Close

Zobacz wyniki ankiety: RAWki edycja specjalna nr 1 - głosowanie

Głosujących
42. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 adlatus Canon-board

    9 21,43%
  • 2 antor2 Olympusclub

    7 16,67%
  • 3

    2 4,76%
  • 4 black70 Nikoniarze

    7 16,67%
  • 5 Bodzip Olympusclub

    4 9,52%
  • 6 crusiek Nikoniarze

    3 7,14%
  • 7 damian_888 Nikoniarze

    4 9,52%
  • 8 davidoz Nikoniarze

    4 9,52%
  • 9 dudidu Olympusclub

    13 30,95%
  • 10 DzejPi Olympusclub

    4 9,52%
  • 11 Dziadek Olympusclub

    0 0%
  • 12 Eberloth Canon-board

    8 19,05%
  • 13 Esjot Nikoniarze

    1 2,38%
  • 14 Frogi Nikoniarze

    2 4,76%
  • 15 Goldfinger Canon-board

    2 4,76%
  • 16 helmuth Olympusclub

    9 21,43%
  • 17 henry1 Olympusclub

    3 7,14%
  • 18

    7 16,67%
  • 19 kolorowooka Nikoniarze

    3 7,14%
  • 20 madebyzosiek Nikoniarze

    6 14,29%
  • 21 Matt. Nikoniarze

    1 2,38%
  • 22 nbogdan Nikoniarze

    6 14,29%
  • 23

    5 11,90%
  • 24 OjTam Nikoniarze

    1 2,38%
  • 25 pgi Nikoniarze

    3 7,14%
  • 26 POLM Olympusclub

    1 2,38%
  • 27 rafels3 Canon-board

    2 4,76%
  • 28 RHF Canon-board

    3 7,14%
  • 29 Robert_ON Canon-board

    2 4,76%
  • 30 siemalysy Nikoniarze

    3 7,14%
  • 31 tropic Olympusclub

    0 0%
  • 32 tryton Canon-board

    2 4,76%
  • 33 user_jgora Olympusclub

    5 11,90%
  • 34 valyave Canon-board

    2 4,76%
  • 35 west73 Olympusclub

    1 2,38%
  • 36 Wieslaw18 Canon-board

    2 4,76%
  • 37 zahir Nikoniarze

    3 7,14%
  • 38 easy_rider Olympusclub

    1 2,38%
  • 39 fristajlor Canon-board

    5 11,90%
  • 40 jck Olympusclub

    1 2,38%
  • 41 paparapa Nikoniarze

    6 14,29%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 7 z 24 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 237
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    No to jak zostałem zdyskwalifikowany ...
    Napewno cię to żadną miarą nie pocieszy... ale podobała mi się ta propozycja, jedna z ciekawszych moim zdaniem koncepcji
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  2. #62

    Domyślnie

    No cóż z racji, że wzniosłeś się na wyżyny dobrego zachowania i kultury ( w tym momencie ), pozwolę sobie odnieść się do Twojej wypowiedzi.

    Przyczyną zabrania przeze mnie głosu w tej sprawie była Twoja wymiana zdań z kolegą dziobakiem. Jest także uczestnikiem tej zabawy i ma prawo zgłaszać wnioski i domagać się przestrzegania regulaminu, nawet przez organizatorów. Kolokwialnie mówiąc zlałeś go kolego w brzydki sposób dlatego umieściłem swój wpis.

    Twój ton i sposób pisania tutaj sugeruje że to jest tylko Twoja zabawa , a uczestnicy mają się tak bawić jak Ty zagrasz.
    Nie podoba mi się, abyś mi mówił co mi wolno robić a czego mi nie wolno .... i nie nazywaj hejtem uwag do organizatora. Zwłaszcza, że mogłem się osobiście zapoznać z Twoim "iściem" na rękę uczestnikowi.


    Z mojej strony to wszystko w tym temacie.

    Ps.
    życzę wszystkim którym to nie przeszkadza miłej zabawy.


    No cóż
    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Człowieku napiszę Ci najbardziej kulturalnie jak w tym momencie potrafię. Nikt nie robi tu nic dla słupków. To nie ta branża. Z gratulacjami mi tu nie wyjeżdżaj i nie bądź taki ura bura. Jak na razie nie wniosłeś nic do tej zabawy. I uważam, że ludzie bardziej się zniechęca od Waszego hejtu niż naszych pomyłek. Tak dla ścisłości proszę o skończenie z tymi czepialskimi komentarzami. Nie jesteśmy dziećmi żeby nie rozumieć pewnych spraw.

    @frogi myślę, że tak zostanie chyba, że cały ten hejt spowoduję coś jeszcze gorszego. Zawsze możesz do wtorku zaczekać z głosowaniem

  3. #63

    Domyślnie

    Jeżeli w którymś z moich zdań znalazłeś choć źdźbło barku kultury i złego wychowania to gratuluję wybujałej wyobraźni. Taki z Ciebie dobry i kulturalny człowiek, że musiałeś wleźć z buciorami i wytknąć mi błędy nie będąc świadomym co i jak w tej edycji działa. W żadnym z moich zdań nie śmiałem napisać Tobie co możesz, a czego nie. Napisałem któryś raz z kolei, żeby skończyć te wycieczki. Uważasz, że nie można mi było? Uwierz, że jednak tak. Ja prowadzę zabawę ale też powinienem dbać tu o porządek. A tacy jak Wy, którzy tylko przyszli żeby wylać na początek wiadro pomyj na moja głowę, a później mieć żal, że ktoś do Was źle się odnosi. No proszę Was. Nie traktuje tego jako mojej prywatnej zabawy. Nie każe Tobie i innym tańczyć tak jak zagram. Ja też nie będę tańczył tak jak ty sobie tego życzysz. Zapomnij o tym. Tylko chciałbym prowadzić zabawę w przyjaznych warunkach. Tak wychodzę do każdego co bierze udział w tej zabawie. Ale jeżeli ktoś próbuje traktować mnie z buta to niech wie i zapamięta, że ja też potrafię, o czym jeszcze nie mieliście okazji się przekonać.

    Myślę, że temat jest już wyczerpany. Nie chcesz się z nami bawić. Twoja sprawa. Ale zrozum jedno. Bardziej Ty zniechęcasz ludzi do zabawy niż pomyłka i wtopa jaką zrobiłem ja i pozostali, którzy biorą czynny udział w tworzeniu edycji specjalnej. Zapytałem już dwa razy. Jak jest ktoś kto będzie prowadził zabawę lepiej niż ja, niech przejmuje stery. I widzisz jak to wygląda. Łatwiej jest być z tej drugiej strony i móc w każdej chwili zmieszać z błotem prowadzącego i być strażnikiem prawa i regulaminu! Masz ze mną problem, kolega w którego imieniu stanąłeś ma ze mną problem. Wiecie kto tu rządzi na forum. Zawsze możecie postulować o zrzucenie mnie ze stołka.
    Ostatnio edytowane przez siemalysy ; 10-12-2017 o 20:19

  4. #64
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    miasteczko małe
    Posty
    52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    JMasz ze mną problem, kolega w którego imieniu stanąłeś ma ze mną problem.
    No bez jaj Ja nie mam z tobą żadnego problemu
    Po twoich wpisach sądzę, że za bardzo spięty jesteś. Wyjeżdżasz wcześniej z wykrzyknikiem, że koniec jakiegoś hejtu. Nie za bardzo wiem o jakim hejcie piszesz, bo jak na razie z mojej strony była jedynie kulturalna wymiana słusznych skądinąd jak się okazało przemyśleń dotyczących regulaminu.
    Proponuję odejść od nieciekawego pomysłu pokazania innym "kto tu rządzi" i "nie będę grał jak chcecie" i skupić się na regulaminie. Tylko tyle. Love, peace and photography

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziobak Zobacz posta
    ... Love, peace and photography
    I tak niech zostanie Stanęło na waszym. Nawet przez chwile nie chciałem nikomu pokazać kto tu rządzi. Bo ja tu od rządzenie nie jestem. Myślę, że zauważyliście już to, że to Jacek_Z podejmuje decyzję na 3 forach. Cieszę się, że teraz jest wszystko tak jak być powinno co pozwoli skupić się na tym co najważniejsze i utnie tą niemiłą wymianę zdań z dnia dzisiejszego.

    Spokojnego wieczoru Wam wszystkim życzę.

  6. #66

    Domyślnie

    No nie, stanęło na waszym . Ja nie pisałem regulaminu .... tylko wy.
    Czy Ty z kolei uważasz ze uczestnik nie ma prawa sie odezwać, albo postulować czegoś we wspólnej zabawie.
    ... i nie właziłem nigdzie z brudnymi buciorami. To na razie jeszcze jest nasza wspólna przestrzeń, chyba że o czymś nie wiem.
    Proponuję dużą szklankę melisy. Rozluźnij się ... Może Ci to umknęło ale napisałem że nie są to ataki personalne.

    Peace

    Też życzę udanego wieczoru

  7. #67
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie wkurzaj tym "Peace" kolejny raz zwłaszcza że trzy osoby mają zepsutą zabawę.

  8. #68
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    No nie, stanęło na waszym .
    ??? są usunięte 3 zdjęcia.

    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    Czy Ty z kolei uważasz ze uczestnik nie ma prawa sie odezwać, albo postulować czegoś we wspólnej zabawie.
    Skąd ten wniosek? Przecież się odzywasz, na nikoniarzach zawsze można było dyskutować, choć czasami to nie jest fajne. Siemalysy nie ma uprawnień do banowania czy dawania kartki. I nie widzę by miał ku temu zapędy.

    Decyzje zapadły, nie ma nad czym teraz dyskutować, odpuśćcie wszyscy.
    Rozmawiajmy o RAWkach, ewentualnie o innych uwagach regulaminowych, na przyszłość.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #69

    Domyślnie

    będę musiała się mocno zastanowić nad głosami Tyle ciekawych "interpretacji" rawka

  10. #70

    Domyślnie

    Termin głosowania mija za 5 dni - wtorek (13.12.2017 r.)
    Wtorek to 12 grudnia, więc do kiedy to głosowanie? Do środy? Pytam z ciekawości, bo głos oddany.

Strona 7 z 24 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. RAWKI edycja specjalna nr 1
    By siemalysy in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 88
    Ostatni post / autor: 08-12-2017, 20:50
  2. RAWki Edycja Specjalna - REGULAMIN!
    By siemalysy in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-12-2017, 22:11
  3. [Głosowanie]Zabawa w RAWki nr 20
    By Reed in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 13-06-2012, 17:10
  4. [Głosowanie]Zabawa w RAWki no 17
    By sea21 in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-04-2011, 22:21
  5. [Głosowanie]Zabawa w RAWki no 16
    By sea21 in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 23-03-2011, 02:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •