D to linia dla plebsu. Ale we wkładaniu starych matryc do nowych aparatów Canon ma duże doświadczenie więc Twoje słowa mogą być prorocze. Będzie duży postęp a użytkownicy II po przesiadce na III będa się mogli wreszcie cieszyć DRem lepsiejszym niż w 80D To jest realne, zwłaszcza po słowach jednego z bossów, który szczerze przyznał, że nie zależy im by robić najlepsze aparaty. Przeciętność też ma swoje zalety Ja lubię sprzęt przeciętny o ile producenci nie robią sobie cenowych jaj, jak w przypadku 6DII. Dlatego też i 400/2.8 mnie nie jara. Pewnie ogólnie w tym systemie mało kto na to czeka. Ja bym zdecydowanie wolał 35/1.8. Takie tele by mi w zupełności wystarczyło.

  2. #42

    Domyślnie

    Tele? Chyba Ci jednego zera zabrakło i miało być 1,8/350...

  3. #43

    Domyślnie

    Najdłuższe czego mi brakuje to właśnie w miarę jasne 35. Może być od Sony, ale za Sigmę też chętnie pocałuję w sygnet.

  4. #44

    Domyślnie

    A bo myślałem, że zapatrzyłeś się w Olympusa OM w latach 80-tych...
    Olympus, żeby nie musieć produkować oddzielnie bardzo jasnych teleobiektywów 200, 300 i 400 mm poszedł na skróty i wyprodukował jasne 250 i 350... Takie pośrednie...

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Na tę migawkę to bym w sumie nie liczył, bo przecież gdzieś trzeba zaakcentować, że 6D to linia dla plebsu.
    Niemniej to znakomity sprzęt i plebs może z niego dużo wycisnąć, bo nawet zakładając canonowe 400/2.8L nie powinno zabraknąć migawki.

    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    Olympus, żeby nie musieć produkować oddzielnie bardzo jasnych teleobiektywów 200, 300 i 400 mm poszedł na skróty i wyprodukował jasne 250 i 350...
    I sam zobacz, jak to dla niego się skończyło...

  6. #46

    Domyślnie

    6D znakomity? Łee, raczej najtańsza sklepowa opcja wejścia w FF Canona. Można co najwyżej dodać, że nie zaliczył wpadki, której nie ustrzegł się odpowiednik Nikona, D600. Ale do znakomitości trochę mu jednak brakuje A wiele wycisnąć da się w sumie chyba z każdego w miarę współczesnego sprzętu. W tej chwili jesteśmy w tak mało komfortowej sytuacji, że pomijając usterki sprzętu, wszystkie niedociągnięcia czy błędy, które wychodzą na fotkach idą jednak na nasze konto.

  7. #47

  8. #48

    Domyślnie

    @cz4rnuch
    Ale się zgodzisz, że kolorki i obrazek fajny, co pewnie też jest zasługą szkieł wrażego canona.
    Samo body oskalpowali z czego mogli. No i ta migawka umierająca młodo.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  9. #49

    Domyślnie

    Co do kolorków to się nie zgodzę. Wiele razy przy okazji testów porównawczych w necie robiłem "ślepe próby" i chyba nigdy u mnie nie wygrał Canon. No chyba, że w porównaniu ze starszymi Nikonami Albo podkręconymi Fujikami, ale to już nie była wina sprzętu. Czyli chyba jestem niepodatny na Canon look, bo dla mnie to zwykła czerwonka

    Cytat Zamieszczone przez abat Zobacz posta
    Pan fotograf chyba niezadowolony z rezultatów
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 18-02-2018 o 18:37

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Albo podkręconymi Fujikami
    Tu się zgodzę.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Pan fotograf chyba niezadowolony z rezultatów
    Ma minę jakby wszystkie były poruszone

    - - - - kolejny post - - - - - -

    ewentualnie nie może rozkminić menu.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Sony 16-50 vs Sony 20
    By motoluka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-02-2015, 15:20
  2. Sony
    By Wini in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 15-04-2007, 01:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •