Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Sandra

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Starannie dobrana kolorystyka tła z modelem, prostota oraz estetyka.

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo ładna dziewczyna - tu i pudełkiem z dziurką wyszły by dobre zdjęcia
    Podoba mi się prostota - bez udziwnień i "wodotrysków"
    Z przyjemnością obejrzałem.
    Pozzdrawiam. Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  4. #4

    Domyślnie

    Moim zdaniem najlepszy jest kadr nr 4, ale pozbyłbym się tego włosa na brodzie.

    Potem trójka i jedynka, przy czym na jedynce też jest sporo włosów na twarzy.

    Na dwójce modelka wyszła - moim zdaniem - niezbyt korzystnie.

    Dziewczyna jest bardzo ciekawa, ale trzeba starannie dobierać kąty. Warto też częściej pokazać szyję miast ją zasłaniać - jeśli modelka jest smukła czemu z tego nie skorzystać?

  5. #5

    Domyślnie

    Wszystko byłoby spoko, tylko nie przepadam za tym stylem retuszu (choć wiem dobrze, że jest popularny). Twarz robi się zbyt plastikowa.

  6. #6

    Domyślnie

    to taki gruby makijaż czy retusz? i tak czy owak sztuczne

  7. #7

    Domyślnie

    Podejrzewam, że to się robi mniej więcej tak - FS, dolna warstwa rozmyta przy pomocy mixer brusha. Albo w ogóle czyszczenie łatką czy korekcyjnym, a potem jeżdżenie miksującym. Potem dogde and burn (przeważnie za mocno), a na koniec, coby trochę ukryć plastik, dodawanie szumu. :P Strasznie to teraz w modzie. Wyszło chyba od sagaja (?), a on pewnie wziął to od Daniego(?). Choć Dani zdaje się robić to z umiarem i odpowiednim wyczuciem. Sagaj to tak różnie. Czasem zrobi normalną obróbkę, a czasem też taki plastik walnie. :P

  8. #8

    Domyślnie

    Modelka bardzo ładna. Zdjęcia niezłe, jeżeli chodzi o kadrowanie i światło. Zwróciłem uwagę na parę szczegółów, można by poprawić makijaż, ten błyszczący nos i czoło psują ogólny odbiór, usta jak najbardziej mogą błyszczeć. Odniosłem wrażenie jakby dziewczyna była zakatarzona, wskazują na to wpółotwarte usta i wyraz oczu, nie wiem, może się mylę .. Przydałby się też uśmiech na twarzy tak pięknej dziewczyny

  9. #9

    Domyślnie

    o właśnie, te półotwarte usta psują minę i wydaje się, jakby modelka miała katar, szczególnie w pozie skulonej.
    mogłaby to być reklama środka na przeziębienie
    teraz tak patrzę i mina coraz bardziej wydaje mi się idiotyczna. to chyba nie jest jej naturalna mina? kto tak wymyślil?
    Ostatnio edytowane przez jurkarol ; 30-01-2018 o 11:29

  10. #10

    Domyślnie

    Mnie się ogólnie to podoba, przyjemnie się ogląda te obrazki. Ciężko coś powiedzieć o szczegółach obróbki na podstawie takich "pyćków" zmniejszonych do netu, autorze wrzuć coś przynajmniej ze dwa razy większego nie zjedzonego kompresją
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Sandra
    By Tomek Konopka in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-12-2012, 09:34
  2. [ Glamour/Beauty ] Sandra
    By nuarte in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-02-2012, 21:26
  3. Sandra
    By Wioletta in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-05-2010, 21:22
  4. [ Portret ] Sandra
    By noise13 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-05-2010, 19:58
  5. [ Portret ] Sandra
    By noise13 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 31-03-2010, 22:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •