Close

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 124
  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ale czy jeśli nadal będzie głośny z dziwnymi dźwiękami ale w programach jest ok to zostawisz czy nie bo chyba o to ci chodziło na początku ?
    Właśnie skanuje dysk w HD Tune - Error Skan - narazie ma jakies 20% zrobione... zielone klocki wszystkie.

    Jeśli programy pokażą że jest ok to go zostawię.

    jeśli będą jakieś kwiatki to oddam. Miły pan w sklepie wydrukował mi nawet formularze zwrotu, paragon ale taki wydruk z ich sklepu A4 itp. Także umówiliśmy się że jeszcze go dziś sprawdzę i jakby co oddam - zwrot kasy na wskazane konto.

    Ogólnie mi nie przeszkadza jakiś tam dźwięk, dysk jest mechaniczny i musi być go słychać, dużo opinii potwierdza że TEN dysk jest głośny... Trochę spanikowałem bo to nie jest najtańszy dysk, 2TB można kupić za 300 zł... i nie chciałbym wkopać się na jakąś minę...

    Jak będzie OK z tymi badsektorami, prędkości będą ok to go pewnie zostawię... obym nie żałował

    Cytat Zamieszczone przez merkator Zobacz posta
    Masz rację, to bardzo poważna sprawa. Do ewentualnej naprawy należy stosować zestaw PC Tools, gdzie podstawowym narzędziem jest młotek. Należy tłuc nim po dysku, aż wybije mu się z talerzy wszystkie bity

    HD Tune nie pokazuje nic co by rodziło jakiekolwiek obawy o sprawność dysku. Jak na dysk talerzowy Benchmark ma bardzo ładny przebieg.
    Jak mawia mój kolega który prowadzi serwis komputerowy "dyski wymienia się co 5 lat, bez względu na ich stan". Myślę, że ten dysk jest z serii 5+ ( 5 lat plus hohohoho )
    te dyski po rejestracji mają 5 lat gwarancji...

    Dla bezpieczeństwa, muszę kupić kolejny dysk jako backup tego co go właśnie kupiłem
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 16-01-2018 o 20:30
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #102
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ty chyba jesteś straszny histeryk z tymi wszystkimi zakupami

  3. #103

    Domyślnie

    Nie no ogólnie nie panikuje... Uważam że sprzęt jest coraz gorszej jakości, producenci jak Intel lecą z nami w kulki inni pewnie też tylko o tym nie wiemy
    Nadal wszystkie zielone klocki także narazie ok
    Prędkości są ok. Opinie potwierdzają hałas. Trzeba z tym żyć albo oddać i kupić inny dysk...
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #104

    Domyślnie

    Zero jakiś błędów.
    Zostawiam dysk i cieszę się dyskiem
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #105

    Domyślnie

    Znalazłem folder (pliki) które nie chcą się usunąć, ani skopiować na drugi dysk... Pisałem o tym błędzie kopiowania wcześniej... Foldery/pliki są na SSD. Chce je usunąć.

    Jak usunąć ten folder? te pliki jakieś dziwne. Antiwirus nie pokazuje nic złego ale wiadomo jak to jest z tymi antywirusami. Restart kompa nie pomaga.

    I tak będę musiał wykonać format niedługo to się problem rozwiąże sam... może w ten weekend skoro mam teraz nowy HDD, to by trzeba by było postawić on nowa WIN10 muszę się do tego przygotować psychicznie

    Sprawdziłem SSD i HD Tune pokazał takie cos:

    Mój SSD będzie miał 4 lata w marcu/kwietniu.
    SSD też chciałem/chce kupić, jakiś nowy, lepszy

    Co to za błąd? W sensie wykrzyknik? :/
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 17-01-2018 o 00:25
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Znalazłem folder (pliki) które nie chcą się usunąć, ani skopiować na drugi dysk... Pisałem o tym błędzie kopiowania wcześniej... Foldery/pliki są na SSD. Chce je usunąć.

    Jak usunąć ten folder?
    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    I tak będę musiał wykonać format niedługo to się problem rozwiąże sam...
    Chyba wszystko w tym temacie...

  7. #107

    Domyślnie

    Opinia o WD BLACK 4 Tb:
    Wszystko działa, jestem zadowolony tylko ta głośność która słychać po naciśnięciu power po chwili przestaje, to samo podczas wyłączania kompa, na sam koniec odzywa sie wyraźnie...podczas pracy komputera nic nie słychać, dziwnie wstaje i wyłącza się... Mój WD 1 Tb który ma prawie 4 lata jest cichszy bez dźwięków na starcie i na końcu.

    Czyli, to samo co u mnie. Widocznie nowe dyski WD tak mają... Zero do bani
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #108

    Domyślnie

    ceny kart szaleją

    1060 6gb już 1900-2100 kosztuję np. MSI
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #109
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    U nas jeszcze nie ma tych podwyżek, nvidia ogranicza dostawy wersji dla górników hmm... ale jeśli te największe kopalnie krypto walut potrafią wyczarterować samolot żeby dostać szybciej karty to nie dziwie się, ciekawe kiedy wszyscy zrozumieją że zużycie energii na kopanie krypto walu rujnuje środowisko bardziej niż wiele rzeczy, o których się trąbi.

  10. #110

    Domyślnie

    sobie daruje kartę graficzną... szkoda że nie kupiłem rok temu...
    trudno, trzeba inwestować w pamięci, SSD, HDD, RAM... procesory trefne... karty drogie...
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Tutorialowo dla generacji DAJ
    By danielz in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-10-2012, 21:24
  2. Foczka 3 generacji
    By qualin in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-09-2012, 19:40
  3. Osłona GGS 3 generacji
    By XGrzesX in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 11-01-2011, 00:02
  4. Obiektywy kolejnej generacji - moje życzenie
    By GSK in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-05-2008, 16:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •