Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    TAMRAC G-Elite G26.
    O matko...

  2. #12

    Domyślnie

    Ja od siebie mogę polecić lowepro flipside trek 450. Spokojnie korpus plus grip i zapięty obiektyw się mieści. Drugi też powinien wejść bez problemu. Co prawda wszystko zależy jakie obiektywy mają być i ile dodatkowych.

    Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
    NIKON D750+MB-D16, N50 1.8G, N85 1.8G, N16-35 VR, N24-120 VR, N70-200 VR, N105 2.8G micro, SB-700, Helios 44M, Jupiter 37A

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fludi Zobacz posta
    Ja od siebie mogę polecić lowepro flipside trek 450. Spokojnie korpus plus grip i zapięty obiektyw się mieści. Drugi też powinien wejść bez problemu. Co prawda wszystko zależy jakie obiektywy mają być i ile dodatkowych.

    Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
    Flipside Trek 450 ma głęboką komorę foto, ale tak samo pojemną jak Flipside Sport 15. Moim zdaniem dobrą opcją może być Flipside 400/500 AW II

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Flipside Trek 450 ma głęboką komorę foto, ale tak samo pojemną jak Flipside Sport 15. Moim zdaniem dobrą opcją może być Flipside 400/500 AW II
    To co chce wsadzić autor wejdzie i do Flipside Sport 15...


  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    To co chce wsadzić autor wejdzie i do Flipside Sport 15...

    No a przy tym Flipside Sport 15 jest w miarę mały, czego o Trek 450 powiedzieć nie można...
    Jeżeli chodzi tylko o to, żeby zmieścić, to ok. Jeżeli lepiej mieć zapas miejsca w komorze foto, to komora Flipside Sport 15 czy Trek 450 jest po prostu za mała. Flipside 400 czy 500 AW II ma dużą komorę foto...
    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 03-12-2017 o 20:59

  6. #16

    Domyślnie

    Panowie, dzięki za kolejne opcje. Póki co, na podium niepodzielnie panuje Whistler. Kolejne prezentowane tu plecaki są kolorowe niczym choinka.

    Moim zdaniem producenci nieco pogubili się w temacie - plecak powinien być solidny i niepozorny (pomimo sporych rozmiarów) a co nowsza generacja, tym więcej pierdół sterczy z tych plecaków. Jeśli rzuca się w oczy, znaczy to że forma zajęła miejsce funkcjonalności. W takim układzie producent powinien płacić klientowi za reklamę (wielkie logo, kolorystyka) a nie oczekiwać kasy za plecak.

    Dzięki Wam mam już pogląd na to czy można w coś upchać większy aparat. Można i taki plecak nie musi być pstrokaty, hehe.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    Kolejne prezentowane tu plecaki są kolorowe niczym choinka.
    Niekoniecznie. Niebieski Flipside Sport II rzuca się w oczy dużo mniej niż Whistler.
    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    Jeśli rzuca się w oczy, znaczy to że forma zajęła miejsce funkcjonalności
    Bezsensowne myślenie. Kolorystyka nie ma nic wspólnego z funkcjonalnością. Przecież plecak może być kolorowy, z masą napisów, a do tego praktyczny i funkcjonalny.
    Ja Cię rozumiem, że chcesz "skromny" z wyglądu plecak, ale nie zarzucaj tym kolorowym przerostu formy nad funkcjonalnością bo to na prawdę bezsens.

  8. #18

    Domyślnie

    Ej przecież żywa kolorystyka to standard w plecakach w wersjach turystycznych/górskich.

    W lesie one górach lepiej się świecić niż być czarną plamą.

  9. #19

    Domyślnie

    Ale tutaj nie chodzi o sam fakt bycia kolorowym, bo po co te modele są kolorowe to ja wiem. Chodzi o to, że kolor nie ma nic do funkcjonalności plecaka. A jeśli ktoś chce czarny plecak to też ma spory wybór nawet w samych Lowepro- ProRunner, ProTactic, ProTrekker...

  10. #20

    Domyślnie

    Panowie, nie rozwinąłem skrótu myślowego. Moim zdaniem jedną z funkcji takiego plecaka jest wtapianie się w miejską dżunglę bez krzykliwych kolorów i logotypów, sugerujących że sam plecak kosztował kilkaset baksów. Jeśli nie jako standard, powinno to być przynajmniej dostępne jako opcja - moim zdaniem.

    Każdy ma swój punkt widzenia, oparty na takich czy innych obserwacjach.

    Dzięki raz jeszcze.

    Przykład poniżej. Szkoda że nie robią takich w większym rozmiarze (głębokość).
    Ostatnio edytowane przez KaarooL ; 31-12-2017 o 00:41

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Duży plecak - co wybrać?
    By studiofocus in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-05-2012, 18:00
  2. Plecak do D700 z gripem proszę o pomoc
    By artek1012 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 30-07-2011, 23:21
  3. Ultralekki plecak do d700 z gripem
    By urbanned in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-02-2011, 16:56
  4. Plecak na d700 z gripem
    By milczek77 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 30-12-2010, 22:49
  5. 3 body(2 z gripem) MacBook 15.4'' 6 szkiel Tamrac? Lowepro?
    By philig in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 03-12-2007, 01:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •