Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1

    Domyślnie Zwykła parkowa wrona

    Witam,
    Jak w temacie, jak zwykle uwagi mile widziane!

    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ona jest niebieska

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ona jest niebieska
    Nieraz jest.
    Fuji

  4. #4

    Domyślnie

    Za wysoka perspektywa i za dużo kontrastu. Przy kadrowaniu zostawiłbym więcej przestrzeni od strony dzioba. Pozdrawiam.
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FotoDam Zobacz posta
    Za wysoka perspektywa i za dużo kontrastu. Przy kadrowaniu zostawiłbym więcej przestrzeni od strony dzioba. Pozdrawiam.
    Dzięki za uwagi!
    No fakt... Kadrowanie najłatwiejsze do poprawy, perspektywa gorzej...
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  6. #6

    Domyślnie

    Widoczny jest też brak Nikona D5 z Nikkorem AF-S 400mm f/2.8E FL ED VR,

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    Widoczny jest też brak Nikona D5 z Nikkorem AF-S 400mm f/2.8E FL ED VR,
    Czy tą odpowiedź mam traktować jaką zgryźliwą? Nadmienię tylko że nie wymyślono jeszcze takiego sprzętu żeby sam robił zdjęcia.
    Może wrzuta mojej foty na starym sprzęcie za 4tys dla udowodnienia że na takim też potrafię robić zdjęcia? Pozdrawiam.

    1.

    2.
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  8. #8

    Domyślnie

    To nie zgryźliwość, tylko podziw dla wyjątkowej jakości zdjęć z tego zestawu. Przepraszam, jeśli to tak odebrałeś.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FotoDam Zobacz posta
    Czy tą odpowiedź mam traktować jaką zgryźliwą? Nadmienię tylko że nie wymyślono jeszcze takiego sprzętu żeby sam robił zdjęcia.
    Może wrzuta mojej foty na starym sprzęcie za 4tys dla udowodnienia że na takim też potrafię robić zdjęcia? Pozdrawiam.

    1.

    2.
    Pierwszy EXIF informuje o D810, drugi o D750... Doliczając optykę raczej nie wyjdzie 4 tys. zł. Nawet za używki. Chyba, że uszkodzone

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Pierwszy EXIF informuje o D810, drugi o D750... Doliczając optykę raczej nie wyjdzie 4 tys. zł. Nawet za używki. Chyba, że uszkodzone
    Wiadomo, że umiejętności są najważniejsze, a co do strony sprzętowej - chyba bardziej chodzi o szkło, niż o puszkę. To widać choćby po bokehu. Obróbkę też można zrobić lepszą, niż moja (kolorki, kontrast).
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •