Close

Strona 91 z 718 PierwszyPierwszy ... 41818990919293101141191591 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 7178
  1. #901

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Wydaje mi sie ze to puszka red bula po prostu, chyba zawleczka.
    No jasne, że tak Punkt jest Twój i działasz

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_7615.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	367,7 KB
ID:	6008

  2. #902

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Szklanek mam sporo Coca-Coli. Jakiś czas temu często na Lotosie kupowałem w promocji Colę, a oni szklankę w promocji. Żona to mnie już ganiała bo nie miała tych szklanek gdzie stawiać. Ale Coli juz praktycznie nie pije więc nie będzie nowych dostaw
    W tej chwili mam 1. Choć osobiście Pepsi wolę, ale odpukać, bo szklanki szkoda.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #903

    Domyślnie

    Pepsi mi nie podchodzi. Bardzo lubiłem, dalej lubię Cherry Coke. Ale chyba ja wycofali bo od dłuższego czasu nie widzę jej na półkach. W zamian jest Wiśniowa Coca Cola Zero i jest fuj...

  4. #904

    Domyślnie

    Zagadkę jutro wrzucę już dzisiaj jednym okiem w ciemnosciach zerkam i za chwile oddalę się w otchłań snoow obiektywowych
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  5. #905

    Domyślnie

    Wiesz, moda na ekofit, więc nawet takie syfy jak CC czy Pepsi nowe eko receptury dostają.
    Ja 7up znienawidziłem po tym, jak zamienili oryg wersję na słodzoną słodzikiem...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #906

    Domyślnie

    @crusiek niech Ci się śni jakieś N70-200 w naj********szej wersji i jakieś N400 2.8

    Ja też za jakiś czas będę zmykał. Mam w planie ruszyć jutro na wschód słońca nad Bzurę, może Wisłę

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Wiesz, moda na ekofit, więc nawet takie syfy jak CC czy Pepsi nowe eko receptury dostają.
    Ja 7up znienawidziłem po tym, jak zamienili oryg wersję na słodzoną słodzikiem...
    7up'a dawno nie piłem. W ub. tygodniu zona kupiła mi sprite'a i był strasznie niedobry. Albo mi się smaki pozmieniały, albo też przy recepturze majstrowali jacyś magicy

  7. #907

    Domyślnie

    Przy wszystkim mieszają. Ja chcę z powrotem waniliową colę... Albo imbirowo-cynamonowe Pepsi...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #908

    Domyślnie

    Aż takich wynalazków nie lubiłem. Ale oranżadę z dawnych lat mogli by przywrócić

  9. #909

    Domyślnie

    Mirinda gruszkowa czy jabłkowa... O to było spoko. Wieloowocowa Fanta... Gdzie te smaki...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  10. #910

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Mirinda gruszkowa czy jabłkowa... O to było spoko. Wieloowocowa Fanta... Gdzie te smaki...
    Zostały po nich tylko wspomnienia

Strona 91 z 718 PierwszyPierwszy ... 41818990919293101141191591 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa fotograficzna - "Czy znasz Polskę?" - SEZON 2
    By Juriko in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 2725
    Ostatni post / autor: 03-02-2022, 22:24
  2. Zabawa fotograficzna - "Czy znasz świat?”
    By madebyzosiek in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 4705
    Ostatni post / autor: 08-02-2018, 21:12
  3. Zabawa fotograficzna - Co to jest?
    By wojtekd3 in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 20031
    Ostatni post / autor: 07-02-2018, 00:56
  4. Zabawa fotograficzna - "Czy znasz Polskę?"
    By madebyzosiek in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 4909
    Ostatni post / autor: 06-02-2018, 17:30
  5. Domino - zabawa fotograficzna
    By tonacja in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 139
    Ostatni post / autor: 23-07-2017, 22:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •