Close

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 121

Wątek: D750 vs D850

  1. #11

    Domyślnie

    podobna rada jak w innych tego typu tematach:

    jeśli nie wiesz czy potrzebujesz D850 to znaczy że go nie potrzebujesz
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  2. #12

    Domyślnie

    @nikoniarz przepraszam Cie bardzo, ale ja jeszcze decyzji ostatecznej nie podjąłem. Przecież to jest naturalne, że jeśli pytam to mam dylemat, a forum jest od rozwiązywania takich dylematów, nieprawdaż?

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    podobna rada jak w innych tego typu tematach:

    jeśli nie wiesz czy potrzebujesz D850 to znaczy że go nie potrzebujesz
    Dokładnie, i dotyczy to każdego sprzętu.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    podobna rada jak w innych tego typu tematach:

    jeśli nie wiesz czy potrzebujesz D850 to znaczy że go nie potrzebujesz
    Rada radą ale wciąż mnie nurtuję pytanie, w jakich sferach D850 jest lepsze od D750 z praktycznego punktu widzenia. Panowie, przecież możemy normalnie wymienić swoje zdanie o sprzęcie, nie zaglądając już bezczelnie w portfel.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Panowie, przecież możemy normalnie wymienić swoje zdanie o sprzęcie, nie zaglądając już bezczelnie w portfel.
    Sorry, ale dyskusja jest normalna i nikt nie poruszył żadnych kwestii finansowych do tej pory...

  6. #16

    Domyślnie

    Nikoniarzu drogi :P widzę że bardzo mną się interesujesz i śledzisz każdy mój krok to Ci wyjaśnię dlaczego zmieniłem zdanie i mam dylemat. Wcześniej myślałem o d750, ale że względu na fakt że potomek się zbliża, pomyślałem żeby zainwestować w coś lepszego, i na dłużej, raz a porządnie, bo później już raczej nie będzie możliwości kupna sprzętu bo cały dobytek pewnie będzie leciał na "pieluchy" druga sprawa, na początku mało wiedziałem o d850 i podchodziłem sceptycznie, ale słyszę coraz więcej pozytywnych rzeczy o tym aparacie i zaczynam się nad nim zastanawiać a poza tym może masz racje, pewnie skończę z drugim D750, chociaż nad D850 mocno się zastanawiam. Szkoda trochę że nie słychać nic o następcy D750.


    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    No to jedziemy w przyjaznym tonie: D600 już przestał robić zdjęcia ślubne?
    Jasne że robi, ale swoje już przeszedł i czas go wymienić, nawet profilaktycznie. Ale powiem Ci że jak się przyzwyczaisz do AF'a z D750, a później złapiesz D600 to jest ciężko. Głównie chodzi o słabe warunki oświetleniowe. Poza tym, na wysokich ISO obrazek z D750 jest dużo ładniejszy i lepszy do ogarniania niż w D600.

    Cytat Zamieszczone przez mamoń Zobacz posta
    Dodam tylko, że przy Twojej fotografii nieobojętne są czasy do jakich na D850 można zejść fotografując z ręki. Na razie jest niewiele opinii posiadających tą puszkę a mogą być one bardziej przydatne od testów.
    Właśnie, szkoda że tak mało opinii. Same jutubowe recenzje.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 30-01-2018 o 21:44

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Nikoniarzu drogi :P widzę że bardzo mną się interesujesz i śledzisz każdy mój krok
    Śledzę każdy "ciekawy" wątek, nie jesteś wyjątkiem w tej kwestii. I dziękuję za wyjaśnienie które pokrywa się mimo wszystko w dużej mierze z wcześniejszymi Twoimi wypowiedziami dotyczącymi domniemanego wyboru. Więc przypuszczam, że tutaj się nic nie zmieni. No ale będę śledził temat czy faktycznie zakończy się tak jak przypuszczam...

  8. #18

    Domyślnie

    Skoro rodzina się powiększy to polecam kupić D850 i będziesz spał spokojnie że masz top sprzęt i tylko talent Cię ogranicza
    Mówię serio.
    Nikon Z7 Z14-30/4 Z24-70/2,8; S50/1,4;S70-200 2,8; S60-600

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Śledzę każdy "ciekawy" wątek, nie jesteś wyjątkiem w tej kwestii. I dziękuję za wyjaśnienie które pokrywa się mimo wszystko w dużej mierze z wcześniejszymi Twoimi wypowiedziami dotyczącymi domniemanego wyboru. Więc przypuszczam, że tutaj się nic nie zmieni. No ale będę śledził temat czy faktycznie zakończy się tak jak przypuszczam...
    Zobaczymy, fakt jest taki że gdyby D850 troszkę mniej kosztował, to pewnie już bym go miał u siebie. Ale wciąż o jest sporo kasy, i obawiam się że jak teraz kupię, to nie będzie później na pampersy i będzie trzeba pieluchy prać, a aparat nie zrobi tego "przeskoku" Ja wciąż liczę że wyjdzie jakiś następca D750 w tym roku.

  10. #20

    Domyślnie

    Do tego top aparatu trzeba mieć jeszcze top szkła.
    Wildlife Photography
    Nikon/Nikkor
    https://tompit.flog.pl/

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D850 oficjalnie
    By MstrG in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 2074
    Ostatni post / autor: 18-04-2021, 14:58
  2. D850 - Hot pixels
    By gkochan in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-01-2018, 12:19
  3. D810 VS D850 czy warto dopłacać do D850?
    By kurczeblade in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 05-01-2018, 21:18
  4. Nikon D850 w praktyce
    By Rafał_Sz in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 11-11-2017, 15:33
  5. Aparat na koncerty po D7100... D500, D750, a może D850?
    By Michał Sz. in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 11-10-2017, 00:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •