Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 69
  1. #21
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Trudno napisać bo kupiłem w komplecie w D7100 i w D600 ale wcześniej często spotykałem się z dobrymi opiniami o tych akumulatorach, niby w chinach wszystko trzaskają na tych samych ogniwach ale chyba jednak nie bo jest różnica między zwykłymi noname, a tym, dobrze tez siię sprawdzał phottix czy jakoś tak, za do gripy newell nie polecam bo zawsze coś szaleje w aparacie.

  2. #22

    Domyślnie

    Też chcę oryginał, koniec i kropka. Na aukcjach można na szczęście tak za 160 wyrwać, więc jakoś to się przeżyje.
    Panasonic GX7 + D750 - jako backup

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Szkoda, ze nie jest tak z D500 i bateria jak to bylo w przypadku D300...robilem po ok 1500 zdjec na jednej baterii
    Coś chyba masz włączone, albo lecisz na LV ciągle


    Ja mam go w trybie samolotowym, podgląd najkrótszy i wyłączony dotyk. Aku mam trzy, jednego z kompletu D500, drugi został mi po D7100, a trzeci kupiłem na allegro u Ayon-a za 169. Wszystkie wyglądają tak samo i tak samo trzymają.

  4. #24

    Domyślnie

    Zosiek, Ty nie używasz S17-50.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Zosiek, Ty nie używasz S17-50.
    A to fakt, z tym szkłem D7100 kończył się na 600-700 zdjęciu

  6. #26

    Domyślnie

    A widzisz...ja dotyk mam wlaczony. Samolotowego tez nie mam. Przestawie i sprawdze
    Obecnie mam 65% i 200 zdjec ale kilka osob tez ogladalo te zdjecia.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Obecnie mam 65% i 200 zdjec ale kilka osob tez ogladalo te zdjecia.
    To faktycznie tak sobie. Ja najlepsze wyniki wykręcam, jak robię foty masowo. Na przykład to zdjęcie, które pokazałem powstało po koncercie, balu gimnazjalnym i weselu. Żeby było śmiesznie, tydzień później, znów na weselu, dociągnąłem do prawie 1600 Tylko ja nie mam szkieł ze stabilizacją, poza Sigmą 105 2.8 OS, używaną czasem.
    Ale o czym my mówimy... Chcecie pradożerną bestię, kupcie D200

  8. #28

    Domyślnie

    Jeśli o mnie chodzi to bym kupił:
    - albo z allegro (sklep/firma na allegro) - bo jak się człowiek głupio natnie to jest możliwość odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży (kilka razy się naciąłem ze niby oryginał... a to obok oryginału nie leżało).
    - albo z chin bo tam człowiek nie ma złudzeń mam baterie do Nikona co przyszła nawet razem z tekturowym pudelkiem Nikona, wygląda jak Nikon, często muszę nawet się zastanowić która była z body a która z chin - ale nawet jeśli to Nikon to nie wierze ze to oryginalny Nikon Tylko tam dobrze znaleźć produkt z dość dużą liczbą komentarzy.

  9. #29

    Domyślnie

    ja kupiłem na olx, dziś przyszła paczka, właśnie wrzuciłem do body i ... nic. Wrzuciłem do ładowarki. Zobaczymy co i jak. Kobieta twierdziła, że była przedstawicielem u Nikona i został jej aku. Ma jeszcze jakieś inne. 150zł z przesyłką. Wygląda "prawie" jak mój, jest z 2017r. Jutro zrobię zdjęcia obu obok siebie, może się komuś przyda. Może ktoś potwierdzić, czy nowy powinien być naładowany czy jednak pusty? Jeśli naładowany, to trochę dziwne, skoro ten jest całkowicie pusty :] a jest z 2017. Chyba by się sam nie rozładował do 0?
    Panasonic GX7 + D750 - jako backup

  10. #30

    Domyślnie

    Do mnie jak przyszedł, to miał jakieś 30-40%... Babka mogła swój użyć, rozładować i wystawić taki rozładowany...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. EN-EL15 (zamiennik)
    By joy_pl in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 333
    Ostatni post / autor: 15-11-2023, 18:32
  2. Hahnel HL-EL15 (EN-EL15) +D810?
    By Badol in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-02-2017, 17:03
  3. EN-EL15 problem
    By Lamas in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-05-2016, 02:26
  4. en-el15
    By superkomornik in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-07-2012, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •