Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Nowego Redmi 4 pro nie dostaniesz z MiUi Polska tylko z CN lub global. R4Pro nie posiada B20(lte 800 MHz)
    Z wad jakie zauważyłem to raczej sredniej jakości aparat
    O ile wiem to R4Pro nie był oficjalnie dostępny w dystrybucji ABCData więc gwarancja tylko sprzedawcy
    Jeżeli kupisz wersję global bez problemu da się zainstalować MiUi Polska obecnie MiUi EU trzeba tylko odblokować bootloader.
    Nikon, Nikkor i SaBinka

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Zazwyczaj jest to czysty szybki android 7.0 i nie przyczepiałbym się jakości bo wszystko tłuką na modułach sharp, sony, samsung itd zwłaszcza jeśli kosztują 400-500zł, a sklepów gdzie masz gwarancję przecież nie brakuje, nie będę wklejał linków żeby nie reklamować.
    No i nie namawiam bo jak dawno temu pisałem że huawei czy xiaomi są fajne i tanie to obrońcy sony, motoroli, nokia itp chcieli zjeść na żywca
    W wolnej chwili zorientuje się w tym co polecasz, choć po dużej ilości dobrych opinii zastanawiam się na Xiaomi

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Ja brałem "zwykłego", bo z tego co pamiętam, to "X" był gorszy.



    Ja mam Global, w którym jest polski język i aktualizacje.
    Obecnie: Android 7.0 NRD90M, MIUI: 9.2



    Nie zrywa rozmów. Nie wiem co to B20. Wadą, może nie wadą, ale taką "przeszkadzajką" jest to o czym pisałem wcześniej, czyli ta restrykcyjność procesów. Wszystko działa, ale trzeba się naszukać, by np. odblokować Yanosika.
    Niby to pierdoła, ale np. nie mogłem rozgryźć jak właczyć aplikację DJI. Na LG G3 instalowało się po prostu, a w Xiaomi dopiero forum pomogło.

    Ja jestem z telefonu bardzo zadowolony, ale niech każdy wybierze pod siebie.
    Modeli z 5 calowym wyświetlaczem zauważyłem 3, bateria jest identyczna, różnica pomiędzy nimi z tego co zauważyłem jest w pamięci i procesorze, niewielkiej różnicy w obudowie i obsłudze LTE B20.
    Jak dla mnie najważniejsza jest wydajność i bateria, pomijam zdjęcia.
    Xiaomi Redmi 4A procesor Qualcomm Snapdragon 425 (4 rdzenie, 1.40 GHz, Cortex A53
    Xiaomi Redmi 4X procesor Qualcomm Snapdragon 435 (8 rdzeni, 1.40 GHz, A53
    Xiaomi Redmi 4 pro procesor Qualcomm Snapdragon 625 Octa Core, 2.0 GHz
    Adreno 506, 650 MHz

    Według tego co sprawdziłem najbardziej wydajna jest seria pro, ale i najdroższa, czytając opinie bardzo chwalony jest ten najlepiej wyposażony z serii pro ale tego modelu jest w sklepach tyle co i nic. Model nie jest już nowy, nie dostał aktualizacji (pozostałe dostały) ale cenę w Polsce dowalili niezłą
    http://www.empik.com/smartfon-xiaomi...,elektronika-p
    Redmi pro ma Globala, język polski i również aktualizacje, system operacyjny Android 6 i MIUI8

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez peterka43 Zobacz posta
    Nowego Redmi 4 pro nie dostaniesz z MiUi Polska tylko z CN lub global. R4Pro nie posiada B20(lte 800 MHz)
    Z wad jakie zauważyłem to raczej sredniej jakości aparat
    O ile wiem to R4Pro nie był oficjalnie dostępny w dystrybucji ABCData więc gwarancja tylko sprzedawcy
    Jeżeli kupisz wersję global bez problemu da się zainstalować MiUi Polska obecnie MiUi EU trzeba tylko odblokować bootloader.
    O aparacie i braku B20 już się dowiedziałem, natomiast jestem zupełnie zielony o te zmiany MIUI, sprzedawca twierdzi że jest Global z językiem Polskim, gdzieś czytałem że to wystarczy i nie trzeba MiUi Polska ale tak jak pisałem to nie orientuje się zupełnie w tym temacie.

  3. #13

    Domyślnie

    Poczytaj o MiUi i różnicach https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/
    Nikon, Nikkor i SaBinka

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez peterka43 Zobacz posta
    Poczytaj o MiUi i różnicach https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/
    Dzięki za link

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Dobra i pojemna torba na aparat, lampę i 3-4 obiektywy
    By ppfalcon in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 03-12-2017, 22:24
  2. [ Reportaż ] ... cala w trawie...
    By FilipAdam in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-05-2007, 00:28
  3. Cala prawda o D80
    By mariusx in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 85
    Ostatni post / autor: 12-01-2007, 15:31
  4. [ Reportaż ] Marysia cala sesja
    By Niedzwiedz in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-02-2006, 14:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •