Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2017
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    31

    Domyślnie [kolarstwo torowe] Sześciodniówka w Berlinie

    Hej, wybrałem się do Berlina na Sześciodniówkę - głównie po naukę, bo tor uczy szybszej reakcji i współpracowania z manualnym focusem (wbrew pozorom). Krótkie efekty lekcji .
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_7475.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	567,8 KB
ID:	4564
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KAP_6060.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	417,6 KB
ID:	4565
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_7599.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	466,0 KB
ID:	4566
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KAP_6394.jpg
Wyświetleń:	277
Rozmiar:	285,9 KB
ID:	4570
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_7840.jpg
Wyświetleń:	1360
Rozmiar:	345,0 KB
ID:	4571
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_7888.jpg
Wyświetleń:	276
Rozmiar:	275,9 KB
ID:	4572
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_7765.jpg
Wyświetleń:	276
Rozmiar:	342,1 KB
ID:	4573
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_7722.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	523,6 KB
ID:	4575

  2. #2

    Domyślnie

    Kilka fajnych kadrów jak dla mnie: 1, 3, 4, 5. Szkoda, że przy zmianie w medisonie wciął się w kadr ten koleś po prawej. Tak czy siak to ciężkie zadanie, bo na torze wszystko dzieje się błyskawicznie. Przydało by się kilka kadrów z rozgrzewek, rozmów przed starem, przygotowań singli, uda jakiegoś sprintera żeby pokazać całą tę atmosferę. Ale i tak gratuluję świetnej zabawy
    Trochę fotografowałem kolarstwo w trakcie kolarskich czwartków na Torze Samochodowym Poznań, 3 lata temu byłem na Amstel Gold Race, gdy wygrywał Kwiatkowski, ale pstrykanie z kibicowskiego, stałego miejsca (mimo, że był to słynny Cauberg , na który dzień wcześniej wjechałem kolarzówką ) wychodzi słabo. Udało mi się jednak wtedy upolować Martina, Paterskiego no i Kwiato. Walnąłem sobie fotki z Jarońskim i Proboszem, no i zrobiłem kilka fotek Kwiato w tęczowej koszulce, w trakcie wywiadu po wygranej. To było coś! Fajnie się fotografuje przełaje, bo wszystko jest w jednym miejscu. Zazdraszczam Belgom i Holendrom...

    Mam pytanie: można się jakoś wkręcić w fotografowanie takiej imprezy, gdy jest się zupełnym amatorem?
    Głos w twojej głowie, który mówi, kiedy czytasz różne rzeczy

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2017
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    31

    Domyślnie

    Robert Forstemann może być?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_7556.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	377,4 KB
ID:	4632
    Z kwestią rozgrzewki, rozmów itp nie do końca jest taka możliwość, bo na Sześciodniówkach kolarze chowają się w swoich boksach (mają łóżeczka na torze!), a światła tam jest mniej niż w "wiadomych miejscach".
    Jeśli chodzi o kolarstwo szosowe, to zazwyczaj można dostać akredytację jeśli posiadasz swój portal/fanpage i jakiekolwiek portfolio - na przykład na Tour de Pologne nie ma z tym żadnych problemów. Kwestia tego, że na większych wyścigach raczej nie dostaniesz możliwości wejścia na finisz (UCI jest bardzo wyczulona, bo pojawiały się kraksy), ale spokojnie pod podium, do "padoku" itp. Na torze niestety dla amatora wejście jest ograniczone tylko do trybun i wewnętrznej części, ale na tor pewnie nie wpuszczą (na Pucharze Świata wpuszczali 4-5 osób, na Sixday idzie ... Ewentualnie polecam wybranie się na jakiś wyścig typu Grody Piastowskie, Hubal, Bałtyk-Karkonosze, Mazowsze - nie powinni mieć problemu z wpuszczeniem nawet na finisz, bo dla nich każda publikacja, to reklama .

  4. #4

    Domyślnie

    Ostatnie zdjęcie przypomniało mi pewne opowiadanie sci-fi jakie czytałem w dzieciństwie.

    Opowiadało o dwóch braciach, z których żaden nie mógł chodzić - bo jeden dał drugiemu swoje mięśnie nóg do przeszczepu, aby ten z podwójnymi mięśniami mógł wygrać wyścig kolarski. Nie pamiętam czy wygrał, ale pamiętam, że jeden nie mógł chodzić bo nie miał mięśni, a drugi nie mógł chodzić, bo miał taki przerost, który uniemożliwiał mu absolutnie wszystko poza pedałowaniem. Tak mi się przypomniało.

    Zdjęcia fajne, choć mógłbyś podpowiedzieć mniej zorientowanym czemu czasem kolarze trzymają się za rączki, czemu jadą za jakimiś motorowerami, albo co pokazuje niebieska 6 koledze w białym.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2017
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    31

    Domyślnie

    Dzięki za pomysł, nie pomyślałem o tym.

    Trzymają się za ręce, bo akurat przekazują sobie zmianę - podczas Sześciodniówek rywalizacja prowadzona jest w parach (ale czas jednego z kolarzy się liczy - tego, który jest "na zmianie"). Trochę to skomplikowane (zwłaszcza Madison), ale kwestia obejrzenia kilku wyścigów i człowiek łapie o co chodzi .

    Jadą za motorowerami, które nazywają się Derny - to japoński (a jakże) wyścig, w którym kolarze jadą za Derną prowadzoną przez Dernistę, żeby zmniejszyć swój opór powietrza i dzięki temu rozwijać zawrotne prędkości (przed finiszem bez problemu osiągają ponad 70km/h). Jeżdżą w kółko, aż pokonają określoną liczbę okrążeń i pierwszy "na kresce" wygrywa.

    Niebieska "6" nie pokazuje niczego konkretnego - po prostu jest już po swoim wyścigu i rozgrzewa kibiców do wspierania rywala. Walka sprinterów na Sześciodniówkach jest stuprocentowym show, tam chodzi o pokazanie siły i pokazanie się kibicom .

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki Nogi Forstemanna rulez
    Głos w twojej głowie, który mówi, kiedy czytasz różne rzeczy

  7. #7

    Domyślnie

    Muszę Ci powiedzieć, że nawet ten króciutki opis sprawia, ze lepiej - a przynajmniej mnie - ogląda się te zdjęcia.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  8. #8

    Domyślnie

    świetne zdjęcia, numer 5 mnie rozwalił. Świetna chwila, młodziki patrzą na swojego herosa.

  9. #9

    Domyślnie

    Człowiek od tostera.
    Nikon Fx

  10. #10

    Domyślnie

    Tak jak napisales trening .
    Jesli chodzi o kolarstwo to polecam konto na intagramie : Leon van Bon, Chris Auld tylko podgladajac najlepszych mozna sie rozwijac .pzdr

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] 12 kroków po Berlinie
    By Skibek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-01-2014, 22:13
  2. [ Reportaż ] Dorożką w Berlinie
    By sunnyluk in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-05-2013, 08:23
  3. [ Architektura ] 5 godzin w berlinie
    By pit. in forum Architektura
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-06-2012, 07:09
  4. [ Sport ] Kolarstwo torowe 2010
    By projacek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-01-2011, 16:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •