Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Laptop używany

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    TO jest bardzo słaby pomysł. d-sub omijać szerokim łukiem.
    Nie znam sie ale chyba lepsze to niż nic. W tej chwili jestem na takiej konfiguracji . Wiem, że to nie mini display port ale dla mnie w tej chwili ratuje sytuację.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez seawolf001 Zobacz posta
    Nie znam sie ale chyba lepsze to niż nic.
    Czasami już pozostanie na ekranie laptopa jest lepsze.

  3. #23

    Domyślnie

    Wygląda w sumie dość dobrze
    Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie.

  4. #24

    Domyślnie

    No zastanówcie się bo oferta z tego co widzę jest dobra a że to używka to może długo nie wisieć na stronie. Chętnie się dowiem.

  5. #25

    Domyślnie

    Czytam komentarze, że potrzebny jest komp z i7 i 16 GB RAM i uważam, że trochę to przesada. Mam procka i5-4200, 4 GB RAM DDR3 i Windows 8.1 64bit i nie zauważyłem, abym potrzebował mocniejszej konfiguracji, a często jednocześnie odpalony mam PS i LR i jeszcze parę innych programów w tle Śmiga płynnie i szybko, no może poza momentami, gdy hurtowo edytuję w LR np 80 zdjęć, ale nie jestem profesjonalistą i nie obfotografowuję wesel, chrzcin itp, więc najczęściej pracuję jednocześnie na kilku-kilkunastu zdjęciach. I tutaj przechodzimy do sedna - co autor wątku ma na myśli pisząc,że będzie "obrabiać fotki", bo do nauki obrabiania fotek, czy pojedynczych zdjęć z matrycy 12 Mpx ultra mocny kombajn nie jest raczej potrzebny.
    Pozdrawiam

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fido83 Zobacz posta
    Czytam komentarze, że potrzebny jest komp z i7 i 16 GB RAM i uważam, że trochę to przesada. Mam procka i5-4200, 4 GB RAM DDR3 i Windows 8.1 64bit i nie zauważyłem, abym potrzebował mocniejszej konfiguracji,
    Popracuj na mocniejszej konfiguracji i przy programach, które lepiej potrafia moc wykorzystywać, to zobaczysz jaka to "przesada"

  7. #27

    Domyślnie

    Ja jako amator zwykle wrzucam 50-300 fotek do LR. i7, 16GB i szybki SSD pod W10 są na styk (matryca 24mpx). A w przypadku używanych laptopów przeskok cenowy i7/i5 zwykle jest niezbyt duży.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Ja jako amator zwykle wrzucam 50-300 fotek do LR. i7, 16GB i szybki SSD pod W10 są na styk (matryca 24mpx). A w przypadku używanych laptopów przeskok cenowy i7/i5 zwykle jest niezbyt duży.
    Wszystko zależy co się będzie robić na tym LR... bo jak ograniczyć się tylko do wywołania, kilku lokalnych korekcji, parę spotów na zdjęcie... to w zupełności wystarcza 8GB ramu, win7 i stary SB i5 2410... Trochę wiadomo że import i eksport może się dłużyć przy jakichś większych ilościach zdjęć
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  9. #29

    Domyślnie

    Zasadnicze pytanie czy chcesz obrabiać 8 bit-owe czy 16 bit-owe zdjęcia. Laptop jak DELL XPS 15 radzi sobie spokojnie z 8 bit-ami, ale z 16 bitami może być różnie. Ważny jest RAM i szybkość procesora. Nowe Photoshopy zaczęły już wykorzystywać „watkowosc” procesorów wiec to tez może być istotne szczególnie przy Lightroomie.
    .................................................. .................................................. ............
    www.greniuk.com

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Moje sprostowanie - odebrałem Della 7480 - wyświetlacz jest boski... Zobaczymy jak będzie z LR na niskonapięciowym i7
    Witam.
    Kojocisko czy już możesz powiedzieć coś więcej na temat tego Della? W jakiej konfiguracji go posiadasz?
    Ja szukam coś do obróbki z matrycy 24mpx,w cenie 3-3,5tyś,nowy lub używany,nie ma różnicy. Chciałbym jednak aby było wyjście DispleyPort pod zewnętrzny monitor Eizo.
    Generalnie amatorska obróbka zdjęć,około 200-400 zdjęć na rok.
    Pozdrawiam
    Trygław

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. używany komputer/laptop?
    By Jakub365 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-12-2016, 20:10
  2. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 09-01-2016, 18:11
  3. Używany laptop do "obróbki" zdjec z D800
    By nazir_altamar in forum Komputery
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-08-2015, 12:13
  4. Laptop nowy lub używany z IPS, pilny zakup :(
    By Aeon88 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-10-2013, 13:31
  5. Używany laptop
    By malyd77 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-05-2011, 17:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •