Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2016
    Miasto
    Sosnowiec/Częstochowa
    Posty
    25

    Domyślnie Benro it25-haczyk

    Witam Forumowiczów i proszę o pomoc. Posiadam statyw benro it25 i niestety (wiedziałam, że kiedyś to nastapi), zgubiłam haczyk, który służy do dodatkowego obciążania. Od jakiegoś czasu szukałam czegoś takiego w Internecie, ale bez efektu. Niestety nie mam pojęcia gdzie szukać i jaki będzie pasować? a może nie ma możliwosci go dokupienia? Będę wdzięczna za pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Spróbuj napisać do serwisu Benro: info@foto-technika.pl, może mają coś takiego na sprzedaż.
    D5100 + N18-105 + T70-300

  3. #3

    Domyślnie

    Wątpię, aby ten haczyk był w normalnych sklepach, także internetowych. Można napisać do dystrybutora Benro na Polskę (http://www.benro-statywy.pl/), ale jak będą odpowiadali z taką szybkością jak otwiera się ich strona, to czarno widzę możliwość uzyskania od nich pomocy. Alternatywnie, w Wolverhampton jest przedstawicielstwo Benro na Europę: http://www.benroeu.com/customer-supp...ice-and-repair

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2016
    Miasto
    Sosnowiec/Częstochowa
    Posty
    25

    Domyślnie

    zgodnie z sugestią wysłałam e-mail do przedstawiciela benro w Gdańsu, zobaczymy czy odpowiedzą... Jeżeli jednak pytanie pozostanie bez echa, to będę próbować kontaktu z tym serwisem europejskim. Btw niezmiernie szkoda, że takie akcesoria nie są ogólnodostępne. Ja wiem, ktoś powie, że trzeba uważać, ale myśle, że nawet najbardziej "ogarniętej" osobie zdaży się zgubić haczyk, który w końcu jest odkręcany . Jak odpiszą do podzielę się doświadczeniami...
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    już dwa razy takie tematy załatwiałem
    - velbon sherpa pro 535 kołnierz-uszczelka który przenosi nacisk śruby od kolumny - dystrybutor kazał przysłac zdjecie elementu i napisał że poczekam chwile ale zapłace mało lub nic i tak było
    - głowica induro (takie lepsiejsze benro) zgubiłem śrubke od regulacji oporu kuli - czekałem sporo (1.5 miesiąca) ale koszt był symboliczny
    pisz do dystrybutora
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

Podobne wątki

  1. Statyw Benro iT25
    By siemalysy in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 10-05-2020, 09:54
  2. haczyk przy bagnecie d5100
    By Jakto13 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-09-2017, 20:21
  3. Benro iTrip IT25
    By Tinkas in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-01-2017, 16:00
  4. Atrakcyjna oferta to gdzie jest haczyk
    By manfred in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 31-05-2015, 13:30

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •