Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11

    Domyślnie

    Świetna robota. Kilka zdjęć jest takich że ciary przechodzą.
    swoją drogą ..chetnie poczytałbym o ciekawych,zaskakujących zdarzeniach które was spotykają. Może pokusisz się o skrobnięcie jakiegoś eseju?

  2. #12
    dawniej hydra.ulik Awatar hydra_ulik
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Wioska obok Szczecina
    Posty
    524

    Domyślnie

    Chciałem coś napisać, ale to bez sensu...Twoja fotografia nie wymaga komentarzy, żadnych... No zbieram półkę z podłogi. Szacun!
    Pozdrawiam kolektyw. Grzesiek
    --------------------------------------
    Aparat, obiektywy...

  3. #13

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za odwiedziny i pozostawione słowo o zdjęciach.
    @fafniak - wolę robić zdjęcia niż pisać, ale może coś skrobnę w wolnej chwili

  4. #14

    Domyślnie

    FHR koledzy napisali że jesteś w tym Mega, nie będę się powtarzał Lepszych prac w necie nie widziałem....
    Jeśli mogę pociągnąć temat, to dopisze tylko i zapytam, że po pierwsze nie chciałbym być przy tych wypadkach a po drugie zapytam czy w tej profesji masz warunki i czas na takie robienie reportaży ?
    Pytam jak laik, bo w takich sytuacjach jednak emocje, strach, szybka reakcja to chyba norma...
    Nikon i podróże ...


  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Jeśli mogę pociągnąć temat, to dopisze tylko i zapytam, że po pierwsze nie chciałbym być przy tych wypadkach a po drugie zapytam czy w tej profesji masz warunki i czas na takie robienie reportaży ? Pytam jak laik, bo w takich sytuacjach jednak emocje, strach, szybka reakcja to chyba norma...
    O strachu i emocjach zapominam, a szybkiej reakcji uczę się za każdym razem. Warunki często są niesprzyjające, a to co mi najbardziej przeszkadza, to chyba zaparowywanie obiektywu i mróz. Pozostała reszta jak światło, dym itd. to jak w teatrze lub na koncercie - do okiełznania. Chociaż jedno przyzwoite zdjęcie z każdej akcji wynagradza te trudy, przynosi satysfakcję i chęć na jeszcze...

  6. #16

    Domyślnie

    Przyłączam się do zachwytów, i nie są one spowodowany wyłącznie tym, że jest to świat dla mnie (NA SZCZĘŚCIE!!!) niedostępny...

    Ale właśnie jestem ciekaw tego, jak w Twoim przypadku taka akcja przebiega. Uczestniczysz w akcji, wchodzisz (wbiegasz) do płonących pomieszczeń razem z kolegami, wykonujesz te wszystkie czynności profesjonalnie strażackie i aparat dynda Ci na piersi? Czy najpierw idziesz ratować, a jak się wszystko kończy, to masz czas na pójście do samochodu i wyciągnięcie aparatu? Czy też czekasz na dzień, w którym znajdziesz się w takim segmencie ekipy (nie znam się na tym w ogóle, więc wybacz, jeśli błądzę), że np. Twoim zadaniem w danej akcji jest zostanie w drugiej linii, czy też w zabezpieczeniu i wtedy jest czas na zdjęcia?

    Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że biegniesz gdzieś z profesjonalnych sprzętem w rękach, musisz mieć oczy dookoła głowy, czy dach się nie wali, czy w rogu nie leży ktoś struty dymem, czy partner się nie plącze w jakichś kablach - i do tego wszystkiego jeszcze aparat...

    Jeśli to nei tajemnica, napisz coś o tym.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Jeśli to nei tajemnica, napisz coś o tym.
    Żadna. Z przedstawionych 24 zdjęć tylko 4 powstały w czasie służby, kiedy miałem wolną chwilę i nie musiałem być zaangażowany w działania na pierwszej linii. Ogólnie mam aparat w pracy, ale raczej rzadko kiedy mogę z niego skorzystać, bo jest cała masa innych zadań na głowie. Fotografuję zatem w czasie wolnym - albo po otrzymanej informacji o zdarzeniu dojeżdżam z domu albo od czasu do czasu odwiedzam z aparatem kolegów w jednostce i ruszam razem z nimi. Przypomina to łowienie ryb, a zrobione zdjęcia to niejednokrotnie efekt wielogodzinnego "przesiadywania z wędką"

  8. #18

    Domyślnie

    Dobrze, że jest ktoś mający kilka pasji i potrafi je połączyć. Zawsze podziwiam strażaków przy pracy, dzięki Twoim fotom można poczuć tę robotę. Podobają mi się wszystkie, jednak ostatnie jest najmocniejsze.
    D7500; N50/1,8; N35/1,8, SB 910

  9. #19

    Domyślnie

    Jestem świeżo po seansie Only the brave, właśnie o pracy i poświęceniu strażaków. To służba, która moim zdaniem zasługuje na wielki szacunek.
    Twoje zdjęcia doskonale to oddają.

  10. #20

    Domyślnie

    @DaWi, @button - dziękuję za dobre słowo zarówno o służbie, jak i o zdjęciach.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Straż pożarna 2016
    By FHR in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-01-2017, 23:12
  2. [ Reportaż ] Straż pożarna 2015
    By FHR in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 24-01-2016, 08:25
  3. [ Reportaż ] Straż Pożarna
    By matiuro in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-02-2015, 16:46
  4. [ Reportaż ] Straż pożarna w powietrzu
    By FHR in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 28-10-2010, 20:36
  5. [ Reportaż ] Straż pożarna w obiektywie
    By FHR in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 217
    Ostatni post / autor: 29-07-2010, 16:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •