Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Xavie80r dobrze podsumował. Jeżeli autor wątku po elementarnej lekturze internetów zadaje takie pytanie, to z pewnością D750 nie jest dla niego. Czytanie ze zrozumieniem kuleje.
    Choć z drugiej Xavier80 zarekomendował Sigmy, a Sigmy trzeba kalibrować. A kolega pewnie się naczytał, że w Sigmach AF kiszka, trzeba serwisować, mydło BF z FF i inne plagi egipskie...
    Nie Tobie kolego decydować co jest dla mnie ok? Daruj sobie pisanie takich pierdół, post nic nie wnosi do tematu.


    Narzekanie jest na:
    1. Flare
    2 znajomy w obu egzemplarzach narzeka na wieszanie zapisu karty i migawki. Używa nieoryginalnego gripa.

    @ Xavier80
    nie dokończyłem myśli, bardziej chodziło mi o zakup drogiego body + potem kupowanie tanich podróbek osprzętu jak to często widuję (i nie żebym jakoś krytykował ale często to może być powodem problemów których chce uniknąc albo zminimalizować ryzyko). Puszki które wymieniłeś w moim przypadku raczej przerost formy nad treścią
    Ostatnio edytowane przez KrS ; 03-12-2017 o 21:33

  2. #22

    Domyślnie

    Mam używam nic się nie dzieje, mam wielu znajomych co mają i nie narzekają. Posiadają serie teoretycznie wadliwe i jakieś tam pojedyncze wybryki się zdarzały. Ja mam z partii z tego roku i nic się nie dzieje zupełnie.
    Tych aparatów jest baaaaardzo dużo bo to naprawdę świetny aparat i dlatego ilość komentarzy o awariach też jest duży. Nie słyszymy natomiast dużo o d800 czy d810 bo jest ich znacznie mniej.
    Ja od siebie mogę polecić body.
    Sony A7R III / Sony 85mm 1.4 G master / Quadralite Atlas 600
    www.facebook.com/jasinskifoto
    www.instagram.com/marcinjasinskiphoto

  3. #23

    Domyślnie

    Ok, dziękuje wszystkim za opinie.

    idę w D750

  4. #24

    Domyślnie

    Będziesz bardzo zadowolony. Mnie od dwóch lat ten korpus dostarcza kupę radochy, za każdym razem jak go biorę do ręki i później, kiedy oglądam zdjęcia.
    Ostatnio edytowane przez Kojocisko ; 04-12-2017 o 01:11
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yahooo8 Zobacz posta
    Mam używam nic się nie dzieje, mam wielu znajomych co mają i nie narzekają. Posiadają serie teoretycznie wadliwe i jakieś tam pojedyncze wybryki się zdarzały. Ja mam z partii z tego roku i nic się nie dzieje zupełnie.
    Tych aparatów jest baaaaardzo dużo bo to naprawdę świetny aparat i dlatego ilość komentarzy o awariach też jest duży. Nie słyszymy natomiast dużo o d800 czy d810 bo jest ich znacznie mniej.
    Ja od siebie mogę polecić body.
    Był czas narzekania na D7000, na D600, na D800, teraz jest D750
    Z D750 jestem bardzo zadowolony. Z D7000, D600 i D800 też byłem zadowolony
    Mnie akurat te akcje serwisowe cieszą.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Będziesz bardzo zadowolony. Mnie od dwóch lat ten korpus dostarcza kupę radochy, za każdym razem jak go biorę do ręki i później, kiedy oglądam zdjęcia.
    Czyli jednak można napisać normalny komentarz

  7. #27

    Domyślnie

    A co jest nienormalnego w pozostałych komentarzach? Każdy ma jakieś doświadczenia z tym korpusem i się nimi dzieli. Mialem 750. Pierwszą sztukę kupioną (grupowy zakup Forumowiczów)
    zwróciłem. Miał zrąbany AF. Do wszystkich moich szkieł brakowało kalibracji. Gigantyczny FF. Drugi korpus mialem niecały rok. Obrazek fajny, ale wolę serię D8xx. Ale ze mnie żaden guru.
    Ostatnio edytowane przez robanto ; 04-12-2017 o 18:41

  8. #28

    Domyślnie

    Hej,

    ja przesiadłem się z D800 ( miałem problemy a AF ) na d750.
    Po pół roku użytkowania byłem na tyle zadowolony, że kupiłem drugą puszkę. No jak miałbym się już czegoś na siłę czepiać to kolory nie do końca mi pasują z tego modelu, natomiast to też w dużym stopniu zależy od warunków. Kwestia gustu.
    Co do awaryjności to zero problemów przy jednym i drugim aparacie. Jeden z nich miesiąc temu wysłałem na serwis w ramach akcji serwisowej z przebiegiem ( 145 000), a flarę w tym modelu przez kilka lat widziałem może dwa razy i uwierz mi, że często fotografuje pod światło
    Tak więc cudowna akcja pozwalająca wymienić migawkę zmęczoną życiem z nami
    Co do BF/FF to z 6 szkieł tylko z Sigmą 35 1/4 na jednej z puszek mam FF. Kalibracja w puszce załatwiła sprawę na tyle dobrze, że nie wysłałem puszki do kalibracji.
    Będzie Pan zad


    Można powiedzieć, że są dwie wersję tego modelu
    D750 z darmową wymiana migawki ( wersją dla optymistów )
    D750 z wadą produkcyjna ( wersją dla pesymistów )

    Ja polecam wersję z darmową wymianą
    Pozdr.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robanto Zobacz posta
    A co jest nienormalnego w pozostałych komentarzach? Każdy ma jakieś doświadczenia z tym korpusem i się nimi dzieli. Mialem 750. Pierwszą sztukę kupioną (grupowy zakup Forumowiczów)
    zwróciłem. Miał zrąbany AF. Do wszystkich moich szkieł brakowało kalibracji. Gigantyczny FF. Drugi korpus mialem niecały rok. Obrazek fajny, ale wolę serię D8xx. Ale ze mnie żaden guru.
    Spój na komentarz tego użytkownika na poprzedniej stronie

    Tak jak napisałem, wybieram D750, zawsze w zapasie pozostawie albo 5300 albo D7200 ale raczej 5300.

  10. #30

    Domyślnie

    Komentarz adekwatny (moim zdaniem) do posta inaugurującego wątek. To tobie się pomyliło "decydowanie o czymś" [#21] z "opinią o czymś". Skoro produkujesz się publicznie, musisz się liczyć z różnymi opiniami, nawet takimi, które ci nie odpowiadają.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zasilacz awaryjny - jaki?
    By Sapphiron in forum Komputery
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 04-10-2022, 22:31
  2. Nikon D750 - Jak sprawdzić czy jest wadliwy ?
    By indepedente in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2015, 01:41
  3. MS Outlook 2010 i tryb awaryjny
    By fumio in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-12-2015, 09:09
  4. Awaryjny aku do D90
    By Prezo in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-02-2015, 15:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •