Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: Łapszanka

  1. #1

    Domyślnie Łapszanka

    Kilka kadrów z ostatniego wypadu na Łapszankę. Chyba ostatnie takie - bez pełnej zimy.

    1.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gf163.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	2,49 MB
ID:	1284

    2.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gf167.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	2,42 MB
ID:	1285

    3.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gf168.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	2,60 MB
ID:	1286

  2. #2

    Domyślnie

    Ładnie się podziało w kadrze, nie spodziewałem się takich widoków Trudno nawet wybrać faworyta, dwójka i trójka bardzo podobne. Jedyna uwaga to niebo za mocno wysaturowane, tutaj bym trochę odjął. Cała reszta bez zarzutu.
    Nikon i podróże ...


  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo przyjemne kadry. Na jedynce ten wóz wziął mnie z zaskoczenia niby nie jest szczególnie wyeksponowany, ale po chwili wpadł w oko. Widoczki na 2 i 3 wspaniałe.
    Dx + S + SB
    flickr

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Ładnie się podziało w kadrze, nie spodziewałem się takich widoków Trudno nawet wybrać faworyta, dwójka i trójka bardzo podobne. Jedyna uwaga to niebo za mocno wysaturowane, tutaj bym trochę odjął. Cała reszta bez zarzutu.
    Dzięki za opinie. Co do nieba pełna zgoda - raczej mam tendencje do zbyt bladego, nie wiem co mnie tutaj zaćmiło. W zbiorach jest już skorygowane, tutaj niestety daje po oczach instagramowym blue.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez konradd Zobacz posta
    Bardzo przyjemne kadry. Na jedynce ten wóz wziął mnie z zaskoczenia niby nie jest szczególnie wyeksponowany, ale po chwili wpadł w oko. Widoczki na 2 i 3 wspaniałe.
    No niestety do pełni szczęścia brakuje choćby jednego człowieczka pracującego przy tym wozie. Ale o godzinie 7 pewnie ciężko kogoś wywlec z domu

  5. #5

    Domyślnie

    Jeśli jesteś częściej tam w okolicach Jurgowa i wschodniej granicy podtatrza to prosimy o więcej tak dobrych kadrów, ja niestety rzadko się tam zapuszczam a widzę co przez to tracę
    Nikon i podróże ...


  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Jeśli jesteś częściej tam w okolicach Jurgowa i wschodniej granicy podtatrza to prosimy o więcej tak dobrych kadrów, ja niestety rzadko się tam zapuszczam a widzę co przez to tracę
    No ja mam 100 km i sporo wolnego czasu. Teraz czekam aż się zima wyklaruje i jadę. Dla samego wypicia kawy z termosu przy takich widokach warto Spotkałem na tym właśnie wypadzie gościa znad morza. Nie wiem czy on coś zrobił bo jak wyszło słońce i zobaczył to wszystko to oszalał. Zaczął biegać tam i z powrotem ze statywem.

  7. #7

    Domyślnie

    Szczęśliwy człowiek z tak dużą ilością wolnego czasu Ten gość to może z naszego forum ? Mnie nigdy nikogo nie udało się spotkać, a czasem nie wypada pytać człeka z żółtym paskiem o to. Sorki za OT...
    Nikon i podróże ...


  8. #8

    Domyślnie

    Nie, nie mam pojęcia. Ja często spotykam. Pogoda żyleta + popularne miejsce to i zdarza się "tłok". Ale z reguły też nie pytam, widzę później po stronach na FB kto "z rejonu" był w tym samym miejscu. Wrzucam jeszcze 4 sztuki skoro widok naszych górek jest tym pożądanym

    4. Tuż przed wschodem słońca.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gf158.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	2,04 MB
ID:	1308

    5. I tuż po...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gf161.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	2,60 MB
ID:	1309

    6.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gf166.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	2,70 MB
ID:	1310

    7.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gf165.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	3,05 MB
ID:	1311

  9. #9

    Domyślnie

    Piękne są te widoki i nie mówię jako górołaz oraz ktoś kto wiele na świecie innych miejsc widział, ale te zdjęcia mają ten niezmącony, sielski klimat no i obróbkowo wszystko gra jak należy. Każde mnie chwyta
    Mgiełki i szron dodał uroku, kolejne pory dnia fajnie pokazują potencjał tego miejsca...
    Nikon i podróże ...


  10. #10

    Domyślnie

    Biorę wszystkie, podobają się
    Mi niestety nie udaje się złapać dobrych warunków, a to chmury, a to smog/mgła i brak widoczności albo jeszcze inne nieszczęścia. Przeto zazdroszczę
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •