Close

Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 132
  1. #1

    Domyślnie Hosting serwer www - gdzie?

    Obecnie korzystam z uslug NetArt czyli nazwa.pl
    Konczy mi sie okres promocyjny (50zl za 6msc) i teraz karza sobie placic za rok 300zl + VAT.
    Mysle czy nie przeniesc sie do konkurecji, dlatego tez chetnie wyslucham Waszych uwag, sugestii i tym podobnych :)
    Ostatnio edytowane przez pietrucha ; 03-10-2006 o 23:53
    "Podchodź do tematu fotografowanego miękko, na czubkach palców. Ręka w aksamitnej rękawiczce, oko jastrzębia..."
    http://www.jbstudio.eu

  2. #2

    Domyślnie

    Przenioslem sie do zagrosze.net , 50 pln za 500 MB - rocznie

  3. #3

    Domyślnie

    A ja proponuję usługi znajomej mi osoby, u której sam mam postawioną stronę internetową wraz z pocztą i obsługą ftp. Nigdy nie było żadnych problemów stąd warto się temu przyjrzeć.
    Dla zainteresowanych:
    http://www.martel.pl/?strona=hosting
    - istotne szczegóły usługi:
    - nie ma limitu transferu danych
    - dostęp do konta poprzez FTP, FTP szyfrowane, WWW (WebDisk)
    - konto pocztowe
    - możliwe konto SQL dla wymagajacych
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  4. #4

    Domyślnie

    Jakiś czas temu sam pytałem o to tutaj (liczyłem na jakieś "wieści spod lady"), ale nic z tego nie wynikło.
    Kilka stron, którymi opiekuję się wisi na różnych serwerach. Systematycznie przenoszę je do pierwszej trójki z http://www.top100.pl, a tak naprawdę to do wspomnianego netart. Nie jest to dostawca doskonały, ale po wszyskich przygodach jestem w stanie przeżyć nawet nienajfajniejszy i ograniczający panel administracyjny. Tylko moja osobista strona wisi jeszcze gdzieś na jakimś egzotycznym serwerze - dzięki temu, że admin jest totalnym lamą dostaję mnóstwo spamu po niemiecku
    Wszystko zależy od Twoich wymagań - w pierwszej piątce top100 są firmy, które w razie awarii nie odbierają telefonów do supportu, przez tydzień nie potrafią sobie poradzić z szalejącym serwerem, a później przywracają kopię serwera sprzed 3 miesięcy (ale kasują tylko 99 pln za serwer taki jak w netart/home )
    Wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy granica 300 pln za serwer (pomijam "promocje") o parametrach zapewnianych prez netart czy home, który jest stabilny, znajduje się w polskim datacenter, posiada linie 0801 i możliwość wyjaśnienia z supportem problemu online podczas rozmowy telefonicznej jest ciężka do złamania, ale jeśli coś znajdziesz to ja chętnie zaryzykuję
    Pozdrawiam
    D40

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Puławy/Wawa
    Posty
    122

    Domyślnie

    Korzystam z www.ehost.pl. Przetestuj sobie w okresie próbnym, zobacz jak wygląda komunikacja z obsługą. Ostatnio miałem potrzebę dokonania ingerencji przez obsługę serwera: o g. 23:55 napisałem mejla z nadzieją, że następnego dnia się ustosunkują. Jakie było moje zaskoczenie, gdy po 15 min. miałem odpowiedź i załatwioną sprawę. Naprawdę polecam, szczególnie, że pieniądze duże nie są.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirwil Zobacz posta
    Korzystam z www.ehost.pl. Przetestuj sobie w okresie próbnym, zobacz jak wygląda komunikacja z obsługą. Ostatnio miałem potrzebę dokonania ingerencji przez obsługę serwera: o g. 23:55 napisałem mejla z nadzieją, że następnego dnia się ustosunkują. Jakie było moje zaskoczenie, gdy po 15 min. miałem odpowiedź i załatwioną sprawę. Naprawdę polecam, szczególnie, że pieniądze duże nie są.
    też jestem szczęśliwym klientem ehosta.pl. Korzystam od kwietnia i jak do tej pory odpukać wszystko ok. Miałem potrzebę tylko raz do nich napisać i odpisali mi w ciągu kilku minut. Osobiście polecam.

  7. #7
    D100+MB-D100 N28-105 N55-200 SB-800 // FE2 N35-70 SB-26 i....
    Pozdrawiam Piotr Chachaj
    www.gomarfoto.com

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    ja korzystam obecnie z http://www.tmbnet.pl/ dosyc tanio, spory transfer miesieczny i roczny, FTP, PHP, MySQL, subdomeny, to wszystko czego mi potrzeba
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

  10. #10

    Domyślnie

    na chwilę obecną nie widzę konkurencji dla home.pl - przetestowałem 2 z ww i niestety kicha, a ceny zbliżone lub takie same
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •