Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Axalp 2017

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    zapiera dech.
    równie ciekaw jestem miejsca, skąd robiłeś takie foty. chyba nie z helikoptera?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    równie ciekaw jestem miejsca, skąd robiłeś takie foty. chyba nie z helikoptera?
    1, 5, 7, 9 i 11 są zrobione ze szczytu Wildgarst w Szwajcarii, reszta ze nieco niższej górki, nieopodal Wildgarst, w miejscowości Axalp, a konkretnie to chyba Axalp Ebenfluh to się nazywa
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

  4. #4

    Domyślnie

    Aj, aj , aj gratulacje
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  5. #5

    Domyślnie

    Dobra robota, choć poza 5 to nie do końca oddaje klimat KP - nie bardzo bym tu widział W . 7 i 9 spokojnie widać Wildgarst. 1 za to myślałem że z Meiringen .
    Ale zdjęcia zacne

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Dobra robota, choć poza 5 to nie do końca oddaje klimat KP - nie bardzo bym tu widział W . 7 i 9 spokojnie widać Wildgarst. 1 za to myślałem że z Meiringen .
    Ale zdjęcia zacne
    5 to taki może niecodzienny Wildgarst
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo zacnie Przemo
    Jestem dumny z Kolegi.

  8. #8

    Domyślnie

    No to widzę, że teren dobrze już rozpoznany i wiem, skąd w tym roku popstrykamy. Ty prowadzisz na miejscówkę naprzeciwko kolorowej plamy Przywróciłeś mi wiarę bo już wątpiłem w ten swój pierwszy wyjazd oglądając dziesiątki jednostajnie monotonnych fotek z tych pokazów. A tu taka różnorodność. Świetnie.

    Nawet nie będę próbował wybierać najlepszego. Choć wiadomo - jedyna rządzi choć te przycięte końcóweczki skrzydeł mnie troszkę biją po oczach. W wersji II lepiej to wygląda, ale znowu tylny statecznik przycięty.
    Świetny panning na 8-ce. Dla mnie bomba.
    Aha... Na moje logo ostatnio narzekałeś... No to dobra... Jedziemy... Na jedynce aż się prosi w prawy górny albo lewy dolny. Zrównoważyłoby to znacznie lepiej obiekt w kadrze. To samo na 8-ce. Z lewej lepiej by było (cały ciężar zdjęcia masz po prawej). W 13-tce do góry. No. To wszystko w temacie narzekań Gratki.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Frodo Zobacz posta
    Bardzo zacnie Przemo
    Jestem dumny z Kolegi.
    Hehe, dzięki

    Yanis - co do 1, to pewnie gdybym zrobił 15x10 to by objęło ten dolny prawy statecznik ale pewnie jednocześnie fotka straciłaby na dynamice.
    A propos logo - to dlatego, że jakoś tak staram się zawsze żeby było w jednym miejscu, no i tak się przyzwyczaiłem już do PD rogu, że jak wkleję je w jakiś inny róg, to jakoś dziwnie mi to wygląda... Ale pomyślę o tym oczywiście.

    Wilku - 5 to oczywiście Wildgarst

    Ps: Zapomniałem dopisać w tytule cz. 1, będzie oczywiście druga paczka fotek
    Ostatnio edytowane przez Przemekkk666 ; 05-02-2018 o 23:05
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

  10. #10

    Domyślnie

    Hello Przemysławie
    1-ka pozamiatała konkurencję. Zdjęcie doskonałe. Chyba lepsze w wersji 2 ale można się spierać
    Z pozostałych wyróżniłbym 8-kę i 6kę.
    Co by można poprawić moim zdaniem - 2kę bym dodał życia i barw bo taka wypłowiała jakoś; ten pomarańcz na 3ce hmm coś bym z nim pokombinował; 12 mocne ziarno i przejścia tonalne widać.
    Pozdrawiam.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. axalp
    By eskimos in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 27-01-2013, 20:34
  2. Axalp
    By eskimos in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-11-2010, 02:29
  3. Chcecie wiecej Axalp?? No to prosze bardzo... Axalp 2009
    By deoc in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 26-10-2009, 09:04
  4. Axalp Qna III
    By Qna in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-11-2007, 02:48
  5. Axalp by Qna
    By Qna in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 19-10-2007, 00:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •