Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Praga Czeska platnosci

    Siema

    Jak bedzie lepiej i korzystniej? Placic polska karta czy wybrac kase i zamienic na korony? Jedziemy na jeden dzien. Koszta jakie poniesiemy to jakis obiad, ew jakies niewielkie zakupy. Jakie sa tam mniej wiecej ceny?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #2

    Domyślnie

    Przy jednym dniu to naprawdę nie ma się co zastanawiać.

    Masz pod ręką kantor z dobrym kursem to wymień. Jak masz tracić na to czas to płać kartą.

  3. #3

    Domyślnie

    No musze szukac z rana na sile bo zapomnialem, ze dzis 11. i nic nie zalatwie. Moze ok 7.30 w swierardowie bedzie

    - - - - kolejny post - - - - - -

    W jakiej srednio cenie tam obiad ogarne?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #4

    Domyślnie

    straszne dylematy masz. Albo zapłać karta albo wybierz kase i zapłać koronami. Możesz też w Polsce kupic sobie dolary albo euro i wymienić na korony w Czechach. Obiad ogarniesz w cenie od 20 zł do 500zł.

  5. #5

    Domyślnie

    Zdecydowanie najkorzystniej było wypłacić w bankomacie korony.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #6

    Domyślnie

    Myślę, że zdecydowanie nie warto sobie zaprzątać głowy takimi pierdołami. Gdyby kolega wybył np na miesiąc to można by się zainteresować przewalutowaniami, kursem akcji praskich spółek, spreadem i tokijską giełdą czy coś, ale jeśli w grę wchodzi jeden obiad to zdecydowanie bardziej opłaca się zastanowić nad wyborem restauracji. Szerokiej drogi.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    bardziej opłaca się zastanowić nad wyborem restauracji. .
    Tez bym chyba nie tracił czasu. No chyba że ktoś ma podniebienie jak amaro to może wtedy No ale z takim podniebieniem by nie pytał o ceny obiadów i przewalutowania.
    jechałbym i się cieszył - obiad to obiad. W Pradze knajp z wypasionym obiadem jest tyle ze nie sposób tego wszystkiego przejeść nawet w półrocznej podróży

  8. #8

    Domyślnie

    Możliwe, choć akurat Praga to dla mnie gastro pustynia. Chyba najgorsze żarcie w całej Europie.

  9. #9

    Domyślnie

    wszystko zalezy od tego co kto lubi. Faktycznie, upalnym latem żarcie w Pradze to ciężki temat. Bo to i porcje wielkie i nie ma co ukrywać kaloryczne, tłuste i solidne. Ale juz zimą, gdy człowiek wymarznie i się styra to takie mięsiwo z knedlami podlane trzema browarami robi robotę
    Niemniej - to nie jest stolica dla ludzi na diecie co to o listku sałaty i kęsie jabłka dzień robią hehehe

  10. #10

    Domyślnie

    Temat ogarnięty. Zapomniałem o euro jakie miałem w szufladzie to wymieniłem aby złotówek nie tracić

    Dzięki za odp
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •