Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35
  1. #21

    Domyślnie

    sympatyczne i rzekłbym spontaniczne zdjęcia... trochę szkoda, że biele odzieży nie mają szczegółów widocznych na zwykłym sprzęcie...
    nr 15 to wypadek, poślizg oka lub ręki albo trzęsienie ziemi, że cała grupa przesunela się w kadrze.

    Zatrzymał mnie piknik pod wiszącą skałą, nie mówiąc o randce na skale... przecież cała krew odpływa z ważnych w takiej sytuacji miejsc w nogi

  2. #22

    Domyślnie

    O proszę Wambierzyce, Góry Stołowe - znajome okolice Ładnie wyszło moim zdaniem.

  3. #23

    Domyślnie

    Fotki bardzo fajne... ale przyzwyczaiłeś nas do kadrów w którym cała scena jest super doświetlona.
    Tutaj np przygotowania, tło jest strasznie ciemne - foto nr 8,9,,, ale pracuje na rezerwowym monitorze to może dlatego.

    Fotka grupowa to pewne zasady. Jak zasady zdjęć w parach z rodzicami, chrzestnymi i innymi. Kto po której stronie, rozdzielnie, nierozdzielnie, z dziadkami.
    Tutaj, chociaż jakbyś zachował hierarchię wiekową rodziny to byłoby ok.

    Ale wiem jak to się ludzi ustawia, sam 5x przestawiałem 1 parę, finalnie poszła tam starsza kobieta i krzyknęła, chodźcie tutaj no... ale to jest tak, że ludzie nie chcą się czasem utożsamiać z parą, są na zdjęciach z grzeczności.
    Ale tutaj myślałem, że młody to Pan który stoi obok chłopaka z dmuchawcem.

    Reszta super Fajnie, że dzielisz się zdjęciami.

    Pozdrawiam
    "Nikon"

  4. #24

    Domyślnie

    Szkoda fotki nr 40. To było naprawdę symboliczne zdjęcie.
    d300

  5. #25

    Domyślnie

    @josephebeloki Generalnie było ciemno, zimno i deszczowo. Ze zdjęciem grupowym w tej sytuacji było bardzo ciężko, dużo dzieci, ludzie nie chcieli się przestawiać, niektórzy się w ogóle chowali. Zdjęcia miało być pod kościołem, ale była ulewa, tam też leciutki deszczyk kropił. Więc w ogóle sukces że zdjęcie grupowe udało się zrobić Do tego leciały teksty gdzieś z grupy typu "rób już Panie to zdjęcie". Ale bez zmartwień, w większości zdjęć grupowych tak nie mam Ja mam zasadę że na zdjęcie przeznaczam max 2-3 minuty. Nie lubię podczas ślubów ustawianych zdjęć, w których zabiera się czas wesela. Bywałem na takich weselach jako gość gdzie fotograf ustawiał 20 minut ludzi do zdjęć, DJ czekał na pierwszy taniec, rosół stygnął na stołach - kuchnia wkurzona, a ludzie się wkur.. bo chcieli już na kielicha i coś zjeść, a fotograf ciągnął ich za kołnierz żeby ich przestawić! Cały harmonogram wesela przesunięty...! Nie nie...
    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 04-02-2018 o 15:28 Powód: Usunięto przejaw braku kultury...

  6. #26

    Domyślnie

    Kurczak, proszę Cię... Nawet na bezsensowną zaczepkę można zareagować kulturalnie, po co taki styl bez stylu?

  7. #27

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 04-02-2018 o 20:07

  8. #28

    Domyślnie

    Nie jestem super fotografem, ale mi się podoba całość - jak zwykle zresztą Łukasza prace. Nie umiem wychwycić pojedynczych błędów, jak inni, oceniam jako całość. Sam plener i jego obróbka bardzo mi przypadły do gustu. Może jedna sprawa, o której ktoś już wcześniej wspomniał - na przygotowaniach u Łukasza zwykle (chyba?) sceneria doświetlona równomiernie, a tutaj nie. Ale trudno powiedzieć, jak oceniać - bo chodzi tylko o te zdjęcia, a nie o całość pracy z kilku lat Czasem też trudniej jest w obróbce żarowe pogodzić z dziennym, ale tutaj jest, jak być powinno.
    Trochę puszek i szkiełek

  9. #29

  10. #30

    Domyślnie

    Witam,
    Czy zdjęcia z sali weselnej są doświetlane lampą na sankach?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Kolejne repo ślubne :) R & Z
    By KarinaS in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-11-2013, 13:27
  2. Repo ślubne - Tarnów...
    By getos in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2012, 18:41
  3. Wrześniowe repo ślubne
    By Krzysiek Kisała in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-02-2012, 19:56
  4. M&B Repo ślubne
    By Tworas in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-07-2011, 20:18
  5. Ślubne repo
    By photofun in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-08-2010, 10:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •