Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: R@dom '17

  1. #1

    Domyślnie R@dom '17

    Witajcie,

    Miałem już okazję prezentować zdjęcia z Radomia robione przy okazji testowania przydatności topowego zestawu Olympusa do fotografii lotniczej. Drugiego dnia pokazów robiłem już moim standardowym Tamronem. Po raz pierwszy miałem możliwość wejścia do strefy prasowej co trzeba przyznać znacznie ułatwi życie. Zero tłoku i miejsce tuż przy barierce. Była też trybuna ale niestety mało stabilna i szybko z niej zrezygnowałem. Generalinie mimo pewnych obaw mogę śmiało powiedzieć, że były to dla mnie udane pokazy.




    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo ładny set a zwłaszcza zdjęcia:
    2,5,6,7 - ładnie pokazane z kilku punktów widzenia maszyny, plus "falujące" rozgrzane powietrze, żar z silników no i kondensat na na polskiej maszynie.
    11,12 - ogólnie lubię "bryłę" F4U4 Corsair (no ma coś w sobie ta maszyna) - pięknie ujęty start oraz wznoszenie.
    4 - ma coś w sobie ten centralny kadr, bo bardzo przykuwa uwagę - może się mylę ale czy takie ujecie lecącej maszyny (nie chodzi tutaj o konkretny model) nie pojawiło się w jakimś "zwiastunie" filmu fabularnego? No jak bym gdzieś widział podobną formę obrazu - "Top gun", albo coś z "Gwiezdnych wojen"?
    Ogólnie ładna praca.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bolo Zobacz posta
    Bardzo ładny set a zwłaszcza zdjęcia:
    2,5,6,7 - ładnie pokazane z kilku punktów widzenia maszyny, plus "falujące" rozgrzane powietrze, żar z silników no i kondensat na na polskiej maszynie.
    11,12 - ogólnie lubię "bryłę" F4U4 Corsair (no ma coś w sobie ta maszyna) - pięknie ujęty start oraz wznoszenie.
    4 - ma coś w sobie ten centralny kadr, bo bardzo przykuwa uwagę - może się mylę ale czy takie ujecie lecącej maszyny (nie chodzi tutaj o konkretny model) nie pojawiło się w jakimś "zwiastunie" filmu fabularnego? No jak bym gdzieś widział podobną formę obrazu - "Top gun", albo coś z "Gwiezdnych wojen"?
    Ogólnie ładna praca.
    Dzięki za komentarz
    W tym roku drugiego dnia pokazów przeszła burza stąd to ciekawe niebo na 2-ce. Co do Korsarza mam podobnie - też mi się podoba ta sylwetka latającego "Wu". 4 faktycznie wciąga ale nie kojarzę takiego plakatu. Tu wersja bardziej wykadrowana. Pozdrawiam świątecznie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC4099-1.jpg
Wyświetleń:	210
Rozmiar:	430,3 KB
ID:	2420

  4. #4

    Domyślnie

    Znakomite to zdjęcie z frontu. Jak render ale w dobrym tego słowa znaczeniu Pierwsza klasa.
    aparat i dużo światła | Mój Blogasek | Portfolio

  5. #5

    Domyślnie

    Przykadrowany "frontowy" Ukrainiec rządzi 2-ka też bardzo fajna.
    Z "minusów" - zbyt mocna poświata wokół samolotu na 8-ce. Na 10-tce za dużo, jak dla mnie, tych rozmytych elementów na kadłubie. W sumie to chyba tylko pilot wyszedł ostro. 12-stkę bym chyba sobie darował ze względu na poruszenia.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Trudnoonazwe Zobacz posta
    Znakomite to zdjęcie z frontu. Jak render ale w dobrym tego słowa znaczeniu Pierwsza klasa.
    Dzięki. W locie ciężko ustrzelić aby się tak symetrycznie ustawił. To chyba jedyny taki kadr jaki mam.

    Cytat Zamieszczone przez Yanis Zobacz posta
    Przykadrowany "frontowy" Ukrainiec rządzi 2-ka też bardzo fajna.
    Z "minusów" - zbyt mocna poświata wokół samolotu na 8-ce. Na 10-tce za dużo, jak dla mnie, tych rozmytych elementów na kadłubie. W sumie to chyba tylko pilot wyszedł ostro. 12-stkę bym chyba sobie darował ze względu na poruszenia.
    Frontowy faktycznie coś w sobie ma
    Odnośnie uwag do poprawy to w pełni się zgadzam. Dzięki za wskazanie. Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •