Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Chyba nie bo tam były znowu same "analogowe" wymagania obróbki co jeszcze bardziej zniechęcało
    Dyskusja byłą koło tego cyklu co wygrałem chyba, koszulki wtedy były.

  2. #32

    Domyślnie

    A może o edycje 111-119 chodzi? Arczi prowadził i koszulki były do wygrania.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #33

    Domyślnie

    Wydaję mi się, że zwycięzca powinien mieć odpowiednią / sporą ilość punktów za zwycięstwo. Nie patrzę na to co będzie w połowie dystansu. Bo po pierwsze nie gramy o złote kalesony. Po drugie jak ktoś chce się bawić to będzie to czynił bez względu na punktacje. Widzę też jak wyglądają rawki obecnie. Ilu jest stałych uczestników, a ilu przelotem. tego nie przeskoczymy.
    Kanał YT ​? ??​

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Tak było, ludzie nie dołączali do cyklu pisząc że poczekają aż się zacznie nowy, musiałbym szukać starych rawków żeby to cytować ale wtedy chyba z Arczim? dyskutowaliśmy nad punktacją i nawet była zgoda jakaś że mało punktów i mniejsza liczba prac podchodząca do punktacji.
    Ja tylko doradzam na podstawie tego co było bo zabawa się psuła czym dłużej trwała i ubywało uczestników.
    Tak zerknąłem na te edycje 111 do 119 i nie bardzo się potwierdza, że uczestników ubywało:
    edycja/ilość uczestników -> 111/28 ; 112/10 ; 113/20 ; 114/15 ; 115/29 ; 116/27 ; 117/30 ; 118/28 ; 119/50, nawet w drugiej połowie jakby ich więcej było.
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 03-03-2018 o 23:59

  5. #35
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    No właśnie. Jeśli edycja to 10 konkursów to wtedy idzie się doczekać następnej. Ale .. czy tu tak nagle przybywają tłumy nowych? Grono jest stałe. Wszyscy wiedzą o RAWkach czy o Tematycznych.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #36

    Domyślnie

    wysyłam rawka dla zabawy Jak ktoś na niego zagłosuje to fajne, a jak nie to trudno - może następnym razem się uda. To zabawa, a nie jakiś superhipermega konkurs, w któm do wygrania są kalesony warte miliony zdobione kryształami Swarovskiego wartymi tyle samo

  7. #37

    Domyślnie

    Siema

    Punkty zostaną tak jak to przedstawiłem ostatnio. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w bieżących edycjach.

    Koleją zmianą jaką chciałbym wprowadzić w regulaminie jest usunięcie zapisu o konieczności zachowania pliku exif. Jest to dość martwy zapis. Gdyby trzymać się sztywno to musiałbym odrzucać po kilka prac. A nie o to tu we wszystkim chodzi. Kolejna rzecz dane exif powodują, że pliki ważą więcej. Jeżeli będę miał jakieś wątpliwości co do danej i konkretnej pracy będę się kontaktował z autorem w celu weryfikacji
    Kanał YT ​? ??​

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Siema

    Punkty zostaną tak jak to przedstawiłem ostatnio. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w bieżących edycjach.

    Koleją zmianą jaką chciałbym wprowadzić w regulaminie jest usunięcie zapisu o konieczności zachowania pliku exif. Jest to dość martwy zapis. Gdyby trzymać się sztywno to musiałbym odrzucać po kilka prac. A nie o to tu we wszystkim chodzi. Kolejna rzecz dane exif powodują, że pliki ważą więcej. Jeżeli będę miał jakieś wątpliwości co do danej i konkretnej pracy będę się kontaktował z autorem w celu weryfikacji

    bardzo słusznie

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Pomoc w wyborze - w czym D610 jest lepsze od D7200?
    By NikD in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 09-01-2016, 20:32
  2. Czy nowsze, zawsze jest lepsze?
    By Mekano in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 85
    Ostatni post / autor: 17-07-2012, 04:24
  3. [ Przyroda ] Nuty, które kadrowanie jest lepsze?
    By wielicki in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 02-09-2010, 20:24
  4. D70s vs Olympus E510 czyli lepsze jest wrogiem dobrego?
    By zawierta in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-10-2009, 08:46
  5. Które oznaczenie systemu jest nowsze i lepsze
    By jurekb in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 30-12-2007, 11:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •