Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: Płatne kursy?

  1. #1

    Domyślnie Płatne kursy?

    Hej,

    Natrafiłem w sieci na płatne kursy na eduweb.pl. Korzystał może ktoś z poniższych kursów i podzieliłby się opinią. Czy warto płacić takie złotówki za taki materiał?

    1. Fotografia studyjna,
    2. Kurs Photoshop CC.
    Kanał YT ​? ??​

  2. #2

    Domyślnie

    Ceny są dosyć niskie. Ten drugi z tego co widzę skupia się raczej na innych aspektach niż same zdjęcia. Coś tam niby jest o obróbce, ale wygląda to na małą część kursu.
    Kuba coś tam umie. Generalnie nie są to duże pieniądze, więc można zaryzykować. Ja wydałem na kurs retuszu najpierw bodajże 350 zł, potem 300 zł na warsztaty w studio, a w tym roku jeszcze 740 zł na kurs z rggedu, który mi w zasadzie nic już nie dał. Także tutaj ceny masz stosunkowo atrakcyjne. Jedyne, co mogę polecić, to to, abyś nie szukał kursów, tylko fotografów, których zdjęcia lubisz, a dopiero potem szukaj kursów/warsztatów tych konkretnych fotografów.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. Rzeczywiście cena nie jest wygórowana w porównaniu do innych kursów. Zaryzykuje chyba na początek z kursem do Photoshopa. Długo myślałem o kursie Lr Tomasza Zienkiewicza ale on raczej w większej mierze skupia się na obróbce portretów itp. Ja Z fotografia ludzi dopiero zaczynam. Stąd też pomysł na kurs fotografii studyjnej. Ale to małymi kroczkami
    Kanał YT ​? ??​

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Ceny są dosyć niskie. Ten drugi z tego co widzę skupia się raczej na innych aspektach niż same zdjęcia. Coś tam niby jest o obróbce, ale wygląda to na małą część kursu.
    Kuba coś tam umie. Generalnie nie są to duże pieniądze, więc można zaryzykować. Ja wydałem na kurs retuszu najpierw bodajże 350 zł, potem 300 zł na warsztaty w studio, a w tym roku jeszcze 740 zł na kurs z rggedu, który mi w zasadzie nic już nie dał. Także tutaj ceny masz stosunkowo atrakcyjne. Jedyne, co mogę polecić, to to, abyś nie szukał kursów, tylko fotografów, których zdjęcia lubisz, a dopiero potem szukaj kursów/warsztatów tych konkretnych fotografów.
    Jest na tym forum parę postów o takich kursach. Oto przykład
    Cytat Zamieszczone przez DaroD300S Zobacz posta
    Nie trać czasu i kasy na takie rzeczy !!!!!! Kiedyś uczestniczyłem w webinarium tego pana. Szkoda słów. Zapłaciłem raz ( i nigdy więcej tego nie zrobię) za "warsztaty" z wieczornej sesji we Wrocławiu. Wyglądało to tak jak bym za swoje oglądał reklamę firmy produkującej oświetlenie. I jedna uwaga NIKT i NICZEGO CIĘ tam nie nauczy.

    Inny post:
    Ja byłem w zeszłym roku u niego, zapłaciłem 1500 zł i wyszedłem mega rozczarowany. Lanie wody i jeszcze raz lanie wody, Bartek Wyrobek nie ma pojęcia o marketingu, a te porady to pożal się Panie Boże. Praktyki do których on nakłania są w ogóle sprzeczne z prawem i z zasadami facebooka. Chodzi mi tu m.in o robienie konkursów na fejsie w których namawiasz do komentowania i udostępniania, takich rzeczy robić nie wolno, szkoda że wtedy o tym nie wiedziałem. Na pewno naczytacie i naoglądacie się pełno super dobrych opinii na temat jego szkoleń, ale to wszystko jest sztucznie kreowane. Pamiętam jak mieliśmy podczas tego szkolenia przerwę obiadową i Wyrobek latał za każdym żeby mu napisał na fejsie jak to jest super, jaki ogrom wiedzy i w ogóle. Oczywiście wszyscy pisali i ja głupi też napisałem, że szkolenie super. Nie zawracajcie sobie nim głowy nie warto, pieniądze w błoto.
    Ostatnio edytowane przez DaroD300S ; 09-01-2018 o 10:24

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DaroD300
    Cytat Zamieszczone przez DaroD300S Zobacz posta
    Nie trać czasu i kasy na takie rzeczy !!!!!!
    Cytujesz wlasne opinie?
    Po drugie kursy chyba prowadzi Jakub Kazimierczyk
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Cytujesz wlasne opinie?
    Po drugie kursy chyba prowadzi Jakub Kazimierczyk
    Po pierwsze nie chciało mi się tego drugi raz pisać, a po drugie te warsztaty z fotografii wieczornej nie prowadził Kuba.

  7. #7

    Domyślnie

    JA proponuje żebyś pooglądał sobie tutoriale na YT.
    Jest naprawdę mnóstwo profesjonalnego materiału - od szkoleń podstawowych do profesjonalnych.
    Jeśli znasz angielski to takie "kursy" bym sobie darował. Szkoda kasy.
    A do "opinii" z FB to radzę podchodzić z duuuuuuużą ostrożnością...
    Pozdrawiam.
    Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DaroD300S Zobacz posta
    Po pierwsze nie chciało mi się tego drugi raz pisać, a po drugie te warsztaty z fotografii wieczornej nie prowadził Kuba.
    Łysy przytoczył dwa kursy... photoshopa i fot. studyjnej. Jedną prowadzi Kuba a drugą Grzegorz Róg
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  9. #9

    Domyślnie

    Moja rada. Chcesz się nauczyć to odpal YouTube i szukaj tego czego chcesz się nauczyć. Dowiesz się tego samego i nie wydając kasy. Każdy z prowadzących ma swoje techniki i Ty też dojdziesz do swoich.
    Kiedyś też chciałem taki kurs odklepać ale skutecznie mi pomysł wybili z głowy na targach w Łodzi

    Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

  10. #10

    Domyślnie

    Ja byle na dwóch kursach, jednej u znanej portrecistki w Warszawie za 1800 plenów który był porażką pod każdym względem a drugi za 700 u osoby której zdjęcia mi sie podobały. Ogólnie obu tych osób zdjęcia mi się podobaly, różnica wynikła z tego że ta pierwsza niczego nowego mi nie pokazała a w wielku miejscach wręcz uwsteczniała. Sekret leżał w profesjonalnych modelkach. Drugi za to pokazał mi technikę kompletnie mi obcą i znaną tylko z teorii. Tak więc jak znasz podstawy fotografii to takie kursy to strata czasu, jak jesteś kompletnie zielony to dobry start bo masz od a do z jakiś styl lub technikę i będziesz zadowolony. Mam też dosłownie około 400gb tutoriali i szczerze to jak 1% jest wart swojej ceny to maks. Najlepszą i nacjenniejszą wiedzę jaką zdobyłem zawdzięczam starym książką. A nie tutką i mistrzą phototoshopa w upiększaniu słabych zdjęć. Ale jak już pisałem wszystko zależy na jakim poziomie jesteś.
    Ostatnio edytowane przez 90s ; 09-01-2018 o 17:39

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Płatne szablony z CMS-em
    By paveu in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-05-2015, 10:21
  2. [ Reportaż ] Płatne z góry
    By wpkx in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-04-2010, 10:37
  3. Światło. Płatne bilonem.
    By dobryjanek in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 18:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •