Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Telefon z pojemną baterią do 5.2 cala do 1350zł

    Potrzebuje telefon z pojemną baterią, bez lagów, dobry procesor, z jak najlepszą jakością rozmów, cichy głośnik nie wchodzi w grę.
    Sporo podróżuje również po miejscach gdzie nie zawsze jest dobry zasięg, często korzystam z GPS wiec tu również powinien być jak najlepszy. Na telefonie nie będą instalowane gry. Cena ile mogę zapłacić to max 1350zł z polskiej dystrybucji a najlepiej do 1000zł. Android im nowszy tym lepiej.

    Min czego oczekuje:
    Wyświetlacz do 5,20 cala
    bateria, najlepiej 4000 mAh lub więcej
    Ram min 3GB lub 4GB
    Dobry procesor
    Pamięć wbudowana 32 GB lub 64 GB
    Dobre Wi-Fi
    Pełen zakres LTE pasmo B20
    Dobry GPS
    Dioda powiadomień
    Oczekuje dobrej jakości rozmów i przez słuchawki również
    Złącze słuchawkowe typu 3.5 jack
    Dobrze jak byłoby radio FM

    Coś co mogę pominąć

    NFC
    dual sim
    szybkie ładowanie baterii
    bezprzewodowe ładowanie

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Mam Xiaomi Redmi Note4. Bateria nie do zajechania (porownujac do dzisiejszych smartfonow). Wczesniej mailem LG G3. Gdy ten telefon pokazywal 20%, po godzinie juz zdychal. Xiaomi natomiast przy 20% podziala jeszcze kilka ladnych godzin. Z tym, ze ja nie gram w gry. Tylko internet/GPS.
    Ciekawostka jest tez sam system, ktory defaultowo ubija wszystko w tle. WSZYSTKO. Yanosik, gmail itd. Kapnąłem się dopiero, gdy po całym dniu zeszło mi raptem kilka procent baterii, ale nie dostalem zadnego maila. Dopiero wtedy zobaczylem o co chodzilo. W tym Xiaomi jest bardzo agresywna "polityka" ubijania procesow. Trzeba recznie sobie pewnie rzeczy ustawic. No i nie wiem jak oni to zrobili, ale bateria laduje sie bardzo szybko.
    A pisze o wszystko jako plusy, a nie minusy telefonu. Kosztuje grosze, a dziala jak telefon dwukrotnie drozszy od "znanego" producenta.
    Polecam.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Mam Xiaomi Redmi Note4. Bateria nie do zajechania (porownujac do dzisiejszych smartfonow). Wczesniej mailem LG G3. Gdy ten telefon pokazywal 20%, po godzinie juz zdychal. Xiaomi natomiast przy 20% podziala jeszcze kilka ladnych godzin. Z tym, ze ja nie gram w gry. Tylko internet/GPS.
    Ciekawostka jest tez sam system, ktory defaultowo ubija wszystko w tle. WSZYSTKO. Yanosik, gmail itd. Kapnąłem się dopiero, gdy po całym dniu zeszło mi raptem kilka procent baterii, ale nie dostalem zadnego maila. Dopiero wtedy zobaczylem o co chodzilo. W tym Xiaomi jest bardzo agresywna "polityka" ubijania procesow. Trzeba recznie sobie pewnie rzeczy ustawic. No i nie wiem jak oni to zrobili, ale bateria laduje sie bardzo szybko.
    A pisze o wszystko jako plusy, a nie minusy telefonu. Kosztuje grosze, a dziala jak telefon dwukrotnie drozszy od "znanego" producenta.
    Polecam.
    Dziękuje za informacje, wyboru z dużą baterią prawie nie ma, jeśli chodzi o wyświetlacz do 5.2 cala.
    Który model wybrać ?
    Xiaomi Redmi 4X czy Xiaomi Redmi 4 Pro
    Główna różnica z tego co widzę pomijając cenę to procesor w Redmi 4x Qualcomm Snapdragon 435 (8 rdzeni, 1.40 GHz, A53
    Redmi 4 Pro ma podobnie jak Xiaomi Redmi Note 4 procesor Qualcomm Snapdragon 625 Octa Core, 2.0 GHz Adreno 506, 650 MHz
    Warto dołożyć do procesora Snapdragon 625 Octa Core, 2.0 GHz ?

    Z tego co widzę to oprogramowanie jest w dodawane Global, gdzie sprzedają w takim razie z MiUi Polska ?
    Kupując z polskiej dystrybucji ale z oprogramowaniem Global z językiem polskim będę dostawał aktualizacje ?

    Jeszcze jedno, jaka w modelach Readmi 4 jest jakość rozmów i czy nie zrywa zasięgu ? I chciałbym dowiedzieć się czy ma pasmo B20 ?
    Jakie wady oprócz tych już wspomnianych ma Redmi 4 ?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tandori Zobacz posta
    Xiaomi Redmi 4X czy Xiaomi Redmi 4 Pro
    Ja brałem "zwykłego", bo z tego co pamiętam, to "X" był gorszy.

    Cytat Zamieszczone przez tandori Zobacz posta
    Z tego co widzę to oprogramowanie jest w dodawane Global, gdzie sprzedają w takim razie z MiUi Polska ?
    Kupując z polskiej dystrybucji ale z oprogramowaniem Global z językiem polskim będę dostawał aktualizacje ?
    Ja mam Global, w którym jest polski język i aktualizacje.
    Obecnie: Android 7.0 NRD90M, MIUI: 9.2

    Cytat Zamieszczone przez tandori Zobacz posta
    Jeszcze jedno, jaka w modelach Readmi 4 jest jakość rozmów i czy nie zrywa zasięgu ? I chciałbym dowiedzieć się czy ma pasmo B20 ?
    Jakie wady oprócz tych już wspomnianych ma Redmi 4 ?
    Nie zrywa rozmów. Nie wiem co to B20. Wadą, może nie wadą, ale taką "przeszkadzajką" jest to o czym pisałem wcześniej, czyli ta restrykcyjność procesów. Wszystko działa, ale trzeba się naszukać, by np. odblokować Yanosika.
    Niby to pierdoła, ale np. nie mogłem rozgryźć jak właczyć aplikację DJI. Na LG G3 instalowało się po prostu, a w Xiaomi dopiero forum pomogło.

    Ja jestem z telefonu bardzo zadowolony, ale niech każdy wybierze pod siebie.

  6. #6

    Domyślnie

    Nowego Redmi 4 pro nie dostaniesz z MiUi Polska tylko z CN lub global. R4Pro nie posiada B20(lte 800 MHz)
    Z wad jakie zauważyłem to raczej sredniej jakości aparat
    O ile wiem to R4Pro nie był oficjalnie dostępny w dystrybucji ABCData więc gwarancja tylko sprzedawcy
    Jeżeli kupisz wersję global bez problemu da się zainstalować MiUi Polska obecnie MiUi EU trzeba tylko odblokować bootloader.
    Nikon, Nikkor i SaBinka

  7. #7

    Domyślnie

    Używam 2x Lenovo P2 zarówno jako służbowy jak i prywatny, Bateria to mistrzostwo. Parametry też niczego sobie. co prawda 5.5 cala.... Polecam: https://www.euro.com.pl/telefony-kom...ite-grey.bhtml
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Używam 2x Lenovo P2 zarówno jako służbowy jak i prywatny, Bateria to mistrzostwo. Parametry też niczego sobie. co prawda 5.5 cala.... Polecam: https://www.euro.com.pl/telefony-kom...ite-grey.bhtml
    Niestety ale sprawdzałem w sklepie i jak dla mnie 5.5 jest za duży

  9. #9
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Szukaj jakiegoś bez ramki 5,5" wtedy są rozmiary całego fona podobne do standardowego 5", zerknij na Bluboo S1, Vkworld Mix Plus, Ulefone Mix 4G.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Szukaj jakiegoś bez ramki 5,5" wtedy są rozmiary całego fona podobne do standardowego 5", zerknij na Bluboo S1, Vkworld Mix Plus, Ulefone Mix 4G.
    Te modele niewątpliwie mają ciekawą cenę ale bateria , jakość , system i podzespoły dają dużo do myślenia , podobnie z serwisem.
    Wydaje mi się jednak modele Xiaomi Redmi 4 są jednak bardziej odpowiednie i więcej osób posiada te smartfony przynajmniej więcej o niech wiadomo no i jakiś serwis też jest.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dobra i pojemna torba na aparat, lampę i 3-4 obiektywy
    By ppfalcon in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 03-12-2017, 22:24
  2. [ Reportaż ] ... cala w trawie...
    By FilipAdam in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-05-2007, 00:28
  3. Cala prawda o D80
    By mariusx in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 85
    Ostatni post / autor: 12-01-2007, 15:31
  4. [ Reportaż ] Marysia cala sesja
    By Niedzwiedz in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-02-2006, 14:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •