Close

Zobacz wyniki ankiety: Zabawa w RAWki - Głosowanie

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    3 13,04%
  • 2

    10 43,48%
  • 3

    2 8,70%
  • 4

    6 26,09%
  • 5

    2 8,70%
  • 6

    3 13,04%
  • 7

    1 4,35%
  • 8

    1 4,35%
  • 9

    5 21,74%
  • 10

    4 17,39%
  • 11

    4 17,39%
  • 12

    8 34,78%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 93
  1. #11

    Domyślnie

    Nie do końca zgadzam się z Wami w kwestii głosowania na samego siebie. Jeśli ktoś obrobił zdjęcie w konkretny sposób to znaczy że albo lepiej nie umiał () albo dla niego taka wersja jest najlepsza. Czasami jest kilka prac baaardzo podobnych i jeśli ich autorzy uważają że to właśnie najlepsza wersja obróbki, to mają sporą szansę zagłosować na siebie, nawet niechcący (zakładając duże podobieństwo).
    Dodatkowo przy wieloforumowej zabawie było tak dużo prac, że można było się pomylić i zagłosować na inne zdjęcie niż się chciało. Dobrze by było, gdyby zablokować możliwość głosowania na siebie samego, by nie było takich głosów bardziej lub mniej świadomych.
    Tylko czy to jest realne???

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Tylko czy to jest realne???
    No właśnie podobno nie.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #13

    Domyślnie

    Jakiś przeciek? Czy czekamy do 20 głosujących?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Nie powinno ich być wcale. I będzie łatwo policzyć czy ktoś oddał max 3 głosy.
    Belka jest.
    Międzyforumowe rawki były mocniej obsadzone (w sensie że miały więcej uczestników) nie wiem czy to kwestia trudności plikó, terminu czy jednak chęci szerszej konfrontacji.
    Teoretycznie nie powinno byc wcale głosów na siebie ale... Jeżeli ktoś uważa, że jego praca jest najlepsza z całego zestawienia to głosuje na siebie

    Z ilością uczestników jest różnie. Ciężko wyczuć co dokładnie stoi za słabą frekwencją. Ja nie pokusiłbym się z podaniem jednej konkretnej przyczyny bo wg. mnie jest to bardziej złożone. W między forumowych RAWkach frekwencję mieliśmy najlepszą z naszego forum. Trzeba się cieszyć i bic brawo uczestnikom. Ale czy taka frekwencja utrzyma się i pod koniec roku będzie takie zainteresowanie? Może będzie jeszcze większe, nie wiemy tego. Być może jednym z bodźców były nagrody... Ważne, że ktoś tu jest i możemy się bawić

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    110% Kosmosu...
    Dla mnie jedna z propozycji nawet przekracza miano kosmosu

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Pamiętam jakie spięcia były jak poruszałem temat głosowania na samego siebie... NW widzę że i tu po mojej myśli...
    Coś pamiętam ale nie jestem pewien, że o dobrym czasie myślę

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Nie do końca zgadzam się z Wami w kwestii głosowania na samego siebie. Jeśli ktoś obrobił zdjęcie w konkretny sposób to znaczy że albo lepiej nie umiał () albo dla niego taka wersja jest najlepsza. Czasami jest kilka prac baaardzo podobnych i jeśli ich autorzy uważają że to właśnie najlepsza wersja obróbki, to mają sporą szansę zagłosować na siebie, nawet niechcący (zakładając duże podobieństwo).
    Dodatkowo przy wieloforumowej zabawie było tak dużo prac, że można było się pomylić i zagłosować na inne zdjęcie niż się chciało. Dobrze by było, gdyby zablokować możliwość głosowania na siebie samego, by nie było takich głosów bardziej lub mniej świadomych.
    Tylko czy to jest realne???
    Nie da się zablokować możliwości głosowania na własną pracę. To trudny temat. Też nie da się ustawić maksymalnej liczby oddanych głosów. Można tylko ograniczyć do max. 1 głosu Ale nie tędy droga
    Kanał YT ​? ??​

  4. #14

    Domyślnie

    Głosowanie na samego siebie kojarzy mi się z urynoterapią... są tacy co twierdzą że to zdrowe...
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Nie da się zablokować możliwości głosowania na własną pracę. To trudny temat.
    Będę dociekliwy. Nie da się czy to trudny temat ???
    Oczywiście żartuję. Jeśli nie będzie to trudno.

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Też nie da się ustawić maksymalnej liczby oddanych głosów. Można tylko ograniczyć do max. 1 głosu Ale nie tędy droga
    Tego się nie spodziewałem. Ale ja często głosuję na 2-3 prace, (sporadycznie na więcej, choć bywało że i na 1), także nie sprawdzałem. Jeszcze .

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Będę dociekliwy. Nie da się czy to trudny temat ???
    Oczywiście żartuję. Jeśli nie będzie to trudno.
    Ja tego nie jestem w stanie nigdzie zrobić. Jak dobrze pamiętam Jacek kiedyś pisał, że jest do nie do ogarnięcia.

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Tego się nie spodziewałem. Ale ja często głosuję na 2-3 prace, (sporadycznie na więcej, choć bywało że i na 1), także nie sprawdzałem. Jeszcze .
    Działa to tak. Ustawiam możliwość tylko głosowania na jedną pracę. Na więcej się nie zagłosuje.
    Kanał YT ​? ??​

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    ... Czasami jest kilka prac baaardzo podobnych i jeśli ich autorzy uważają że to właśnie najlepsza wersja obróbki, to mają sporą szansę zagłosować na siebie, nawet niechcący (zakładając duże podobieństwo)..
    Jest prosty sposób aby tego uniknąć. Przed głosowaniem zlokalizować swoją pracę, jej numer. Jeżeli już pojawią się wątpliwości zawsze można pracę ściągnąć, czy podejrzeć w ściągniętej paczce .zip jej wagę w KB. i porównać z tym co wysłaliśmy.

  8. #18
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Do wyboru mamy przy zakladaniy ankiety albo jeden głos albo wiele. Nie ma innych opcji.
    Widząc kto głosował mozemy policzyc na ile prac ktos zagłosowal, albo czy głosował na siebie. I mozna ten głos odjąć.

    Co do frekwencji - wiem, że jest różnie i cięzko wyczuć dlaczego.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 24-01-2018 o 00:49
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #19

    Domyślnie

    Zagłosowane

    I nie na siebie nawet ;D
    D800 & D7500

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pumeeque Zobacz posta
    Zagłosowane

    I nie na siebie nawet ;D
    W takim razie się nie liczy .

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWki nr 134- głosowanie
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 20-02-2017, 17:15
  2. Zabawa w RAWki nr 133- głosowanie
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 06-02-2017, 18:12
  3. Zabawa w RAWki nr 84 - głosowanie
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 24-07-2015, 20:38
  4. Zabawa w RAWki nr 40 - głosowanie
    By pszemson in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 28-07-2013, 12:16
  5. Zabawa w RAWki nr 39 - głosowanie
    By Ebeb in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 15-07-2013, 11:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •