Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Wątek: Łapszanka

  1. #11

    Domyślnie

    Jestem zawsze w tej samej sytuacji co Ty, stąd moje zdanie te same
    Nikon i podróże ...


  2. #12

    Domyślnie

    Cały set fajny ale jak dla mnie wyróżnia się dwójka za sprawą pięknie zbudowanego kadru. Ewentualnie dociążyłbym nieco pierwszy plan i zdecydowanie odciążył niebo oraz cienie na stokach gór

  3. #13

    Domyślnie

    1 i 2 piękne na jedynce ten wóz "robi" zdjęcie - super!

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez -zahir- Zobacz posta
    Cały set fajny ale jak dla mnie wyróżnia się dwójka za sprawą pięknie zbudowanego kadru. Ewentualnie dociążyłbym nieco pierwszy plan i zdecydowanie odciążył niebo oraz cienie na stokach gór
    Dzięki. Niebo było spieprzone. Usiadłem jeszcze raz do tego i chyba lepiej. Nie wiem... Zostawiam już w tej wersji.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpeg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	2,63 MB
ID:	1351

  5. #15

    Domyślnie

    Jest lepiej ale mam wrażenie, że jakiś filtr połówkowy był w użyciu?

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez -zahir- Zobacz posta
    Jest lepiej ale mam wrażenie, że jakiś filtr połówkowy był w użyciu?
    ND8 na miejscu delikatnie na góry a jeśli widać gradację po kadrze to zapewne niedoskonałości mojej postprodukcji

  7. #17

    Domyślnie

    Ja bym ci w ogóle polecał zrezygnowanie z filtrów (edit: połówkowych) - moim zdaniem lepiej jest lekko nie doświetlić i ciągnąć z cieni w postprocesie, a najlepiej naświetlać dwa razy i składać ale tutaj dużo wyczucia trzeba żeby zachować naturalne proporcje i rozkład świateł.

    Przyjrzyj się jak wygląda detal na pierwszym planie, a co masz w chmurach - to "zasługa" filtra O kolorze nie wspominając.
    Ostatnio edytowane przez Zahir ; 22-11-2017 o 17:10

  8. #18

    Domyślnie

    W dużej wersji prezentuje się to w miarę dobrze To co widać na forum po otwarciu przeglądarki to wygląda po prostu kiepsko... Powinno się obligatoryjnie dodawać autokomentarz - "klikać po lepszą wersję"
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frogi Zobacz posta
    Powinno się obligatoryjnie dodawać autokomentarz - "klikać po lepszą wersję"
    jak najedziesz kursorem na zdjęcie to po chwili pojawia się taki napis i kilka info o zdjęciu
    (szkoda, że nadal pokazuje 0 wyświetleń)
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    jak najedziesz kursorem na zdjęcie to po chwili pojawia się taki napis i kilka info o zdjęciu
    (szkoda, że nadal pokazuje 0 wyświetleń)
    A rzeczywiście, racja - pojawia się takie info. Jeszcze coś z tym licznikiem powinni zrobić
    D300s D750 D5500 EPL5 z kitem NEX5 w rezerwie

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •