Close

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 103
  1. #31

    Domyślnie

    Dzięki Próbowałem to ciąć w taki sposób żeby pozbyć się tych gałązek ale wtedy nie pasowało mi kadrowanie jakie chciałem uzyskać czyli drogę wychodząca z prawego dołu.

  2. #32

    Domyślnie

    Mnie się wersja z ciemniejszym niebem bardziej podoba, kolor zdjąłeś ale ciemniejsze sie to zrobiło niepotrzebnie... było to kapkę rozjaśnić do stanu pierwotnego
    Ostatnio edytowane przez frogi ; 10-12-2017 o 15:31
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Mnie się wersja z ciemniejszym niebem bardziej podoba, kolor zdjąłeś ale ciemniejsze sie to zrobiło niepotrzebnie... było to kapkę rozjaśnić do stanu pierwotnego
    Widzisz. Nie zwróciłem na to uwagi. Już poprawiłem. Mam nadzieje, że będzie lepiej

    4.2
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jasniej.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	2,36 MB
ID:	1982

  4. #34

    Domyślnie

    Mam teraz do pokazania zdjęcie z innego miejsca. Zdjęcie zrobione w wietrzny dzień podczas wchodzenia na Szpiglasową. Oczywiście mile widziane komentarze

    5

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_2404-2.jpg
Wyświetleń:	229
Rozmiar:	1,33 MB
ID:	2029

  5. #35

    Domyślnie

    Widzę, że poprzednie zdjęcie nie doczekało się albo nie zasłużyło na komentarz Mam do pokazania jeszcze kilka ale na razie wrzucam kolejne

    6

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_3201.jpg
Wyświetleń:	202
Rozmiar:	1,50 MB
ID:	2104

  6. #36

    Domyślnie

    O 5 chyba nikt się nie wypowiedział, bo za dobre by się czepiać a jeszcze nie ideał by padać na kolana z zachwytu .

    Ja muszę się wypowiedzieć, bo to jedno z moich ulubionych miejsc w Tatrach.
    CO do kadru, to zabrakło mi większej części tej porysowanej górki. Nie jestem pewien czy z tego miejsca Mięgusz by nie zasłonił widoku, ale tak mi się żarzy .
    Do tego mgiełka odebrała srogość skałom. Może da się lekko podnieść kontrast?
    Ewentualnie może masz inny kadr, z widocznym szczytem i tą wyższą panią za nim???

    PS.
    Ja chcę w Tatry .

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    ...
    PS.
    Ja chcę w Tatry .
    To jedziesz
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  8. #38

    Domyślnie

    Eeej noo, @siemalysy przedrzeźniasz się
    Takie jak nr 6, niedawno wrzucałem prawie identyczne. Tylko moje było bardziej różowe od chabaziów, byłem wcześniej
    Co do 5-ki, też mam identyczny kadr, tak że spaliłeś mi temat, byłeś szybszy
    Jako rewanż wrzucę jeszcze z tej łąki takie, że na pewno nie masz
    Co do technikaliów, nr 6 jakby wydaje się nieszczególnie ostre. Może moje oczęta też nieostre. Trochę cienie można wyciągnąć.
    5-ka może o 1/3 działki za jasna.
    Ale za to skały w kolorze jak lubię
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    To jedziesz
    Nie chcą mi dać wolnego w pracy .
    Zużyłem już 2 dni urlopu z 2017. Coś powinno się udać w lutym, ale góra tydzień. A później pewnie dopiero w wakacje. Czekam na powrót koleżanki ze zwolnienia, ale to dopiero jesienią 2018.

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    O 5 chyba nikt się nie wypowiedział, bo za dobre by się czepiać a jeszcze nie ideał by padać na kolana z zachwytu .

    Ja muszę się wypowiedzieć, bo to jedno z moich ulubionych miejsc w Tatrach.
    CO do kadru, to zabrakło mi większej części tej porysowanej górki. Nie jestem pewien czy z tego miejsca Mięgusz by nie zasłonił widoku, ale tak mi się żarzy .
    Do tego mgiełka odebrała srogość skałom. Może da się lekko podnieść kontrast?
    Ewentualnie może masz inny kadr, z widocznym szczytem i tą wyższą panią za nim???

    PS.
    Ja chcę w Tatry .
    Dzięki za komentarz To, że nie ideał to wiadomo ale fajnie, że choc trochę jest jako takie. Małymi krokami do przodu Nie chciałem żeby wyszło za jasno i wydawało mi się, że jest optymalnie. Tego dnia pogoda zmieniała się dynamicznie, wiało mocno i rzadko można było złapać kawałek bezchmurnego nieba.

    Cytat Zamieszczone przez Nbogdan Zobacz posta
    Eeej noo, @siemalysy przedrzeźniasz się
    Takie jak nr 6, niedawno wrzucałem prawie identyczne. Tylko moje było bardziej różowe od chabaziów, byłem wcześniej
    Co do 5-ki, też mam identyczny kadr, tak że spaliłeś mi temat, byłeś szybszy
    Jako rewanż wrzucę jeszcze z tej łąki takie, że na pewno nie masz
    Co do technikaliów, nr 6 jakby wydaje się nieszczególnie ostre. Może moje oczęta też nieostre. Trochę cienie można wyciągnąć.
    5-ka może o 1/3 działki za jasna.
    Ale za to skały w kolorze jak lubię
    Ależ gdzie tam się przedrzeźniam. U Ciebie ładniej bo bardziej kolorów. Może ta 6 rzeczywiście nieszczególnie ostra. Muszę popracować nad techniką

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Wrześniowe pola
    By gibber in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-10-2012, 23:32
  2. [ Krajobraz ] Wrześniowe Tatry
    By Duca in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-10-2010, 08:46
  3. [ Krajobraz ] Wrześniowe tatry
    By michalp_1 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 16-09-2009, 21:50
  4. [ Krajobraz ] Wrześniowe czeluście
    By Leszek Bujnowski in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 03-09-2009, 19:13
  5. [ Krajobraz ] Wrześniowe Tatry
    By Endryou in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-10-2007, 07:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •