Close

Strona 227 z 292 PierwszyPierwszy ... 127177217225226227228229237277 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 261 do 2 270 z 2916

Wątek: Co wybrać?

  1. #2261

    Domyślnie

    Lampa na body to faktycznie fajna sprawa.
    Szczegolnie jesli zapodamy modyfikator jakis.
    Czesto tak robię. Z reszta ja np bardzo lubię z jednym światełkiem focic.
    Body albo statyw i blenda plus modyfikator jakis oczywiscie.
    Lampa sie przyda na pewno.

    A n180 to podałem tez n85 wlasnie dlatego ze to dx.
    135 nie pisałem z powodu ceny...
    Osobiście lubię lekkie szkła. Daja większa swobodę i rece sie nie męczą.
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  2. #2262

    Domyślnie INNE PYTANIE / POMOC / nikon d3200

    DOPIERO SIE ZALOGOWAŁAM I NIE MOGE WYSTAWIĆ NOWEGO POSTU (nie mam czasu na dochodzenie) dlatego pisze tutaj..

    bardzo proszę Was o pomoc, wsparcie, informację na problem opisany poniżej:

    niedawno kupiłam sobie aparat Nikon d3200 nowy ze sklepu i niestety nie wiem jak go porządnie ustawic. A nie jestem zupełnym amatorem. Chodzi mi o kilka problemow jakie napotkalam i nie umiem sobie poradzic:

    1. Aparat nie lapie ostrosci w zadnej z opcji ustawien focusa. probiwalam tez w roznych programach tematycznych i z recznym ustawieniem i w ogole nie lapie wiec nie wiem kurcze o co chodzi

    2. Baaardzo dlugo aparat robi zdjęcie tzn.- jak nacisne raz do połowy potem drugi to nie dziala. Muszę dluugo trzymac i dopiero po chwili robi zdjecie ale jakby dwa razy przetwarza. No nie jest to raz za raz3m

    Ni3 wiem czy to wada aparatu czy jakies ustawienia nie te. ...

    z gory dziękuję za pomoc

    Marta

  3. #2263

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martatae Zobacz posta
    DOPIERO SIE ZALOGOWAŁAM I NIE MOGE WYSTAWIĆ NOWEGO POSTU (nie mam czasu na dochodzenie) dlatego pisze tutaj..

    bardzo proszę Was o pomoc, wsparcie, informację na problem opisany poniżej:

    niedawno kupiłam sobie aparat Nikon d3200 nowy ze sklepu i niestety nie wiem jak go porządnie ustawic. A nie jestem zupełnym amatorem. Chodzi mi o kilka problemow jakie napotkalam i nie umiem sobie poradzic:

    1. Aparat nie lapie ostrosci w zadnej z opcji ustawien focusa. probiwalam tez w roznych programach tematycznych i z recznym ustawieniem i w ogole nie lapie wiec nie wiem kurcze o co chodzi

    2. Baaardzo dlugo aparat robi zdjęcie tzn.- jak nacisne raz do połowy potem drugi to nie dziala. Muszę dluugo trzymac i dopiero po chwili robi zdjecie ale jakby dwa razy przetwarza. No nie jest to raz za raz3m

    Ni3 wiem czy to wada aparatu czy jakies ustawienia nie te. ...

    z gory dziękuję za pomoc

    Marta
    Może obiektyw nie ma autofokusa (silnika - czyli brak oznaczenia AF-S) lub jest przełączony w tryb Manualny.
    A jeżeli nie to:
    http://www.videotesty.pl/produkt/182...00/instrukcja/
    strona 134 - resetowanie opcji ustawień

  4. #2264

    Domyślnie

    hej,

    dzieki ale to juz tez sprawdzilam. obiektyw ma opis AF-S, probowałam przełączać w tryb Manualny ale te ciezko zlapać mi ostrość . instrukcje cala przeczytalam dwa razy i nie znalazlam nic odpowiedniego. chyba sie przejde do jakiegos sklepu foto i moze ktos mi podpowie , sprawdzi.

    pozdr
    Marta

  5. #2265

    Domyślnie

    Jaki masz przy nim obiektyw?
    Jak długo go już używasz? Czy tak było od początku czy nagle się tak zadziałało?
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  6. #2266

    Domyślnie

    Może wyłącz Live View i spróbuj robić zdjęcia przez wizjer?
    ['O]

  7. #2267

    Domyślnie

    hej,

    aparat i obiektyw mam kilka dni ale dopiero teraz zauwazylam ta sytuacje, po zakupieniu zrobilam 3 zdjecia i nie pamietam czy tak sie dzialo..chyba nie ale nie jestem pewna. robila zdjecia i przez wizjer i na podgladzie

  8. #2268

    Domyślnie

    Masz mozliwość podpięcia innego obiektywu? Jeśli nie to podejdź do jakiegoś sklepu foto, poproś o inny obiektyw i zobacz czy będzie działał. Mozliwe żę albo aparat albo obiektyw jest wadliwy. Może być tez tak że to wina ustawień sprzętu. Jeśli jesteś z 3Miasta to zajrzyj na grupę, zagadaj może ktos będzie miał chwilę i razem to sprawdzicie. Jak nie to napisz cos sie wymyśli.

  9. #2269

    Domyślnie

    hejka.

    dzieki za porady juz sie odnalazłam z tym aparatem faktycznie na wizjerze zdjecia idą błyskawicznie, a autofocus tez juz działa bdb (chyba miałam niedokładnie wpięty obiektyw - wstyd sie przyznać)

    pozdrawiam i zyczę samych wspaniałych ujęć w 2015

    Marta

  10. #2270

    Domyślnie

    No to problem sie rozwiązał
    Powodzenia i ładnego światła

Strona 227 z 292 PierwszyPierwszy ... 127177217225226227228229237277 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •