Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Powiedz mi, Marcinie, do czego Ci te powerbanki? Brakuje szybkości ładowania? Czasu pracy?
    Pytam z ciekawości, bo ja to już praktycznie bezlampowy jestem, a eneloopy ładowałem ostatnio chyba rok temu
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Powiedz mi, Marcinie, do czego Ci te powerbanki? Brakuje szybkości ładowania? Czasu pracy?
    Ja prawie wszystko robię z lampami (oprócz sytuacji w których nie sięga, popsuje efekt lub jest po prostu zakazane). No i tu jest clue -- czasami trafiam na świetny ujęcie, gdzie akurat lampa nie zdążyła się doładować i wybić. Do tego dochodzą też sytuacje na długich repo, gdzie często właśnie zaskakuje koniec prądu. Wymiana swoje trwa, a w tym czasie ujęcia uciekają. Z tym co można wepchnąć do BP (+ to co w samej lampie) miałbym spokojnie naście godzin całkowicie bezstresowego fotografowania.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Czyli jednak szybkość. Mam gdzieś jeszcze taki bank do SB-28 (chyba) na osiem, czy dziesięć paluszków. Chyba, poza testami, nigdy go nie używałem
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Jaki sprawdzony zamiennik pilota
    By Mane in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-04-2015, 10:16
  2. Jaki zamiennik MB-D10 ?
    By arecki in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 04-04-2013, 15:44
  3. dobry sprawdzony polar - jaki ?
    By krzysztof jot in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-04-2012, 08:15
  4. Jaki zamiennik dla 18-70 DX ?
    By loriath in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 21-09-2006, 15:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •