Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
  1. #11

    Domyślnie

    Szkło to zoom Tamrona i to wziąłem pod uwagę podając kwotę bo czy to body D810, D750, D500 czy też D5 podpięte pod taki obiektyw różnice są aptekarskie zwłaszcza w obrazkach o takiej rozdzielczości przystosowanych do sieci.
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FotoDam Zobacz posta
    Szkło to zoom Tamrona i to wziąłem pod uwagę podając kwotę bo czy to body D810, D750, D500 czy też D5 podpięte pod taki obiektyw różnice są aptekarskie zwłaszcza w obrazkach o takiej rozdzielczości przystosowanych do sieci.
    Aha! Ta pierwsza wersja, jak rozumiem? To widzę że bardzo fajny daje obrazek. Ta moja wrona i wiewiór wcześniej były robione N70-300vr na d750 (to już całkiem "bieda szkło" na zastosowania przyrodnicze obecnie).
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  3. #13

    Domyślnie

    @ck_dezerter, nie przejmuj się. Wybrałeś kiepskiego ptaka i tu trzeba upatrywać przyczyny.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FotoDam Zobacz posta
    Szkło to zoom Tamrona i to wziąłem pod uwagę podając kwotę bo czy to body D810, D750, D500 czy też D5 podpięte pod taki obiektyw różnice są aptekarskie zwłaszcza w obrazkach o takiej rozdzielczości przystosowanych do sieci.
    Zasugerowałem się Twoją wypowiedzią odnośnie sprzętu. Bo sprzęt to sprzęt, samym obiektywem zdj się nie zrobi Ale dzięki za info.

    Cytat Zamieszczone przez FotoDam Zobacz posta
    Może wrzuta mojej foty na starym sprzęcie za 4tys dla udowodnienia że na takim też potrafię robić zdjęcia

  5. #15

    Domyślnie

    [QUOTE=Jurek Ż;3902447]@ck_dezerter, nie przejmuj się. Wybrałeś kiepskiego ptaka i tu trzeba upatrywać przyczyny.[/QUOT
    Dzięki! Ptak był OK, ale fotograf nie zawsze jest OK, przeważnie nie jest
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  6. #16

    Domyślnie

    Przepraszam, a to nie jest przypadkiem Kawka?
    Bo Wrony to chyba jednokolorowe sa.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #17

    Domyślnie

    To jest wrona,
    w dodatku wrona siwa, choć niebieska.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Wrona_siwa

  8. #18

    Domyślnie

    To jest wrona siwa na 100% a wyszła niebieska bo lekko zgłupiał WB w kontrastach.
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  9. #19

    Domyślnie

    Nie podano w jakiej walucie może być 4 tys. USD, EURO...
    puszka i kilka oczek do niej

  10. #20

    Domyślnie

    Kolorki próbowałem poprawić:

    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •