Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Domyślnie Aktualizacje LR 6

Czy aktualizacje LR są kumulatywne? To znaczy, czy muszę archiwizować wszystkie od 6.0.1 do 6.14, czy wystarczy tylko 6.14 i po ewentualnej reinstalacji LR i 6.14 będzie wszytko tak, jakbym uaktualniał po kolei? Wielkość plików rosła z każdą aktualizacją, co może sugerować kumulację.

Domyślnie

Korzystaj z Creative Cloud, który sam zaproponuje zawsze aktualizacje do najnowszej wersji i wywala wcześniejsze pliki.

Domyślnie

Niemożliwe. LR używam na komputerze, który nie jest podłączony do Internetu (i nie zamierzam tego zmieniać). Poza tym nie zamierzam przechodzić na abonament.

Domyślnie

Nie chodzi o abonament tylko tak się nazywa aplikacja do aktualizacji, możesz ściągnąć najnowszą wersje 6.14 i zainstalować bez internetu.

Domyślnie

Czy ta aplikacja działa bez LR? Można ją uruchomić na innym komputerze, na którym nie ma LR?

Domyślnie

Jak nie podłączasz do netu i utrudniasz sobie tak życie to nie robisz aplikacją tylko ściągnij ze strony adobe najnowszą wersję.
    Aplikacja np zadziała jak w Lr w menu Help wybierzesz Update.

Domyślnie

Cześć, mam problem z aktualizacją 6.14. Mam pudełkową wersję LR 6 wgrałem aktualizację wg komunikatu poprawnie, ale nie mogę otworzyć LR pojawia się komunikat: nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znaleziono api-ms-win-crt-convert-|1-1-0.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program aby naprawić ten problem. ktoś coś pomoże?
    D800/ N AF-S 14-24 2,8G/ S 24-35 2.0 ART/ N AF-S 50 1.8G/ N AF-S 70-200 2,8G VRII/ Manfrotto be free carbon