Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Wielickie V-ki

  1. #1

    Domyślnie Wielickie V-ki

    Czyli moje spojrzenie na Equal Business Park...

    Byłem na etapie budowy i w dzień... jakoś mnie nie powaliło stąd decyzja przyjazdu w nocy ... Reflektory dają po oczach ale za to refleksy i odbicia wyglądają fajnie.
    Ogólnie cały budynek specjalnie nie porywający ot całość wrażenia robi "brama" ...

    Kilka ogólnych kadrów choć po jakieś ciekawe detale można będzie wrócić ... a i nie krzyczeć na prostowanie bo czasem ciężko się było odnieść do tego co poprawić aby innego nie zepsuć


    1.

    2.

    3. wybrałem b&w

    4.

    5.
    w dwóch opcjach do wyboru

    6.

    7.


    Pozdrawiam z Krakowa

    Milk
    Teraz Lady Ku

  2. #2

    Domyślnie

    Zdjęcia - co klasa, to klasa. Koniec recenzji.

    W tych zdjęciach najbardziej przeszkadzają mi te pryzmy śniegu usypane tak pod ławkami - kto to tak wymyślił? Drugie co mi przeszkadza to to, że jeszcze tam nie byłem.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki Pawle za odwiedziny i taaaaką recenzję!

    Mnie się dużo więcej tam nie podoba ... wszędobylskie słupki z przodu blokujące parkowanie i mnóstwo różnych drobiazgów powodujących czasem potrzebę dość dziwnego kadrowania. Sam zobaczysz jak tam trafisz ... choć jak Cię znam to znajdziesz swoje indywidualne i ciekawe spojrzenie na te detale.

    ps.
    Jakbyś kiedyś sprzedawał tego MX-a to daj znać... kiedyś takim fotografowałem i mam sentyment ...
    ps.2
    fajnie, że masz w galerii fotę z zajezdni... zrobiona pożyczonym ode mnie fishem
    Teraz Lady Ku

  4. #4

    Domyślnie

    Bombel - w całej rozciągłości.
    Świetna miejscówa, tylko te "kupy" ...
    NIKON

  5. #5

    Domyślnie

    Ciekawe te "lustereczka". Będąc w Krakówku musze się wybrać.
    pozdrawiam Michał
    moje pstryki lotnicze:
    www.air.art.pl www.fotoaktywni.art.pl www.spfl.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Owszem ciekawe chociaż dobrze kiedy nie ma wokół nich żadnych śmieci czy śniegu, bo przez odbicia ich negatywny wydźwięk na zdjęciach się wzmacnia
    Tak czy inaczej zdjęcia fajne w odbiorze
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  7. #7

    Domyślnie

    Oj dawno nie jeździłem Wielicką. To po drugiej stronie Cmentarza Podgórskiego? Kojarzę, że tam biurowce się pobudowały - ale że takie cuda.. Muszę się tam wybrać
    Fajne zdjęcia - choć faktycznie na 4 i 5 te pryzmy śniegu trochę rażą - ale co zrobić - taki mamy klimat

  8. #8

    Domyślnie

    No ładnie! Może mały "powrót do przeszłości"
    Pozdrawiam
    NIKON forever

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •