Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Lost and found czyli Radom 2017 raz jeszcze

    Dobrze że skleroza nie boli.
    Ostatnio przeglądając dyski znalazłem katalogi zawierające całkiem sporo fotek z zeszłorocznego Radomia. Nie pamiętałem nawet że je popełniłem. A że do sezonu jeszcze trochę czasu to podrzucam do oceny.

    1. Lancer


    2. I po pokazie


    3. Suczita raz ...


    4. Extra 330 Pospieszyńskiego


    5. Kielak


    6. Pszczółki


    7. Z nudów robiłem na 1/30


    8. Malboro w akcji



    Minister Zdrowia ostrzega że dwa ostatnie mogą zawierać śladowe ilości obróbki ....

    9. Lancer


    10. Malborski smoker



    Technicznie biorąc wszystko robione Nikon D7200 + Sigma Sport. W większości tylko przyciachane do rozmiaru i popsute skalowaniem.
    Jeśli ktoś chce zobaczyć je w pełnej rozdzielczości to zapraszam na https://500px.com/boguckimarcin
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

  2. #2

    Domyślnie

    Ponad 140 odsłon i cisza. No to ja od siebie tylko dam, że kadrowo dla mnie wszystko ok.
    Winieta na 9-tce dla mnie zbyt mocna, ale koncept bardzo dobry przy tym tle. A 7-kę dałby się lepiej wyostrzyć - sprawdziłem organoleptycznie.
    Najbardziej podoba mi się Miguś na odejściu (.

    Podoba mi się malowanie tej maszyny Pospieszyńskiego. Mam nadzieję, że pojawi się albo na Agrofestivalu albo w Radomiu.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yanis Zobacz posta
    7-kę dałby się lepiej wyostrzyć - sprawdziłem organoleptycznie.
    Wiesz Yanis istnieje duże prawdopodobieństwo że po prostu zapomniałem to zrobić
    A co do MiG-a i winiety to niebo było tak beznadziejnie szare że popsuć go już nie można było więc jak na moje normy poszedłem na całość a że efekt mi się spodobał więc tak go zostawiłem. Bez winiety w ogóle bym go pewnie nie pokazał.
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

  4. #4

    Domyślnie

    Spoko foty. Lubię takie be zbytniego napięcia
    Fuji

  5. #5

    Domyślnie

    Oczywiście, takie rzeczy jak winieta czy tonacja kolory, to rzecz tzw. gustu, o którym gentelmeni generalnie nie dyskutują Z tą 7-ka to jednak warto powalczyć bo przy niewielkim nakładzie pracy fotka może wiele zyskać i mocno skoczyć w rankingu tego setu (i nie tylko).

    Cieszy fakt, że powolutku się przełamujesz i zaczynasz eksperymentować z obróbką. Ja sam nie lubię nadmiernego gmerania w zdjęciu, ale z drugiej strony jakaś rozmaitość powinna jednak być. Dlatego w moich zestawach najczęściej wrzucam takie pojedyncze "obróbcze rodzynki", które nie zawsze są w moim osobistym guście - są po prostu wynikiem jakiegoś tam eksperymentu (często ta sama fota wrzucona na moim koncie facebookowym znacząco różni się od tej z zestawu pokazanego tutaj). Oglądanie dziesiątek fotek, choćby najlepszych technicznie, bywa dosyć nużące. Należy jednak uważać, żeby nie popaść w permanentny "da-de-er-yzm" tudzież inne dziwactwa
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  6. #6

    Domyślnie

    Zastanawiałem się co temu z dwójki odpadło przy ogonie... i chyba spadochron? Dobre zdjęcia, mnie się podobają wszystkie
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Zastanawiałem się co temu z dwójki odpadło przy ogonie... i chyba spadochron? Dobre zdjęcia, mnie się podobają wszystkie
    Dokładnie tak frogi. To otwarta komora spadochronu hamującego wyczepionego na koniec dobiegu na pasie.
    Na pozostałych fotkach MiG-a dobrze ją widać tyle że zamkniętą.
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

  8. #8

    Domyślnie

    Widać postęp u kolegi Oby tak dalej bo kierunek moim zdaniem słuszny.
    Najlepsze moim zdaniem to:
    1 - bardzo fajny skrót perspektywy. Nie ma dużo takich zdjęć tego MiGa.
    9 i 10 ładnie skomponowane i obrobione. Szczególnie, że szare niebo nie sprzyjało.
    Pszczółka z 7ki tez fajna.
    Pozdrawiam.

  9. #9

    Domyślnie

    A wiesz krunz, po prawdzie to już nie była pierwsza impreza gdzie polowałem na mniej więcej takie kąty na MiG-u 21 jakie są na 1-ce i 9-ce. Zawsze mi się podobała jego bryła pokazana w taki sposób. I w zeszłym roku w końcu wszystko w miarę zagrało.
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

Podobne wątki

  1. [ Lotnicze ] Czwartkowy Radom 2017
    By Przemekkk666 in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-11-2017, 20:33
  2. [ Lotnicze ] Radom AirShow 2017
    By franz55 in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 31-10-2017, 13:02
  3. [ Lotnicze ] Radom 2017 cz. II
    By panadi in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-10-2017, 20:53
  4. [ Lotnicze ] Radom 2017
    By panadi in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 29-09-2017, 13:56
  5. [ Reportaż ] AIRSHOW 2017 Radom
    By vid3 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-08-2017, 21:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •