Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Highway to the Moon

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0047.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	1,23 MB
ID:	2188

    Klik1600px
    Ostatnio edytowane przez Zahir ; 17-12-2017 o 00:45

  2. #2

    Domyślnie

    Jestem na nie. Technicznie nie jest to najlepsze zdjęcie. Obróbka "trochę" zawiodła. Skos w krajobrazie? Nie jest to dobry pomysł.
    Fuji

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki @basket za opinię!

    Pomysłu na skos w tym ujęciu mam zamiar bronić, takie z resztą było założenie - być może błędne - ale uważam że skos nadaje całości kadru dynamiki. Mam też pionowy kadr z prostym horyzontem i uwierz mi nudny jest

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Technicznie nie jest to najlepsze zdjęcie. Obróbka "trochę" zawiodła.
    jeśli zechciałbyś rozwinąć powyższą wypowiedź, to bardzo by mi to pomogło w uniknięciu powyższych (?) błędów - dzięki!

  4. #4

    Domyślnie

    Ja takie zabawy lubię, ale myślę że to tak do foto-żartu zdecydowanie bardziej by pasowało jak do Krajobrazu. To jest taka pierdołka...
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez -zahir- Zobacz posta
    jeśli zechciałbyś rozwinąć powyższą wypowiedź, to bardzo by mi to pomogło w uniknięciu powyższych (?) błędów - dzięki!
    Coś dziwnego dzieje się na niebie. Na monitorze u siebie widzę poziome paski. Może to kompresja?
    Fuji

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Coś dziwnego dzieje się na niebie. Na monitorze u siebie widzę poziome paski. Może to kompresja?
    Paski widać delikatnie na miniaturce na stronie, kliknij po większe. Tam jest dobrze
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Ja takie zabawy lubię, ale myślę że to tak do foto-żartu zdecydowanie bardziej by pasowało jak do Krajobrazu. To jest taka pierdołka...
    pierdołka taka, że najpierw miało iść do abstrakcyjnie lub motoryzacja ale w końcu uznałem, że jakiś tam krajobraz jest - mocno industrialny ale jakby nie patrzeć z księżycem w tle (no i drzewo też jest) - i że się nada

    Co do wyglądu miniatury na forum hostingu- to nie pierwszy raz jak oglądający komentuje wygląd miniatury, trzeba chyba tłustszym drukiem dawać, żeby klikać- a najlepiej jakby się z automatu w nowej karcie otwierało... gdybam

  8. #8

    Domyślnie

    Zabawne, zajrzałem wczoraj i coś mi nie pasowało. Teraz się zorientowałem - te samochody jadą LEWĄ stroną .

    Co do samego zdjęcia, to kadr za banalny. Gdyby nie skos, to byłby taki jakie często robi wiele osób zaraz po kupnie pierwszego statywu.
    Ta droga ewidentnie omija tytułowy księżyc, tak jakbyś na siłę dorabiał ideologią tytułem.

    Wstawiałeś lepsze zdjęcia.

  9. #9

    Domyślnie

    Dla mnie za krótki czas, światłą się pojawiają i urywają. To mi najbardziej przeszkadza.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Co do samego zdjęcia, to kadr za banalny. Gdyby nie skos, to byłby taki jakie często robi wiele osób zaraz po kupnie pierwszego statywu.

    wiesz... to jedno z tych "must have" zdjęć - zawsze planowałem i dopiero motywacja znajomego, który wyraził zapotrzebowanie na taki kadr, zmobilizowała mnie
    teraz jeszcze samotne drzewo na pagórku i będę, w jakimś tam stopniu, fotograficznie spełniony

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Wstawiałeś lepsze zdjęcia.
    coś tam jeszcze tego ranka pstryknąłem w drodze do domu - póki co "dojrzewa" ale niebawem wstawię z nadzieją, że się lepiej przyjmie

    dzięki, że zajrzałeś


    @Dho'ine zdaję sobie sprawę - był dość mizerny ruch (sobota) i próbowałem wydłużać czas - było nieco lepiej na dole ale musiałbym poświęcić księżyc, który tracił na takim zabiegu.
    Dzięki!

Podobne wątki

  1. highway to hell
    By ufo in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-03-2011, 13:43
  2. [ Krajobraz ] highway to hell
    By ongzng in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-03-2011, 19:55
  3. [ Krajobraz ] highway
    By grzesorg in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-05-2010, 13:02
  4. [ Pozostałe ] Highway 61 Collectibles
    By woytec60 in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-11-2009, 17:27
  5. [ Krajobraz ] Highway
    By LuDa in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-01-2009, 23:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •