Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karbonova Zobacz posta
    zolta naklejka Nikona „2 lata gwaranccji - szczegoly na www.nikon.pl
    Jak jest ta naklejka, to powinni uznać.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #32

    Domyślnie

    Dzieki...zadzwonie w poniedzialek do Nikona, tylko zdenerwowalo mnie to, bo kupilam tez obiektyw podlegajacy pod Cashbacka i ma tez dystrybucje Nikon Europe BV. Stracilabym w sumie ok 1000 zl jakby mi nie uzbali tych Cashbackow wiec sie zdenerowalam.

  3. #33
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale po co dzwonić, wysyłaj co masz wysyłać i chyba na drugi dzień już masz info o akceptacji.

  4. #34

    Domyślnie

    Jeśli to Cie uspokoi to na D7500 jest taka karta gwarancyjna i jest uznawana.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20180620_164051 (1)_DxO.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	227,3 KB
ID:	12592
    D750 + D7500 +D3300 + trochę słoiczków i światełek

  5. #35

    Domyślnie

    Telefon to 5 min, a przynajmniej bede wiedziec i tez napisze tutaj co mi powiedza, to innym sie moze przyda Poza tym bede miec w razie czego czas, aby ewentualnie oddac aparat do sklepu (14 dni odstapienia od zakupu). Ja mam oddzielna karte gwarancyjna, ta ze zdj jest jakby na ostatniej stronie instrukcji. Moja karta jest po angielsku, ale Dystrybutor jest wlasnie ten co na Twoim zdjeciu. Dodatkowo zauwazylam teraz oddzielna kartke z informacjami o 2-letniej polskiej gwarancji no i jest ta naklejka. Z kolei na karcie obiektywu nie ma tej naklejki. Jak nie uznaja Cashback obiektywu to jakos przezyje, bo to 200 zl a i tak kupilam go 400 zl taniej przez dwie skumulowane promocje w sklepie.

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karbonova Zobacz posta
    Telefon to 5 min, a przynajmniej bede wiedziec i tez napisze tutaj co mi powiedza, to innym sie moze przyda Poza tym bede miec w razie czego czas, aby ewentualnie oddac aparat do sklepu (14 dni odstapienia od zakupu). Ja mam oddzielna karte gwarancyjna, ta ze zdj jest jakby na ostatniej stronie instrukcji. Moja karta jest po angielsku, ale Dystrybutor jest wlasnie ten co na Twoim zdjeciu. Dodatkowo zauwazylam teraz oddzielna kartke z informacjami o 2-letniej polskiej gwarancji no i jest ta naklejka. Z kolei na karcie obiektywu nie ma tej naklejki. Jak nie uznaja Cashback obiektywu to jakos przezyje, bo to 200 zl a i tak kupilam go 400 zl taniej przez dwie skumulowane promocje w sklepie.
    Ja na D7500 czy na pudelku czy na gwarancji nie miałem nalepki 2 lata gwarancji.
    Telefon to w zasadzie chwila bo tam szybko odbierają.
    D750 + D7500 +D3300 + trochę słoiczków i światełek

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Gwarancja Nikon Polska
    By admin in forum Serwis
    Odpowiedzi: 142
    Ostatni post / autor: 27-01-2010, 12:25
  2. 50mm/1.4G, gwarancja i serwis NIKON POLSKA
    By fotoatelier in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-01-2010, 10:01
  3. N 17-55 2.8 polska dystrybucja
    By chillout in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-11-2009, 21:50
  4. Gwarancja Nikon Polska - jakie druczki?
    By Biedrona in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-05-2008, 10:30
  5. gwarancja nikon Polska
    By fotomich in forum Serwis
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-12-2006, 10:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •