Close

Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 124
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    sobie daruje kartę graficzną... szkoda że nie kupiłem rok temu...
    trudno, trzeba inwestować w pamięci, SSD, HDD, RAM... procesory trefne... karty drogie...
    Jednak proponowałbym zainstalować kartę graficzną, nie musi być z górnej półki. GPU i pamięć grafiki znacznie odciążą procesor i pamięć na płycie głównej.

    Pomyśl o miękkim montażu dysku, np na elementach gumowych. To powinno zredukować hałas.

  2. #112
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale w czym mu odciąży ram i cpu bo w Lr/Ps nie, a jak kupi słabą kartę to będzie miał nawet spowolnienia.

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ale w czym mu odciąży ram i cpu bo w Lr/Ps nie, a jak kupi słabą kartę to będzie miał nawet spowolnienia.
    Widzę, że upodobałeś sobie krytykę moich wypowiedzi, zamienimy się rolami ?

  4. #114
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Oj chyba nie patrzę na nicki w takich dyskusjach bo i po co ale odnośnie tematu, mam w kompie 960 i w niczym mi to nie przyspiesza Lr/Ps, a był nawet chwilowy problem ale aktualizacja naprawiła, gpu robiło jakieś artefakty podczas obróbki i podgląd trwał czasami kilka sekund.

  5. #115

    Domyślnie

    Słaba kartę to jaka? 1050Ti za 900 PLN? używana jakąś z koparki? 1060 6gb za 2 tys?
    Kardamon opcja to zwyczajne przeplacenie kasy za towar/zysk w postacie mocy z GPU.
    Ceny to kosmos. W sezonie 2017 mój PC radził sobie nieźle w renderingu oraz obróbce... A już najpewno nie na tyle słabo bym wydawał na GPU tysiaka albo dwa wolę przeznaczyć ta kasę na coś innego. Np pamięci HDD, SSD lub inny towar nie związany z komputerami.
    Może wycieczka latem? Może coś do moto? Może nowa strona www? A może odłoże kasę na remont lub ślub? to może ja jednak kupię ta kartę
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #116
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Zawsze możesz kupić coś używanego za ~500zł i już, ja mam w kompie 960 firmy evga i nie mam zamiaru tego wymieniać nawet zmieniając w przyszłości cpu/mb/ram do czego się powoli dojrzewam ale dopiero jak pojawi się Ryzen 2xxx.
    Co ciekawe kupiłem tą kartę za 430zł bo były wyprzedaże przy premierze modeli 1060, evga wtedy miała 10 lata gwarancji po rejestracji.

  7. #117

    Domyślnie

    Widzę, że każdy kupuje to co chce kupić. Ja marki Evga bym nigdy nie kupił. I nawet 100-letnia gwarancja by tego nie zmieniła- z własnego życia wiem, że bywa to zwykły chwyt marketingowy by skusić klienta, a jak przychodzi do reklamacji, to "wina użytkownika". Ale podkreślam- tak BYWA. Oczywiście nie neguję zakupu, wyrażam jedynie swoją opinię.

  8. #118
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Dokładnie tak jest że każdy kupuje co chce, ja nie tknę nigdy produktów asus, a evga miałem awarie jeszcze modelu 460 i na gwarancji przysłali kuriera po kartę i po kilku dniach wymienili mi wtedy na 560ti, więc nie mogę napisać złego słowa o nich.

  9. #119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    U nas jeszcze nie ma tych podwyżek, nvidia ogranicza dostawy wersji dla górników hmm... ale jeśli te największe kopalnie krypto walut potrafią wyczarterować samolot żeby dostać szybciej karty to nie dziwie się, ciekawe kiedy wszyscy zrozumieją że zużycie energii na kopanie krypto walu rujnuje środowisko bardziej niż wiele rzeczy, o których się trąbi.
    O tym właśnie sobie dumam od dawna. Nam niedługo czujniki co2 w dypy powtykają, nakładając certyfikaty zużycia gazów cieplarnianych a tymczasem faktu, że przemysł kryptowalut marnuje energii tyle ile zużywają całe państwa, jakoś nikt nie dostrzega ani się tym nie zajmuje...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  10. #120

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    O tym właśnie sobie dumam od dawna. Nam niedługo czujniki co2 w dypy powtykają, nakładając certyfikaty zużycia gazów cieplarnianych a tymczasem faktu, że przemysł kryptowalut marnuje energii tyle ile zużywają całe państwa, jakoś nikt nie dostrzega ani się tym nie zajmuje...
    Czyli co? - dodatkowa akcyza na karty?

Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Tutorialowo dla generacji DAJ
    By danielz in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-10-2012, 21:24
  2. Foczka 3 generacji
    By qualin in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-09-2012, 19:40
  3. Osłona GGS 3 generacji
    By XGrzesX in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 11-01-2011, 00:02
  4. Obiektywy kolejnej generacji - moje życzenie
    By GSK in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-05-2008, 16:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •