Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Sandra

  1. #11
    La
    Gość

    Domyślnie

    Niezłe kadry, niezłe zdjęcia, nie ma sensu czepiać się pierdół na siłę. Fajna modelka robi robote. Oczywiście dowiesz się, że za płytkie go, że włosy wiatr potargał itd. Ale to nie ma większego znaczenia.

    PS
    stopy są brudne na 1

  2. #12

    Domyślnie

    Zdjęcia bardzo fajne, obróbka bardzo mi się podoba! Gratz!

  3. #13

    Domyślnie

    tak, technicznie super, to przyznam. ale ja widzę szczegóły, które zakłócają ten ideał

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Podejrzewam, że to się robi mniej więcej tak - FS, dolna warstwa rozmyta przy pomocy mixer brusha. Albo w ogóle czyszczenie łatką czy korekcyjnym, a potem jeżdżenie miksującym. Potem dogde and burn (przeważnie za mocno), a na koniec, coby trochę ukryć plastik, dodawanie szumu. :P Strasznie to teraz w modzie. Wyszło chyba od sagaja (?), a on pewnie wziął to od Daniego(?). Choć Dani zdaje się robić to z umiarem i odpowiednim wyczuciem. Sagaj to tak różnie. Czasem zrobi normalną obróbkę, a czasem też taki plastik walnie. :P
    Nie będę tego rozbijał na poszczególne wątki, ale trafiłeś ze wszystkim jak kula w płot.
    I niewiewaniem skąd u ciebie ta mania z Sagajem, że ciągle go wspominasz jakby był jedynym żyjącym retuszerem na świecie. I też się pomyliłeś bo nie brał swojego retuszu od Daniego, ale byłeś blisko bo USA. Zresztą w innym wątku już ci powiedziałem coś na temat postprocesu u mnie więc nie będe się powtarzał

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Mnie się ogólnie to podoba, przyjemnie się ogląda te obrazki. Ciężko coś powiedzieć o szczegółach obróbki na podstawie takich "pyćków" zmniejszonych do netu, autorze wrzuć coś przynajmniej ze dwa razy większego nie zjedzonego kompresją
    Ogólenie to nie mam zamiaru niczego udowadniać. Bo ocenia się to co pokazałem, jednym się może podobać innym nie.
    Ale tutaj masz before/after na dole
    http://www.bulinko.pl/?page_id=12040

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Zdjęcia bardzo fajne, obróbka bardzo mi się podoba! Gratz!
    Dzięki wielkie

    Dziękuje wszystkim za komentarze i poświęcenie swojego czasu na zostawienie go

  5. #15

    Domyślnie

    Ja tam do zdjęć nic nie mam, są przyjemne w odbiorze. Nic mnei nei razi, kadry rozsądne, pozy bez wymuszenia, nawet te półprzymknięte usta przejdą, brudne stopy na szczęście nei świecą po oczach.

    Ale mam jedno dziwne wrażenie z gatunku chyba pozafotograficznego - mam śmieszne odczucie, jakby modelka na raz, jednocześnie podnosiła brwi i przymykała oczy. Trochę jak aktualna Trumpowa na memach. Ale to już zupełnie poza fotografią.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bulinko Zobacz posta
    Nie będę tego rozbijał na poszczególne wątki, ale trafiłeś ze wszystkim jak kula w płot.
    I niewiewaniem skąd u ciebie ta mania z Sagajem, że ciągle go wspominasz jakby był jedynym żyjącym retuszerem na świecie. I też się pomyliłeś bo nie brał swojego retuszu od Daniego, ale byłeś blisko bo USA. Zresztą w innym wątku już ci powiedziałem coś na temat postprocesu u mnie więc nie będe się powtarzał



    Ogólenie to nie mam zamiaru niczego udowadniać. Bo ocenia się to co pokazałem, jednym się może podobać innym nie.
    Ale tutaj masz before/after na dole
    http://www.bulinko.pl/?page_id=12040


    Dzięki wielkie

    Dziękuje wszystkim za komentarze i poświęcenie swojego czasu na zostawienie go
    Bo wygląda jak u niego. Może z tego samego źródła czerpaliście (Patik?). Każdy ma prawo do swojego gustu i stylu, ale osobiście mi ta obróbka całkowicie nie leży. Tomek Pluszczyk zrobił dobry kurs o retuszu (choć niektóre rzeczy wolę robić inaczej).

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Sandra
    By Tomek Konopka in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-12-2012, 09:34
  2. [ Glamour/Beauty ] Sandra
    By nuarte in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-02-2012, 21:26
  3. Sandra
    By Wioletta in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-05-2010, 21:22
  4. [ Portret ] Sandra
    By noise13 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-05-2010, 19:58
  5. [ Portret ] Sandra
    By noise13 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 31-03-2010, 22:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •