Close

Strona 3 z 292 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 2916

Wątek: Co wybrać?

  1. #21
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Malopolskie
    Posty
    13

    Domyślnie

    lol

  2. #22
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Malopolskie
    Posty
    13

    Domyślnie

    @specjal

    ten twoj tamron to ten http://www.e-cyfrowe.pl/obiektywy/produkt.php?id=4176 ?

  3. #23

    Domyślnie

    tak...

    myśle nad jakimś stałoogniskowym obiektywie... naczytalem sie o Sigmie 30 mm 1.4 troche
    złych opini a juz mi sie podobała baaardzo mocno.. a teraz ;/ szukam dalej..

    w sumie sie jeszcze zacząłem zastanawiać czy lepiej kupić Nikorra 50 1.4 czy lepiej jakąś lampę
    i dyfuzor... człowiek im więcej czyta tym bardziej wariuje.. HEHE za tą kasę kupiłbym małpkę
    Canona i jeszcze kupa szmalcu by została... a tez foci dobrze
    przem

  4. #24
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Malopolskie
    Posty
    13

    Domyślnie

    acha... a tamron ci sie juz znudzil?
    wrzucilbys pare przykladow tutaj fot z tego tamrona.. bo jestem nim zainteresowany.. jak na poczatek by starczyl tak mysle... a jezeli nie tu to na mail jakbys byl taki mily ;] cezowaty@gmail.com - thx!!

  5. #25

    Domyślnie

    nie że znudził, potrzebuje jasnego obiektywu poprostu dodatkowo.. stałki nie są aż takie drogie, zdjec nie dam
    bo nie mam sie czym narazie chwalić
    przem

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez big lebowski Zobacz posta
    po co tobie teleobiektyw za grubą kasę? Nie łatwiej najpierw zastrzelić kilka sarenek lub łosia, a potem z bliska zrobić kilka fotek małpką? Możesz nawet użyć trybu makro, aby lepiej uchwycić otwór po kuli, która przeszła na wylot przez oczodół zabitego zwierzaka.
    Eeee. Oni walą na komorę. Mam znajomego myśliwca i zawsze twierdzi że to sport, atawizm, męskość, testosteron i inne takie szczególnie jak myśliwskim nożem kroi zwłoki ubabrany po łokcie w farbie zwierzaka.
    Ja mu zawsze mówie żeby wziął kosę do ręki i pogonił za ofiarą, zamiast z lunetą czaić się po krzakach. Dogonić i zakłuć nożykiem to by było rzeczywiście męskie tyle że pewnie po pierwszym kilometrze padłby na zawał. Ogólnie mam bardzo mały szacuneczek dla cwaniaków z lunetami którzy widzą sport w tłuczeniu zwierzaków z zasadzki w krzakach.

    Pozdrawiam
    D50 | N 18-55 3.5-5.6 | N 50 1.8 | N 70-300 VR 4.5-5.6 | SB-800 | inne śmieci |

  7. #27

    Domyślnie

    a co sadzicie o coolpixie L12 mały lekki dobra cena ,a jak wyglądaja parametry jakosc i trwałość ????????

  8. #28
    Oszczędny w słowach Awatar Krzysq
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Mirosławiec/Szczecin
    Posty
    73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CynowaKonefka Zobacz posta
    Eeee. Oni walą na komorę. Mam znajomego myśliwca i zawsze twierdzi że to sport, atawizm, męskość, testosteron i inne takie szczególnie jak myśliwskim nożem kroi zwłoki ubabrany po łokcie w farbie zwierzaka.
    Ja mu zawsze mówie żeby wziął kosę do ręki i pogonił za ofiarą, zamiast z lunetą czaić się po krzakach. Dogonić i zakłuć nożykiem to by było rzeczywiście męskie tyle że pewnie po pierwszym kilometrze padłby na zawał. Ogólnie mam bardzo mały szacuneczek dla cwaniaków z lunetami którzy widzą sport w tłuczeniu zwierzaków z zasadzki w krzakach.

    Pozdrawiam
    A czy wiesz, że zabijane są z reguły zwierzęta chore i słabe, które tak czy inaczej wkrótce umrą? Polowania, to selekcja. Objawy choroby widać chociażby po deformacji poroża.
    Do tego dochodzą bardzo restrykcyjne limity oraz kupa formalności. To nie jest tak, że idziesz do sklepu, kupujesz sztucer/kniejówkę/dryling/dubeltówkę/(tu wstaw co chcesz jeszcze) i idziesz polować. Nie kupisz broni myśliwskiej, dopuki nie jesteś członkiem PZŁ, tudzież nie należysz do koła łowieckiego (a żeby być członkiem, trzeba przejsć okres stażu oraz zdać egzaminy łowieckie).
    Poza tym, nie spotkałem się jeszcze z metodą polowań "z krzaków". Może to jakaś nowa moda z zachodu przyszła

    Żeby nie było, nie jestem zwolennikiem tego typu rozrywek. Ale mój ojciec jest myśliwym już dobrych 25 lat więc trochę się tego naoglądałem. Osobiście wolę polować teleobiektywem i d70-tką.
    Canon 50D | C50 1.4 | EX 580 II | Crumpler MT 5500

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysq Zobacz posta
    A czy wiesz, że zabijane są z reguły zwierzęta chore i słabe, które tak czy inaczej wkrótce umrą? Polowania, to selekcja. Objawy choroby widać chociażby po deformacji poroża.
    Do tego dochodzą bardzo restrykcyjne limity oraz kupa formalności. To nie jest tak, że idziesz do sklepu, kupujesz sztucer/kniejówkę/dryling/dubeltówkę/(tu wstaw co chcesz jeszcze) i idziesz polować. Nie kupisz broni myśliwskiej, dopuki nie jesteś członkiem PZŁ, tudzież nie należysz do koła łowieckiego (a żeby być członkiem, trzeba przejsć okres stażu oraz zdać egzaminy łowieckie).
    Poza tym, nie spotkałem się jeszcze z metodą polowań "z krzaków". Może to jakaś nowa moda z zachodu przyszła

    Żeby nie było, nie jestem zwolennikiem tego typu rozrywek. Ale mój ojciec jest myśliwym już dobrych 25 lat więc trochę się tego naoglądałem. Osobiście wolę polować teleobiektywem i d70-tką.
    mój ojciec był myśliwym i też się naoglądałem za młodu jak wyglądają polowania organizowane przez kółka łowieckie na "z reguły" zwierzęta chore i słabe. Aby zostać członkiem koła łowieckiego (głównie dla szpanu) trzeba mieć kasę albo znajomości , ewentualnie lubić zabijać. Tak było zawsze i nie sądzę aby w ciągu ostatnich pięciu lat nagle się to zmieniło.
    Faktyczną likwidacją chorych zwierząt i dokarmianiem powinni zajmować się leśniczy, a nie stado pijanych myśliwych.

  10. #30

    Domyślnie mam do wydanie 2.800 na aparat

    witam.
    bardzo prosze o szczera podpowiedz w zwiazku z kupnem aparatu w granicach 2.800-3000.
    Z GORY WIELKIE DZIEKI-PZDR!!!
    p.s. myslalem o D40X

Strona 3 z 292 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •