Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Triera

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2017
    Miasto
    Kraina deszczowcow
    Posty
    88

    Domyślnie Triera

    W drodze na pole bitwy pod Salamina....

    1
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3327.jpg
Wyświetleń:	219
Rozmiar:	497,7 KB
ID:	1123

    Przygotowanie do bitwy...

    2
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3319.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	1,01 MB
ID:	1124

  2. #2

    Domyślnie

    Obydwa świetne jak dla mnie, na 1 fajnie że idzie człek, dwójka ma fajną perspektywę...
    Nikon i podróże ...


  3. #3

    Domyślnie

    Co do jedynki - problematyczna jest dla mnie górna część kadru, dużo pustego nieba, a ciekawy element architektoniczny został ucięty, generalnie kadrowałbym albo szerzej albo skupił się na osobie i tej części budynku tworzącej dla niej tło.
    Co do nr 2 - wolałbym szersze kadrowanie, zwłaszcza po bokach, oraz mniejszą ilość szumów; dwójka ma niezłe światło, jest ok.

  4. #4

    Domyślnie

    Oba bardzo fajne... ale
    Jedynka świetna - element ludzki z akcentem kolorystycznym świetnie wpasowany, pusta głębia błękitu na niebie nie przeszkadza lecz dodaje odrobiny surrealizmu, motyw potencjalnych schodów i potencjalnych drzwi przed postacią to wszystko jest super ale tak jak @Dune uważam, że powinien być bardziej wyeksponowany albo całość pokazana w szerszym ujęciu nie pozostawiającym widza z brzydkim i nieoczekiwanym zamknięciem kadru z prawej strony. Taki trochę brak zdecydowania widać w tym kadrze - jakbyś chciał pokazać za dużo, a wyszło za mało Widać też niepokojącą plamkę, która wygląda jak syf na matrycy... na pewno nie pomaga.
    Podobnie jak na dwójce nie pomaga nie dbałość o czystość i precyzję formy, jest plastyczne światło ale zabrakło balansu i symetrii.

    Świetne zdjęcia ale jest w nich pewna niechlujność - to nie koniecznie zarzut, po prostu moje preferencje

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2017
    Miasto
    Kraina deszczowcow
    Posty
    88

    Domyślnie

    Dzieki za konstruktywna krytyke. Na 100% zapamietam.

    O ile dobrze pamietam to fotki robilem tamronem 24-135mm lub czyms podobnym. Wielkosc obiektu, 24mm szklo i lekki bajzel poza kadrem zmusil mnie troche do takiego kadrowania.
    Z tym syfem na matrycy to przyznam szczerze ze ciezko mi go znalezc - matryca mojego leciwego monitora jest juz lekko mowiac niezle spracowana i porysowana.
    Postaram sie cos jeszcze dodac z tej lokacji...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •