Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    https://allegro.pl/listing?string=tr...p-uni-1-1-1003 lub w chinach za ~230zł ale jak dotrze w styczniu to będzie sukces przy tym okresie szalonych zakupów.

  2. #22

    Domyślnie

    Reacumując - gdyż dziś całe 8 godzin w pracy - spędziłam na forach stronach itd
    Jeżeli kupie lampę z TTL - będę miała znacznie łatwiej zeby wykorzystać naświetlenie. tak?

  3. #23

    Domyślnie

    Dokładnie tak. I nie pozbawisz się możliwości zabawy w trybie M. Nie możesz zwrócić tej 560?

  4. #24

    Domyślnie

    Nie, chyba nie moge powiedzieli mi ze żeby zwrocił, musiałoby być opakowanie nie otwarte.
    P.S powiedzcie mi jeszcze proszę w jakim formacie zapisywać zdjecia, obecnie ustawiłam NEF oraz JPG

  5. #25

    Domyślnie

    Zakup stacjonarny czy wysyłkowy? Wysyłkowo (kupując od polskiej firmy) masz ustawowo 14 dni na odstąpienie od umowy bez podawania powodów, i nie musi być "nie otwarte pudełko", nawet więcej, nie musi być oryginalnego opakowania, ale sprzedawca ma prawo obniżyć kwotę zwrotu proporcjonalnie od "utraty wartości" przedmiotu. Stacjonarnie nie ma takiego przepisu, który by zmuszał sprzedawcę do przyjęcia zwrotu, jednak wielu z nich daje takie możliwości. Może się uda (im szybciej tym lepiej), gdy wyjaśnisz, że nie chcesz zrezygnować z wydania u nich pieniędzy, tylko chcesz wydać więcej, na inną lampę.
    Ostatnio edytowane przez r_m ; 22-11-2017 o 13:39

  6. #26

    Domyślnie

    Zamówiłam, przez Internet odebrałam w sklepie

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anetka91 Zobacz posta
    Zamówiłam, przez Internet odebrałam w sklepie
    I tu może być "pies pogrzebany" - są dwie sytuacje, albo przez internet tylko dokonałaś rezerwacji produktu, ale umowa została zawarta w sklepie, albo umowa została zawarta przez internet, a w sklepie zapłaciłaś za zakup i odebrałaś prrodukt. Musisz dokładnie sprawdzić regulamin sklepu, co o tym mówi. Warto poszukać nr tel do najbliższego rzecznika praw konsumentów i się upewnić.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anetka91 Zobacz posta
    Zamówiłam, przez Internet odebrałam w sklepie
    Ja tam bym nie oddawal tej lampy, bo to (chociaz manual) fajna lampa jest. Jesli potrzebujesz to dokup do niej jakas lampe z TTL-em i po klopocie. Milej nauki blyskania zycze
    D610; D700; D7000; SY 8/3.5; SY14/2.8; SY 24/1.4; SY 35/1.4; SY 50/1.4; SY 85/1.4; SY 135/2.0.

  9. #29

    Domyślnie

    Oddać jej nie mogę sprawdziłam .Ale może to i lepiej motywacja do nauki

  10. #30

    Domyślnie

    Co sądzicie o lampie tej:
    Yongnuo YN-467 II I-TTL

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. YongNuo YN560 II - błysk na 2 kurtyne
    By majora in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-05-2012, 01:43
  2. Nissin Speedlite Di622 typ N
    By fishq in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 681
    Ostatni post / autor: 22-08-2011, 10:57
  3. Złamana stopka - Yongnuo YN560
    By Trudnoonazwe in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-11-2010, 00:30
  4. pocketwizard a speedlite
    By krystek in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-07-2008, 16:51
  5. D50 a lampa Canon Speedlite ??
    By shadowArt in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-05-2007, 14:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •