Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 72
  1. #21

    Domyślnie

    Cześć,
    A macie jakieś propozycje plecaka turystycznego (40-50L) który posiada dość obszerne kieszenie na zamek w pasie biodrowym?
    Jak praktyka pokazała, fajnie mieć aparat pod ręką, a nie ściągać ciężki plecak i wyciągać aparat.
    Dodatkowo wisząca mała torba niestety nie zdała egzaminu.
    Aparacik rzędu Fuji X-e2 + niewielka stałka.

    P.S. Thule ma takowe rozwiązania, ale cena...
    https://www.thule.com/pl-pl/pl/backp...lster-_-225110
    Ostatnio edytowane przez Grygolas ; 13-01-2018 o 16:32
    X-E2 Fujinon [35 1,4 , 60 2,4]
    flickr

  2. #22

    Domyślnie

    Peak Design Capture, rozwiązuje problem aparatu po ręką.
    Choć nie jest to pokrowiec i jest droższy. Ale za 20$ można kupić klona na aliexpress.
    Na Allegro są tego typu pokrowce neoprenowe po ok. 50zł (link). Ale nie mają systemu mocowania. Ja używam takiego, jak wrzucam aparat do małego bagażu podręcznego.
    Ale jak na firmę i akcesorium fotograficzne, to cena tej kaburki thule nie jest taka tragiczna.
    żeby doczepić coś do pasa biodrowego, to albo jakaś ładownica typu wojskowego w systemie molle lub mała kabura peakdesign, lowepro lub tamrac. Ale taniej nie będzie, wręcz przeciwnie.
    Ostatnio edytowane przez Kojocisko ; 13-01-2018 o 17:22
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  3. #23

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź,
    Z tą ceną to miałem na myśli same plecaki Thule, których cena przekracza mój budżet.
    X-E2 Fujinon [35 1,4 , 60 2,4]
    flickr

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Peak Design Capture, rozwiązuje problem aparatu po ręką.
    Choć nie jest to pokrowiec i jest droższy. Ale za 20$ można kupić klona na aliexpress.
    Na Allegro są tego typu pokrowce neoprenowe po ok. 50zł (link). Ale nie mają systemu mocowania. Ja używam takiego, jak wrzucam aparat do małego bagażu podręcznego.
    Witaj.
    Mieści się tej w tym pokrowcu body powiedzmy D750 z zapiętym N24-70?
    Czasami nie koniecznie trzeba brać ze sobą cały plecak, tylko jakiś mniejszy typowo turystyczny, gdzie można wrzucić bezpiecznie taki zestaw.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztofh Zobacz posta
    Witaj.
    Mieści się tej w tym pokrowcu body powiedzmy D750 z zapiętym N24-70?
    Czasami nie koniecznie trzeba brać ze sobą cały plecak, tylko jakiś mniejszy typowo turystyczny, gdzie można wrzucić bezpiecznie taki zestaw.
    Jeśli mowa o małym plecaku gdzie bezpiecznie można zmieścić taki zestaw (z obróconą osłoną PS lub bez niej) i dodatkowo turystyczne "klamoty" to świetnie się sprawdzi ten plecak.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztofh Zobacz posta
    Witaj.
    Mieści się tej w tym pokrowcu body powiedzmy D750 z zapiętym N24-70?
    Czasami nie koniecznie trzeba brać ze sobą cały plecak, tylko jakiś mniejszy typowo turystyczny, gdzie można wrzucić bezpiecznie taki zestaw.
    Hmmm, D750+T24-70 mieści się i mam do 2cm luzu na długości. Tamron ma 111mm długości, Nikkor 133mm. Ponieważ to neopren (nawet dosyć porządny) to IMO na wcisk wejdzie.
    Używam tego pokrowca, kiedy wrzucam aparat do podręcznego bagażu w wizzair. Jest idealnie minimalistyczny. Wcześniej używałem neoprenowy pokrowiec na mały laptop - po prostu jako woreczka z grubego neoprenu. do którego wrzucałem aparat. Ale ten specjalizowany pokrowiec jest lepszy.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Jeśli mowa o małym plecaku gdzie bezpiecznie można zmieścić taki zestaw (z obróconą osłoną PS lub bez niej) i dodatkowo turystyczne "klamoty" to świetnie się sprawdzi ten plecak.

    Bardzo fajny plecak, zupełnie przeoczyłem jak szukałem czegoś dla siebie. A le kto powiedział, że nie mogę mieć kolejnego
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Bardzo fajny plecak, zupełnie przeoczyłem jak szukałem czegoś dla siebie. A le kto powiedział, że nie mogę mieć kolejnego
    Jest jeszcze troszkę większa wersja 300 AW II. Warto rozważyć.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztofh Zobacz posta
    Mieści się tej w tym pokrowcu body powiedzmy D750 z zapiętym N24-70?
    Czasami nie koniecznie trzeba brać ze sobą cały plecak, tylko jakiś mniejszy typowo turystyczny, gdzie można wrzucić bezpiecznie taki zestaw.
    Na alledrogo dostępne są pokrowce tego typu na różne puszki z podpiętym różnej wielkości szkłem.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Hmmm, D750+T24-70 mieści się i mam do 2cm luzu na długości. Tamron ma 111mm długości, Nikkor 133mm. Ponieważ to neopren (nawet dosyć porządny) to IMO na wcisk wejdzie.
    Używam tego pokrowca, kiedy wrzucam aparat do podręcznego bagażu w wizzair. Jest idealnie minimalistyczny. Wcześniej używałem neoprenowy pokrowiec na mały laptop - po prostu jako woreczka z grubego neoprenu. do którego wrzucałem aparat. Ale ten specjalizowany pokrowiec jest lepszy.

    - - - - kolejny post - - - - - -




    Bardzo fajny plecak, zupełnie przeoczyłem jak szukałem czegoś dla siebie. A le kto powiedział, że nie mogę mieć kolejnego
    Dzięki za info. Już zamówiłem ten pokrowiec.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Odnośnie plecaka - tego większego Lowepro Photo Sport BP 300 AW II to niepokojąco wyglądają jego wymiary, szczególnie wewnętrzne. wg cyfrowe.pl, gdzie ostatnio byłem wewnątrz jest [szer x wys x gł] 210 x 223 x 90, na zewnątrz 270 x 560 x 240.
    Jeżeli to nie pomyłka to się pytam co to za pojemność kiedy 90 mm jest jego głębokość. Co tam można włożyć?

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nick-on Zobacz posta
    Widzę, że Genesis Denali już oglądałeś i nie przypadł Ci do gustu, ale jednak napiszę parę słów na jego temat. Na pierwszy rzut oka wydaje się niepozorny, ale praktyka to weryfikuje. Górna komora, pozornie mała, jest jak z gumy i mieści się w niej naprawdę dużo. Właśnie wróciłem z czterotygodniowej podróży niemalże na koniec świata i plecak sprawił się wyśmienicie! Komora foto (po drobnym dopasowaniu przegródek) mieści D500 z gripem i podpiętą Sigmą 18-35 1.8, Sigmę 50-150 OS (czyli rozmiarowo odpowiednik 70-200) i Sigmę 10-20. Dodatkowy atut plecaka, to wygoda noszenia. A to wszystko za niewiele ponad 200 zeta... Krótko mówiąc polecam!
    Będę w tym tygodniu w cyfrowe i jeśli będzie to obejrzę. Czegoś podobnego szukam.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 TT50/1.2||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Plecak foto ok. 200
    By Amadipo in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-09-2013, 11:59
  2. Plecak foto + plecak podróżny? Jak?
    By Marek in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-08-2013, 09:33
  3. plecak - tylko jaki?
    By colednik in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 01-12-2006, 19:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •