Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41

    Domyślnie

    Nie pisze tutaj o problemach z winy użytkownika czy innych problemach które mogą dotyczyć gwarancji lub naprawy pogwarancyjnej, tylko chodzi mi o to jak kupiłbym używane body które miałoby te same dolegliwości co w akcjach serwisowych a model aparatu nie figurował by na liście aparatów przeznaczonych do serwisowania.

  2. #42
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Przy braku podstaw do akacji serwisowej serwis potraktuje to uznaniowo, a że taki serwis jest dla nich czystą kasą to zapewne zrobią bez problemu ale nie ma 100% pewności, nawet jeśli kupione u nas ale już po gwarancji może być tak samo.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez redeyes Zobacz posta
    Witam, a ja właśnie mam z nim problem, D750, kupiony w październiku br., już trzy razy złapał zwiechę podczas pracy. Nie były to na szczęście foty jakiegoś ważnego wydarzenia gdzie sceny się nie powtórzy, tylko sesja produktowa i zdjęcia plenerowe... ale w grudniu mam koncert i już szykuję zapasowe body.

    U mnie to wygląda tak, że pojawia się ERR, aparat nie reaguje na nic oprócz przycisku spustu, który to powoduje klapanie lustrem i nic więcej. Wyjęcie baterii nie rozwiązuje problemu. W zasadzie nic go nie rozwiązuje. Aparat sam wraca do normy po minucie lub kilku... Jest to bardzo irytujące, nie używam gripa. Teraz zmieniłem kartę i zaktualizowałem soft, jeśli będzie bez zmian pojedzie na serwis. Wg SN wolny od wad migawki... ;(

    Żeby nie było na smutno to dodam, że oczywiście poza tym aparat genialny, praca nim to przyjemność.
    sprawdzałeś, łapie się na akcję serwisową ? Jest z partii z tego roku ?
    Sony A7R III / Sony 85mm 1.4 G master / Quadralite Atlas 600
    www.facebook.com/jasinskifoto
    www.instagram.com/marcinjasinskiphoto

  4. #44

    Domyślnie

    Jest na gwarancji na szczęście, niemniej po numerze seryjnym ze strony wynika, że nie ma wadliwej migawki...
    Trochę tego, trochę tamtego

  5. #45
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    https://nikon.tfaforms.net/215
    https://nikon.tfaforms.net/236
    tak dla przypomnienia do sprawdzenia.

  6. #46

    Domyślnie

    hej,

    moj D750 nie znajdowal sie wsrod aparatów objetych wada z flara i tych z zepsuta migawka, jednak mialam problem z migawka. wyslalam im do serwisu aparat i bezproblemowo wymienili migawke na nowa. poza tym aparat dzialal zawsze bez zarzutow, robi fajne zdjecia, polecam zakup

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne wątki

  1. Zasilacz awaryjny - jaki?
    By Sapphiron in forum Komputery
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 04-10-2022, 22:31
  2. Nikon D750 - Jak sprawdzić czy jest wadliwy ?
    By indepedente in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2015, 01:41
  3. MS Outlook 2010 i tryb awaryjny
    By fumio in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-12-2015, 09:09
  4. Awaryjny aku do D90
    By Prezo in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-02-2015, 15:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •