Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Na wysokość powinno grać, w końcu torba to nie sztywna skrzynka. Moja wg. specyfikacji ma 22 cm a wchodzi obiektyw 24 cm. W każdym razie X60 nadaje się wg. mnie tylko na domowy "magazyn". Ja chciałem wymienić swoją na X65 ale też za mała...

  2. #12

    Domyślnie

    Hehe, podkusiło mnie coś i sprawdziłem jakie wymiary w/g producenta ma mój Crumpler

    26x18x13

    A Camroc

    25x19x16


    Wsadziłem właśnie do Crumplera 70-200 z odwróconym tulipanem, lampę i puszkę. Drugie szkło wejdzie jak będzie podpięte ale odbiorników czy czegokolwiek innego już nie wcisnę. Camroc jest 1 cm mniejszy na długości i 3 cm większy na głębokości. A to niestety nic nie da Koncepcja padła

  3. #13

    Domyślnie

    Kupuj X60 Jak kiedyś coś dokupisz, to przynajmniej nie będziesz musiał torby zmieniać. A jako magazyn domowy spisuje się bdb... Cena też znośna jak za coś, co tylko leży Ewentualnie X50...

  4. #14

    Domyślnie

    x60 mnie nie przekonuje - brzydka paskudnie, wielka i jak sam mówiłeś niezbyt się do noszenia nadaje. Znalazłem w dobrych pieniądzach Crumplera Cupcake 7500 - 30x19x14,5 i 2 duże kieszenie więc da radę

  5. #15

    Domyślnie

    Ale ja ją sugeruję w kwestii tego co wspominałeś wcześniej, czyli:
    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    do trzymania w domu czy do przewożenia gdzie potrzebuję mieć ze sobą wszystko
    Do tego przynajmniej ja nie potrzebuję pięknego szczytu techniki. Szczególnie, jeśli to tani "nieszczyt" techniki
    Poza tym do targania ze sobą "na zlecenie" większej ilości sprzętu to chyba nic poza plecakiem się nie nadaje...
    Niestety albo kompromisy, albo "specjalizacja". Osobiście mam torbę do trzymania klamotów w chacie i 3 plecaki na mało, średnio i dużo sprzętu- w zależności od sytuacji.

  6. #16

    Domyślnie

    W Cupcake wsadzę co potrzebuję więc będzie i do trzymania w domu i do przenoszenia. Dodatkowo wspomniany topload na spacery i będzie git

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Pokrowiec vel torba
    By manfred in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-05-2016, 19:52
  2. Pokrowiec/torba na lustrzankę
    By avatr in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-07-2014, 23:50
  3. Torba/pokrowiec na Slik 330DX
    By raddeli in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-03-2013, 15:42
  4. pokrowiec na obiektyw...
    By ALF in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-12-2004, 00:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •