Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Strasznie kombinujcie.

    Paczka jest ue-ue. Od osoby fizycznej do fizycznej. I jeszcze używany sprzęt.

    Nie kombinujcie.

  2. #12

    Domyślnie

    Chłopina nie ma tam znajomków - już pytałem o to. Przyleciał sobie z żoną na wycieczkę do Europy. Zwiedza se właśnie Paryż i nagle przestał mu się podobać sprzęt, który przywiózł ze sobą do focenia.
    Żeby nie było, że jestem jeźdźcem bez głowy; sprawdziłem człowieka - ma długą i dobrą historię na Ebay. Poza tym zakup zabezpieczę jakby co odpowiednim sposobem płatności (PayPal + karta).

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Strasznie kombinujcie.

    Paczka jest ue-ue. Od osoby fizycznej do fizycznej. I jeszcze używany sprzęt.

    Nie kombinujcie.
    nie no, jasne że wygląda to dobrze, ale człowiek zawsze ma jakieś zagwozdki, ech
    Ostatnio edytowane przez nie.Znajomy ; 17-11-2017 o 23:33
    zestaw N: d700 +17 + 70-200 // zestaw S: A7 + 40 + 24-240

  3. #13
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja na twoim miejscu odpuściłbym zakup bo szkoda twojego zdrowia, siwe włosy nie koniecznie dodają urody, za dużo kombinujesz i główkujesz.
    Prosta sprawa jest, kupujesz na ebay od osoby prywatnej i czekasz na paczkę, wiesz że wysyłka z EU do Polski co też będzie odnotowane w śledzeniu przesyłki zapewne czyli bez kontroli celnej i vat, jeśli masz poczucie że dokonujesz czegoś złego to zapłać VAT od tej kwoty, zapewniam cie że US nie będzie się pytał dlaczego wymyśliłeś sobie tą płatność.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karczek.foto Zobacz posta
    Przyleciał sobie z żoną na wycieczkę do Europy. Zwiedza se właśnie Paryż i nagle przestał mu się podobać sprzęt, który przywiózł ze sobą do focenia.
    Jeśli coś zaczyna się dziać "nagle", to zapala mi się czerwone światełko.
    Ja też bym odpuścił.

  5. #15

    Domyślnie

    Jak coś to teraz masz 15% zwrotu(max 100 euro) od ebay
    https://pages.ebay.pl/help/buy/coupon.html
    D750 | D750 | N14-24 | N24-70 | N70-200 VRII | N85 1.4D | S35 1,4 | T90 2.8 | Sb900 | Sb910 | Atlas 600TTL| MGA-684

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karczek.foto Zobacz posta
    Chłopina nie ma tam znajomków - już pytałem o to. Przyleciał sobie z żoną na wycieczkę do Europy. Zwiedza se właśnie Paryż i nagle przestał mu się podobać sprzęt, który przywiózł ze sobą do focenia.
    Żeby nie było, że jestem jeźdźcem bez głowy; sprawdziłem człowieka - ma długą i dobrą historię na Ebay. Poza tym zakup zabezpieczę jakby co odpowiednim sposobem płatności (PayPal + karta).

    - - - - kolejny post - - - - - -



    nie no, jasne że wygląda to dobrze, ale człowiek zawsze ma jakieś zagwozdki, ech
    Może ten sprzedający ma również obywatelstwo francuskie, może mieć jeszcze niemieckie, brazylijskie czy inne równocześnie i co mnie czy US do tego. Podobnie może mieć konta w wielu walutach i w wielu krajach. Zresztą gdybyś się zdecydował na zakup to pewnie najtaniej Cię wyjdzie założyć w swoim banku dodatkowe konto w dolarach kupić dolary w kantorze i wpłacić je na to konto, ponieważ kursy walut w bankach zazwyczaj są mniej korzystne niż w kantorze, to odnośnie waluty transakcji. Jednak każdy ma swój próg akceptacji ryzyka, jeżeli masz wątpliwości to odstąp od tego zamiaru, to jest Twoje ryzyko a nie nasze, forumowych znajomych.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Zakup sprzętu, na co zwrócic uwagę.
    By stefq in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-01-2009, 16:13
  2. [ Przyroda ] w poszukiwaniu terenu na czatownię...
    By Pawel Pawlak in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 01-08-2008, 08:33
  3. D50- wysyłka do serwisu
    By tajny in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-02-2008, 00:32
  4. Szukam terenu na sesję - LUBLIN
    By Al Bundy in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 31-05-2007, 12:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •