Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Nikkor 100-500mm f/4.5-5.6G ED IF VRIII

    Nikkor 100-500mm f/4.5-5.6G ED IF VRIII
    Wiadomo, ze forum - nie smietnik. Ale wszedzie plotka sie przetoczyla, a tutaj nie?
    nie moge uwierzyc
    D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty

  2. #2

    Domyślnie

    Tia, już było.... Kolejna gruszka na wierzbie..
    Jestem młody z doświadczeniem. Czy jestem dobry? Nie wiem. Ja tylko wykonuje fotografie.

  3. #3

    Domyślnie

    Dość komedianckie. Pominąwszy naprawdę kiepsko zaprojektowaną broszurę, to ciekaw jestem jaki byłby sens podpinania tego do TC-20E II? "Ciemność widzę, ciemność"...

    Niestety, Nikon zrobił się szczelny jak d... wieloryba. Żadnych sensowny przecieków ostatnio ni ma.

  4. #4

    Domyślnie

    Cóż, to sie robi po woli męczące i denerwujące. No, ale mam nadzieje, ze Nikon szykuje jakiś suprsie, ze wszyscy zrobimy tak zwanego karpia.To już nawet nie chodzi o batalie N vs C, ale raczej o utrzymanie przy swojej marce, tych użytkowników, którzy pozostali wierni niepełnej klatce bądź czekają na dzień, kiedy On (FF) powstanie.
    Jestem młody z doświadczeniem. Czy jestem dobry? Nie wiem. Ja tylko wykonuje fotografie.

  5. #5

    Domyślnie

    Nie ma szkiel, to choc poplotkowac trzeba
    D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty

  6. #6

    Domyślnie

    takie tele byłoby super tylko cena kosmiczna - jeśli prawda, jeśli się pojawi, tanie nie bedzie... no jakieś 2,5k$

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •