Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 72
  1. #11

    Domyślnie

    To jak na razie najfajniejsze rozwiązanie. Ciekawe czy w Krakowie można to kupić, czy trzeba zamawiać z US i czy do Polski wyślą. W sumie drogie to rozwiązanie.

  2. #12

    Domyślnie

    Wspomniany przeze mnie wkład możesz kupić w Polsce np. TU
    U mnie ten wkład powinien się dobrze sprawdzić bo mój plecak turystyczny ma dostęp do komory od góry ale także poprzez zamek (przesuwany od dołu lub od góry) na całej długości/wysokości plecaka.
    Ostatnio edytowane przez Piechu ; 04-01-2018 o 20:17
    D500+MB-D17 (newell) | Σ150-600S | Σ17-50/2.8 | Induro GIT304+Benro GH-2 | Lowepro Whistler BP 450 AW | Vortex Razor HD II 27-60x85 | Genesis A3+Manfrotto MVH500AH | Vortex Viper HD 10x42

  3. #13

    Domyślnie

    A może taki: link.

    Na pojedynczy korpus + obiektyw, to chyba Mindshift jest przesadą, zajmie większość plecaka.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #14

    Domyślnie

    Sam już nie wiem na co się decydować. Jak używać ten wkład? Aby coś wyjąć z niego trzeba wszystko co nad nim wyjąć z plecaka, a dopiero później dostawać się do maneli foto.
    Najlepszy były ten kompletny plecak z tą przesuwną częścią ale całość to prawie 2,5k. Ceny ta firma ma chore. Parę durnych pasków kosztuje 229zł.
    Marudzę - wiem, ale aby pogodzić ze sobą kilka sprzętów foto i podręczne drobiazgi turysty, które na wycieczkach są potrzebne to za bardzo nie wiadomo co brać.
    Z kolei brać plecak i torbę na foto to jeszcze gorzej bo oprócz tego trzeba mieć na ramieniu lub w ręku aparat. Ze swoich doświadczeń wiem, że nie ma sensu chowanie puszki co chwila, bo w czasie zwiedzania co chwila trafia się coś co warto uwiecznić na karcie. Czasem pół dnia chodzę z aparatem w ręku, a plecak często zawieszony na jednym ramieniu bo w typowej pozycji jak jest gorąco, to całe plecy mokre. Ryzykuję bo drugi lub dwa obiektywy tylko w woreczkach podróżują w plecaku.

  5. #15

    Domyślnie

    Na mokre plecy - dobry plecak, np. Deuter robi świetne lekkie stelaże odsuwające plecak od pleców. Choć stelaż ciut utrudnia pakowanie plecaka.
    Jeżeli do wkładu foto musisz się dostać dwa razy dziennie to dostęp do niego jest sprawa drugorzędną, ale można wybrać plecak z dolną komorą. Lub trzymać go na górze plecaka.
    A drugi obiektyw na szelce plecaka w pojedynczej sakwie na obiektyw. Oczywiście to opcja dla niepotrzebujących normalnego plecaka foto i wielu szkieł.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  6. #16

    Domyślnie

    A może coś takiego "Genesis Denali" w BEA foto. Cena nieduża i sprawia wrażenie że w dolnej części do której jest dostęp zmieści się body z obiektywem i jeszcze dwa inne. Pewnie, że N70-200/2.8 tam nie włożę, ale to nie problem bo go nie mam i raczej nie planuję zakupu.
    Jak się trochę poszuka to w paru sklepach są te plecaki Mindsifta, ale ceny zabijają. Trochę szkoda kasy.
    Ostatnio edytowane przez Krzysztofh ; 05-01-2018 o 19:14

  7. #17

    Domyślnie

    Byłem dzisiaj w cyfrowe.pl aby zobaczyć co mają i obejrzeć zamówione:
    1 Genesis Gear Denali szary
    2 Manfrotto Off Road Hiker 30L
    3 Tradewind Backpack 24 Ciemnoszary
    Żadnego nie kupiłem.
    1 - jakoś dziwnie się konfiguruje komora fot a komora górna beznadziejnie mała, powiedziałbym płaska.
    2. Najlepszy z tego towarzystwa - duża komora górna, ale marne zamykanie tek komory poprzez ściąganie sznurka. Fatalna zaś komora foto. Dostępne przegródki nijak nie moglem dopasować do body z obiektywem.
    3. Bardzo mały ten plecak.

    Oglądałem jeszcze Peak Design ten większy. Plecak nawet pojemny, ale wydawałoby się fajnie konfigurowalne przegródki w praktyce wcale tak różowo się nie prezentują. No i ponad 1100 zł. Nie widzę problemu aby dać 700 zł ale za funkcjonalny produkt, a ten akurat nie przypadł mi do gustu. No i zapięcie mało bezpieczne. Jednym ruchem ktoś z tyłu może nas pozbawić czegoś z górnej części.
    Chciałem gdzieś obejrzeć Thule Aspect, ale nie ma szans. Może jeszcze udam się na rekonesans aby zobaczyć Thule perspective, ale chyba aspect lepszy. Przynajmniej komora foto chyba lepiej konfigurowalna.

  8. #18

    Domyślnie

    Aspectem w Warszawie/Nadarzynie - służę. W Nadarzynie w połączeniu z kawą.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  9. #19

    Domyślnie

    Cześć. W Warszawie gdzie np.?

  10. #20

    Domyślnie

    Widzę, że Genesis Denali już oglądałeś i nie przypadł Ci do gustu, ale jednak napiszę parę słów na jego temat. Na pierwszy rzut oka wydaje się niepozorny, ale praktyka to weryfikuje. Górna komora, pozornie mała, jest jak z gumy i mieści się w niej naprawdę dużo. Właśnie wróciłem z czterotygodniowej podróży niemalże na koniec świata i plecak sprawił się wyśmienicie! Komora foto (po drobnym dopasowaniu przegródek) mieści D500 z gripem i podpiętą Sigmą 18-35 1.8, Sigmę 50-150 OS (czyli rozmiarowo odpowiednik 70-200) i Sigmę 10-20. Dodatkowy atut plecaka, to wygoda noszenia. A to wszystko za niewiele ponad 200 zeta... Krótko mówiąc polecam!
    Krzysztof W.
    D500, D300S, F8, S10-20, S18-35, N16-80, T45, S50-150 OS, N200-400 VR, SB600, SB800 i jeszcze parę innych zabawek...
    nick-on.photler.com

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Plecak foto ok. 200
    By Amadipo in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-09-2013, 11:59
  2. Plecak foto + plecak podróżny? Jak?
    By Marek in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-08-2013, 09:33
  3. plecak - tylko jaki?
    By colednik in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 01-12-2006, 19:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •