Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35
  1. #11

    Domyślnie

    Wywal proszę te zdjęcie nr.40

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Bardzo fajne zdjęcia. Na trójce próbnik pokazuje mi na tej koszuli 254 czyli przepał to nie jest... Dziwi mnie trochę szukanie detalu na sukni PM na takich pocztówkach...
    Jeszcze bym pomyślał że mam coś z monitorami nie tak po tej opinii, ale mam te zdjęcia w fotoalbumie+ jakieś odbitki i czegoś takiego jak @surfenta nie zauważyłem nawet tam. To jakieś duże problemy z monitorem musi mieć kolega i pewnie z detalem chodziło mu o to że widzi u siebie wyjaraną suknie

    a z tymi tipsami faktycznie nie zauważyłem tego na zdjęciu, a obrabiałem to przecież, pewnie dlatego że to była X godzina przy monitorze. 40 do wywalenia, zdecydowanie!
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 30-01-2018 o 22:00

  3. #13

    Domyślnie

    ja się "przywale" wybiórczo
    14- no już byś chociaż nasycenie zdjął ze znaku i 206tki.
    Dwa wyraźiste, mocno niebieskie obiekty, blisko siebie i w mocnym punkcie! Bardziej nie dało się schrzanić tego zdjęcia
    35- Panna Młoda ma ewidentnie trudny fotograficznie nos (to się rzuca w oczy już od pierwszych zdjęć A Ty im walisz takie zdjęcie! Nie wystarczyłoby daj jego bliżej Ciebie a Nią lekko za nim?! Aby no zakrywał lekko nos? No już bardziej nie dało się ... .
    no i 40- to nie wymaga komentarza.

    Mam wrażenie, że to był dla Ciebie trudny ślub, ale i satysfakcjonujący. Dlatego też postanowiłeś się nim z nami podzielić. Ty uważasz, że odwaliłeś kawał dobrej roboty- i ok.
    Jednak wiele istotnych detali obnaża trudność tego zadania
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  4. #14

    Domyślnie

    Zdjęcia świetne. Moje uznanie.
    A tak z innej beczki. Spoglądając na zdjęcie nr 36 (te po prawej stronie) cieszę się, że się wszystko dobrze skończyło. Niechby się panna młoda pośliznęła o co w takich bucikach nie jest trudne?! Mieszkam jednak nad morzem i zapewne mam troszeczkę wypaczone spojrzenie
    Nikon Z50

  5. #15

    Domyślnie

    @Emet no rzuca się w oczy ten znak z autem. Ale liczę na to że pedżot mi zrobi sponsorig, więc zostawiam 35. Dla mnie, nos jak nos, o urodzie raczej nie będę dyskutował, a zdjęć w pozach jakich opisujesz, mają sporo 40 przyznaję się że mogłem zobaczyć to na etapie selekcji i odrzucić, przez pierwszy komentarz nie mogłem zrozumieć czemu ta 40 się nie nadaje, bo dalej tego nie widziałem, ale spoko leci do kosza fota dzięki za komentarze Generalnie wystawiałem to, raczej bo uznałem że dawno nic tu nie pokazywałem, nie że poczułem że to jest najlepsze wesele, nie chcę oceniać swoich ślubów, ale fakt jest taki że jest jeszcze dużo innych do pokazania, a od czegoś trzeba zacząć

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez janu3 Zobacz posta
    Zdjęcia świetne. Moje uznanie.
    A tak z innej beczki. Spoglądając na zdjęcie nr 36 (te po prawej stronie) cieszę się, że się wszystko dobrze skończyło. Niechby się panna młoda pośliznęła o co w takich bucikach nie jest trudne?! Mieszkam jednak nad morzem i zapewne mam troszeczkę wypaczone spojrzenie
    Dzięki za miłe słowa. Uwierz mi że podczas tej sesji również się bałem o nich, z tym że oni od urodzenia mieszkają w tamtych okolicach i tam od dzieciństwa śmigali. Wiem że wypadki chodzą po ludziach, i nawet czasami największe doświadczenie nie uratuję, ale to raczej oni zaproponowali tam wejście, i zero strachu z ich strony, a mnie nogi się łamały, ale Pan Młody(po ustawieniach aparatu) ustrzelił mi fajne profilowe:
    Autoportret by Lukasz Sztybe, on Flickr
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 30-01-2018 o 22:15

  6. #16

    Domyślnie

    Zdjęcie 1 i 2 mało ciekawa kompozycja.
    Ostatnio edytowane przez Jurek Ż ; 30-01-2018 o 22:35

  7. #17

    Domyślnie

    Brakuje mi w tym wszystkim zabawy ze światłem. Niezwykłego kadru. Ciekawszej kompozycji. Jest poprawnie i bez szału.

  8. #18

    Domyślnie

    Czyli brakuje Ci szału, "magii" i fajerwerków itp Tutaj to masz : https://youtu.be/4vg5-L5P3rU
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 30-01-2018 o 23:51

  9. #19

    Domyślnie

    Przeczytaj dokładnie co napisałem . Potraktowałem Cię jak kogoś kto chce poprawić swój warsztat. Masz problem z wykorzystaniem światła. Kadrowaniem i kompozycją. Filmik szybko znalazłeś i chyba często go oglądasz.

  10. #20

    Domyślnie

    W jednym komentarzu napisałeś że zdjęcia są poprawne(czyli zapewne chodziło o poprawność techniczną) a dwie minuty później w następnym komentarzu już dla Ciebie nie są poprawne Jurek luz, nie muszą się wszystkim podobać, ale dzięki za przejrzenie zdjęć

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Kolejne repo ślubne :) R & Z
    By KarinaS in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-11-2013, 13:27
  2. Repo ślubne - Tarnów...
    By getos in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2012, 18:41
  3. Wrześniowe repo ślubne
    By Krzysiek Kisała in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-02-2012, 19:56
  4. M&B Repo ślubne
    By Tworas in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-07-2011, 20:18
  5. Ślubne repo
    By photofun in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-08-2010, 10:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •